R+ Medical Network - сеть медицинских центров

Пн — Пт: 08:00-21:00 Сб: 08:00-21:00 Вс: 08:00-20:00

Сеть медицинских центров R+ Medical Network специализируется на предоставлении широкого спектра лечебно-диагностических услуг для пациентов всех возрастов. В учреждениях ведут прием врачи с многолетним опытом работы, кандидаты и доктора наук.

Услуги, которыми можно воспользоваться в сети медицинских центров R+ Medical Network:

• консультация профильного специалиста (гинеколога, кардиолога, гастроэнтеролога, массажиста, отоларинголога, проктолога, нейрохирурга, хирурга и др.);
  • лабораторные анализы;
  • вакцинация;
  • ультразвуковая диагностика;
  • эндоскопические манипуляции;
  • функциональная диагностика (электрокардиография, спирография, суточное мониторирование АД и ЭКГ);
  • компьютерная томография;
  • рентгенография;
  • назначение схемы лечения гинекологических заболеваний;
  • психодиагностика детей (раннего, дошкольного и школьного возраста);
  • сеанс психотерапии;
  • биопсия молочной железы;
  • фототерапия новорожденных;
  • массаж предстательной железы и др.

Главные преимущества медицинских центров — большой выбор врачей, европейское качество предоставляемых услуг, индивидуальный подход к каждому пациенту, систематические акции на предоставляемые услуги.

+38 (044) 587-53-77 +38 (096) 388-18-99 +38 (095) 751-31-63 +38 (063) 358-74-00

• УЗД жовчного міхура з пробним сніданком 667
  • УЗД нирок та сечового міхура 725
  • УЗД органів калитки 575
  • УЗД молочних залоз 710
  • УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка) 886
  • Ехокардіографія (ЕХО КГ) 1 035
  • Консультація лікаря - акушера-гінеколога первинна 890
  • Консультація лікаря - дерматовенеролога первинна 890
  • Дерматоскопія 490
  • PRP терапія обличчя (плазмотерапія, одна процедура, одна зона) 1 150
  • Видалення новоутворень радіохвильовим/механічним методом (1 елемент), до 5 мм 550
  • Видалення новоутворень методом кріодеструкції (більше одного елементу), до 5 мм (вартість за одиницю) 298
  • Консультація лікаря - дієтолога первинна 810
  • Консультація лікаря - ендокринолога первинна 890
  • Консультація лікаря судинного хірурга первинна 890
  • Перебування в стаціонарі (до 3 годин) з супроводом лікаря 1 540
  • Видалення стороннього тіла з шкіри та слизових оболонок І категорія складності 850
  • Видалення кліща (з консультацією лікаря) 900
  • Первинна/вторинна хірургічна обробка рани І категорія складності (дефект тканини до 1см) 600
  • Консультація лікаря - кардіолога первинна 890
  • Консультація лікаря - дерматолога -косметолога первинна 810
  • Консультація подолога первинна 890
  • Консультація лікаря - мамолога первинна 890
  • Двостороння підшкірна мастектомія (без вартості анестезії та імплантів) II категорія складності 104 000
  • Консультація лікаря - невропатолога первинна 890
  • Блокада паравертебральна 750
  • Консультація лікаря -онколога первинна 890
  • Консультація лікаря - оториноларинголога первинна 890
  • Консультація лікаря - офтальмолога первинна (з оцінкою гостроти зору та біомікроскопією переднього відрізка ока) 890
  • Консультація лікаря- психолога для пари 760
  • Консультація лікаря - педіатра первинна 890
  • Лікувальна краніосакральна терапія відновлення рухливості крижа, 60хв 900
  • Внутрішньовенна інфузія, 1 сеанс 305
  • Перебування в денному стаціонарі (до 1 години) 395
  • Додаткова консультація в межах одного виклику (лікарем однієї спеціальності) 670
  • Оформлення медичної документації поза рамками звернення 150
  • Вакцинація "Гексаксим" діти 2 050
  • Біопсія аспіраційна ендометрію (пайпель-діагностика) 1 350
  • Лікувально-діагностична блокада під контролем ЕОП 4 000
  • Ендовенозна лазерна коагуляція вен (ЕВЛК) (1 категорія складності, без вартості світловоду) 14 300
  • Взяття венозної крові для дослідження 45
  • Взяття матеріалу для цитологічного дослідження з шийки матки та цервікального каналу 65
  • Визначення глюкози експрес-методом 70
  • Цито-тест для виявлення антигенів стрептококків Cito TEST Strep A 270
  • Ультрачутливий тест на вагітність ULTRA 70
  • Цито-тест для виявлення ВІЛ 1 та 2 типів та субтипу OCITO TEST YIV 1/2/0 109
  • Цито-тест для визначення антигенів ентеровіруси: поліо, Коксакі, ECHO (фекалії) CITO TEST 480
  • Цито-тест сечі для визначення глюкози, кетонів, крові, pH, білка, нітритів, питомої ваги, лейкоцитів, мікроальбуміну та креатиніну CITOLAB® 10 МAC 70
  • Цито-тест для діагностики гострого панкреатиту (сеча) Actim Pancreatitis 289
  • Еще...
  • Остеопатичне лікування для дітей (1 сеанс, 1 год) 1 600
  • Консультація інфекціоніста 1 400
  • Консультація гепатолога 1 400

