Джорно Дентале (Giorno Dentale), стоматологічна клініка на Оболоні

Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Київ, пр-т В. Івасюка 4, корп. 6 (пр-т Героїв Сталінграда)
м.Оболонь28 6 м.Мінська37 9

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Статті
Стоматологічна клініка «Giorno Dentale» на Оболоні надає повний спектр медичних послуг по відновленню зубного ряду, лікування захворювань зубів і ясен. У штаті клініки досвідчені лікарі, використовується новітнє стоматологічне обладнання, високоякісні матеріали.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі
  • Статті

Джорно Дентале (Giorno Dentale), стоматологічна клініка на Оболоні, вартість послуг:

• КТ верхньої щелепи + консультація лікаря в подарунок - 500
  • Ще...

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Максим
Впечатление о клинике осталось положительным. Приятная девушка на ресепшене, ответила на все вопросы и записала на приём. В день лечения всё также понравилось, пролечили зуб, поставили пломбу
Очень хорошая стоматология, знаем её достаточно давно, все практически члены нашей семьи лечили у них зубы, или приходили на консультацию к врачам. Находится недалеко от нашего дома, Так что нам это ещё и удобно. Работают у них отличные специалисты, врачи с большим опытом, профессионалы, которые знают своё дело. Лечат качественно, аппаратура новая, и цены невысокие.
Клавдия
Понравился индивидуальный подход, опытные врачи и достойный результат. Делала отбеливание три недели назад, процедура прошла безболезненно, врачам огромное спасибо.
Ігор
Дуже сподобалася і лікар і його асистент! Вислухав і врахував всі побажання, все пояснила. Після огляду пояснив проблему та запропонував шлях її вирішення. Лікування ефективне, зараз все добре. Дуже задоволений сервісом! Рекомендую!
Семен
Лікар чудовий! Кваліфікація у нього найвища! Боюся стоматологів, але тут все було добре. Виконанні маніпуляції були під адекватним знеболення. Взагалі нічого не відчув. Зараз почуваю себе значно ліпше. Дякую спеціалісту! Рекомендую!
Юля
Как только я переехала в Киев, в меня заболели зубы. К Закут Яре попала случайно. Врач оказалась очень внимательной и аккуратной. Она полечила мне зуб и дала несколько полезных рекомендаций по уходу за зубами.
Яна
Гарний лікар і дуже приємна людина! Я так боялася самого процесу лікування, тому, що з дитинства боюся стоматологів. Все пройшло на вищому рівні, завжди є варіант збереження зуба. При неможливості лікар пропонує протез. Рекомендую!
Таня
Пахомова Галина Анатольевна помогла мне справиться пародонтитом. Это очень неприятное заболевание. Также она помогла мне подобрать средства по уходу за зубами. Врач мне очень понравилась, планирую и дальше в нее наблюдаться.
Нина
У сына неправильный прикус, ходили в разные клиники на консультации, и всегда итог был один и тот же – металлические брекеты. А что такое брекеты в подростковом возрасте! Выслушала категорическое «нет» от чада. Знакомые посоветовали пройти обследование ещё у ортодонта Андрушко Александры. В итоге нам поставили невидимые брекеты. И сын доволен, и я счастлива!!!
Антон Викторович
Шел делать КТ околоносовых пазух, а в итоге получил ещё и обзор состояния своих зубов. Очень удобно. Да ещё и цена порадовала!
Аліна Єршова
Довго терпіла зубний біль, но коли було вже край, то пішла у клініку Giorno Dentale. Так як мені було дуже боляче, то прийняли мене без запису. Все зробили уважно та якісно. Дякую лікарям!
София
Были проблемы с прикусом, знакомая посоветовала обратиться к Андрушко. С первого же приема доктор расположила к себе и вызвала доверие. Александра Александровна поставила мне брекет-систему, сейчас систематически наблюдаюсь у нее для контроля и коррекции. Рекомендую этого специалиста!
Лена
К Светлане Андреевне без сомнения лучший детский стоматолог. Лечит быстро и детки ее любят. На первом же приеме смогла уговорить ребенка полечить зубки. Добрый и квалифицированный врач. Очень довольны.
Анастасия
Своєю білосніжною посмішкою я зобов'язана доктору Никонюку С.В.! Велике дякую!

Лікарі клініки Джорно Дентале (Giorno Dentale), стоматологічна клініка на Оболоні

Новик Светлана Андреевна
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Статті про клініку

Адаптаційний візит до лікаря стоматолога – як уникнути дентофобії?
Адаптаційний візит до лікаря стоматолога – як уникнути дентофобії?
Під час візиту ми через ігри знайомимося із стоматологічним кабінетом, перевіряємо один одному зуби. На прикладі макету лікуємо зуби, в ігровій формі проводимо огляд дитині та улюбленій іграшці. Іноді робимо спільне селфі та разом чистимо зуби, вчимося це робити правильно. Після візиту, спілкуємося з батьками, щоб обговорити деталі стану ротової порожнини. Чи подіє один адаптаційний візит не відомо, іноді їх потрібно кілька, це все залежить від особливостей дитини. Але у будь-якому разі в
Когда идти к стоматологу?
Когда идти к стоматологу?
Как понять? что пришло время посетить стоматолога? По данным исследований проведенных в сети клиник современной стоматологий Giorno Dentale – 54% пациентов приходят к нам на прием, когда начинают чувствовать зубную боль. Как правило, в таком случае лечение обходится уже дороже и возможные негативные последствия для здоровья пациента более вероятны. Для того, чтоб не доводить до крайности, мы решили поговорить с стоматологом-хирургом Иваном Сергеевичем Завражновым и попросить у него совет. Как

Зверніть увагу на інші клініки:
Медичний центр Your Family (Ваша Сім'я) — медустанова, яка спеціалізується на наданні консультативної медичної допомоги дітям. Основні напрямки роботи центру: педіатрія, гінекологія, імунологія, неонатологія.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-15:00 Н: 08:00-15:00
Кабінет масажу "Health Touch Massage" почав свою роботу в 2018 році. Основна спеціалізація — мануальні практики і різні масажні техніки. З пацієнтами працює кваліфікований фахівець зі значним досвідом роботи в області масажу.
Пн — Пт: 08:00-22:00 Сб: 08:00-22:00 Н: 08:00-22:00
Інститут вертебрології і реабілітації на Подолі входить до мережі клінік, розташованих в Києві та інших регіонах України, що спеціалізуються на лікуванні захворювання спини і суглобів. На базі Інституту використовується унікальна фінсько-німецька методика лікування рухом за допомогою високотехнологічних тренажерів David.
Наркологічний центр "Свобода" в Києві спеціалізується на комплексній психологічній і соціальній реабілітації пацієнтів, які страждають від хімічної та нехімічної залежностей. Лікарі клініки мають багаторічний досвід роботи у цьому напрямку й надають ефективну лікувально-реабілітаційну допомогу.
Пн — Пт: 00:00-24:00 Сб: 00:00-24:00 Н: 00:00-24:00