Діагностичні центри Черкас

Панорамний знімок (стандартна якість), плівка або диск 200 грн.
КТ двох щелеп (стандартна якість) 500400 грн.
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Владислава
Нещодавно відвідала діагностичний центр щоб зробити комп'ютерну томографію щелеп. Що найперше сподобалось: сучасне обладнання, кваліфіковані відповіді на усі запитання , швидке і якісне обслуговування . Діагностика в ЕкоСвіті дійсно високого рівня. У мене залишились тільки позитивні враження
Людмила
Большое спасибо команде Экосвиту за то, что работают и в выходные! Молодцы! Для такой техники, как по мне, так, цены за услуги - копейки! И находятся они в центре нашего города!
Инна
Хороший центр! Пока мне делали снимок на тамографе, вся моя семья была также "пристроена". Муж радовался бесплатной парковке и вайфаю, а доця детской площадке.
Катерина
Робила КТ двох щелеп, 500 грн заплатила дійсно за якість. Рекомендую всім цей діагностичний центр. Сучасна апаратура, швидкість і зручний графік роботи.
Лиля
Это единственный нормальный диагностический центр в нашем городе, работающий даже и в воскресенье. Спасибо вам, добрые люди Екосвита! Очень выручили меня в трудную ситуацию, не смотря на окончание рабочего дня, доделали все до конца, избавили меня от переживаний и страданий.
Леониид
Хочу поблагодарить всех работников вашего центра Екосвит. Беседовать с такими специалистами очень приятно, из кабинета выходишь с большим облегчением несмотря на серьезность диагноза. Теперь я знаю что делать дальше и чего ждать от своей болезни и как с ней бороться и это главное!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,8
Черкаси вул. Надпільна, 289/1
Діагностичний центр "Екосвіт" пропонує пацієнтам безпечні та інформативні дослідження за допомогою сучасного комп’ютерного томографу.
  • Панорамний знімок (стандартна якість), плівка або диск 200
  • Панорамний знімок (висока якість), плівка або диск 300
  • КТ двох щелеп (стандартна якість) 500 400
  • КТ двох щелеп (висока якість) 500
  • КТ однієї щелепи (стандартна якість) 300
Працює з 09:00-19:00
Сб: 09:00-15:00 Нд: 09:00-15:00
Днепролаб
Черкаси 30-річчя Перемоги, 16/1 (Міський пологовий будинок №2, 1 поверх)
Медична лабораторія "Дніпролаб" в Черкасах на вул. Перемоги надає пацієнтам діагностичні послуги, проводить різні види досліджень на сучасному обладнанні у короткий термін. В лабораторії працюють висококваліфіковані лаборанти с багаторічним досвідом.
Працює з 08:00-17:00
3,0
Черкаси вул. Сонячна, 2
Реабілітаційний центр "Європа" в Черкасах надає кваліфіковану допомогу у подоланні залежностей від хімічних речовин, алкоголю, гри. Працівники центру мають досвід у лікуванні залежностей. У центрі ведеться амбулаторне та стаціонарне лікування алкоголізму, наркоманії, ігроманії.
Працює з 00:00-24:00
Сб: 00:00-24:00 Нд: 00:00-24:00