Отзывы и оценки клиники

Волинець Яна Євгеніївна
Кваліфікований лікар, який вникає в проблему та дає слушні поради
Ходаківська Олена Степанівна
Лікар робила УЗД щитоподібної залози. Дуже ввічлива, уважна, задала необхідні питання мені, все пояснила. Лікар з гарним настріем!
Хорошо
Наталия
Очень приличная клиника, красиво оформлена, спокойная обстановка, очень приятный персонал, милые ,душевные люди! Желаю вам благополучия и процветания!)
Николай Клодченко
Замечательный специалист, добрый, душевный, отзывчивый человек
Леся
Сегодня сдавала анализ крови (много показателей), хочу отметить работу лаборанта, которая набирала кровь, все сделано професионально. Спасибо большое!
Лена
Мирошников Александр Александрович, очень хороший доктор. Если описывать его как хорошего специалиста и человека то, не хватит времени и места написания. Обратитесь и убедитесь сами.
Наталка
Чудовий спеціаліст! Дуже вдячна !!!
оксана
Самый добрый доктор на свете.спасибо вам за доченьку.
Карина
Ольга Анатоліївна дуже кваліфікований діагност. Одного разу мені довелося потрапити до неї на прийом. Все дуже сподобалося! лікар кваліфіковано провела обстеження, паралельно все пояснюючи. Дійсно хороший спеціаліст. Рекомендую!
Відмінний лікар! Уже декілька разів була у неї на прийомі, йду з нього постійно з хорошим настроєм. Настільки Алла Олегівна заряджає позитивом, та вірою в успішне лікування. Спеціаліст відповідальний та кваліфікований. Рекомендую!
Нина Ч.
Дуже сподобався лікар. Дуже професійний, та якісний підхід до проблеми. Багато приділив часу і розібрався в причинах хвороби. Як професіонал він сподобався! Проблема давня, так що процес реабілітації буде тривалий. Я залишилася задоволена!
Кажуть що професія лікаря-це покликання. Ось що хотілося би сказати про Наталю Василівну. Дійсно хороший лікар, таких спеціалістів як вона дуже мало. Мені пощастило потрапити до неї на прийом. Усім дуже задоволена! Безперечно рекомендую!
Євдокія
Сподобався підхід лікаря, отримала грамотну консультацію. Були призначені додаткові аналізи, для розуміння причин захворювання. Порадувало те, що лікар не призначив відразу гормональні препарати а вирішив розібратися в першопричину.
Роман
Чудова людина та фахівець своєї справи! Проходив обстеження у цього лікаря. Все було зроблено на найвищому рівні та швидко. Завдяки цьому лікаря був поставлений правильний діагноз та призначене відповідне лікування. Дякую за роботу!
Мілана
Просто відмінний лікар! Справжній знавець та професіонал у своїй галузі! Все швидко, доступно пояснює, а що найголовніше, на основі її висновку був поставлений вірний діагноз та призначене лікування. Щиро вдячна Вам! рекомендую!
Сніжана
Не пам'ятаю скільки часу у мене розслоювався ніготь. Я вирішила звернутися за кваліфікованою допомогою. Потрапила на прийом до цього чудового лікаря. Як виявилося у мене було грибкове ураження нігтя. Завдяки лікарю, зараз все добре.
Inga Dubova
Справжній професіонал своєї справи! Андрій Петрович дуже хороша та добра людина. Під час сеансу, з ним завжди є про що поговорити, це у свою чергу відволікає від буденних проблем. Неодмінно прийду на повторні сеанси. Спасибі Вам!
