Швець Олег Віталійович

Гастроентеролог, дієтолог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, проводить гастроентерологічні дихальні тести

Ніна
Просто відмінний лікар-гастроентеролог! Спостерігаюся у нього уже не один рік. Все детально огляне, та обстежить. Рекомендації слушні та допомагають! Лікування діє майже миттєво. Задоволена абсолютно всім! Буду і надалі консультуватися у нього.
Антон
Врач все выслушал, четко рассказал, назначил лечение. Для себя мне все стало понятно в моей проблеме. Все очень понравилось. Обращался ко многим специалистам. Но такого результата не было ни у кого. Однозначно рекомендую!

• Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця.

• 2017 р. — Digestive Disease Week (Чикаго, США), United European Gastroenterology Week (Барселона, Іспанія)
  • 2018 р. — Digestive Disease Week (Вашингтон, США), United European Gastroenterology Week (Відень, Австрія), American Society of Nutrition Meeting (Бостон, США), World GUT Microbiota Summit (Рим, Італія).
  • 2019 р. — American Society of Nutrition Meeting (Балтімор, США), United European Gastroenterology Week (Барселона, Іспанія).
  • Президент Асоціації дієтологів України

• Член президії Української гастроентерологічної асоціації.
  • Член Американської гастроентерологічної асоціації.
  • Член Американського суспільства по харчуванню.