Ігор
Тривалий час я відчував не приємні відчуття в ділянці стоп. Вирішив звернутися до спеціаліста. Ольга Анатоліївна просто чудовий спеціаліст. Обстежила та призначила лікування. Зараз почуваю себе значно краще. Дякую Вам за Вашу роботу!
Не пам'ятаю скільки років страждаю варикозною хворобою вен. Лікувалася у багатьох спеціалістів, так як під ніж, не хотілося лягати. Хочу відмітити що так ефективно, як Алла Олегівна, мені не міг допомогти жоден з них. Рекомендую!
Обратилась к Людмиле Александровне с болями в правом подреберье, мучавшими давно. Нашли проблему давнюю и запущенную. Месяц лечения, 2 месяца диеты - и я похудела, выздоровела, тяжести и след простыл! Рекомендую очень! и очень признательна
Ніна
Просто відмінний лікар-гастроентеролог! Спостерігаюся у нього уже не один рік. Все детально огляне, та обстежить. Рекомендації слушні та допомагають! Лікування діє майже миттєво. Задоволена абсолютно всім! Буду і надалі консультуватися у нього.
Сніжана
Хороший спеціаліст! Уже неодноразове зверталися до нього з приводу обстеження. Все на високому рівні! Порекомендували його друзі, про що ми жодного разу не пошкодували. У свою чергу будемо також рекомендувати цього чудового спеціаліста!
Карэн
Видно, що лікар кваліфікований. Можу відмітити гарне поводження з пацієнтами. Лікар задавала багато правильних питань, намагалася зрозуміти в чому проблема хвороби. Вона дала рекомендації і відповіла на всі мої питання. Все сподобалося!
Віта
Хороший лікар! Декілька днів тому були в неї на прийомі. Були приємно вражені ставленням лікаря до дитини, та проведеною нею роботою. Після призначеного лікування почуваємо себе набагато краще. Будемо в подальшому звертатися ще! Рекомендую!
Ганна Цап
Уважний, чуйний лікар. Дуже мені допомогла розібратися в проблемі моєї дитини, і все дуже добре та зрозуміло пояснила. Тепер буду чітко дотримуватися графіка лікування. Спасибі, Юлія Анатоліївна, за Вашу роботу! Рекомендую!
Вікторія
Чудова людина та висококваліфікований лікар-педіатр. Були у неї на прийомі, залишилася задоволена як я, так і моя маленька донька. Одразу помітно що лікар любить свою роботу. Обов'язково прийдемо ще! Рекомендуємо цього фахівця!
Тривалий час у мене болів живіт. Звернулася до лікаря, та в свою чергу відправила на УЗД ОЧП до Марини Миколаївни. дуже задоволена її роботою. Як виявилося у мене було загострення хронічного панкреатиту. Зараз почуваю себе добре. Дякую!
Мілана
Лікар добре надав консультацію. Уважний, вислухав мою проблему. Комунікабельний, розповідає що до чого. Я уже два роки ходжу до нього на прийом. Ніяких проблем, вміє знайти підхід до пацієнта, нічого зайвого не виписує. Я дуже задоволена.
Чудовий спеціаліст з глибокими знаннями у своїй сфері діяльності. Проходив у неї УЗД діагностику. Дуже задоволений її роботою та кваліфікацією (є з чим порівняти). Мені було призначене відповідне лікування. Зараз почуває себе краще.

Врачи клиники R+ Medical Network - сеть медицинских центров

Квашенко Валентина Павловна