Силіна Людмила Петрівна

Отоларинголог, отоларинголог дитячий
Доктор займається діагностикою та терапією широкого спектра отоларінгологічних захворювань. Виконує промивання мигдалин і носа. Проводить пункцію гайморової пазухи, парацентез барабанної перетинки і тампонаду носа. Лікує гострі і хронічні фарингіти, ангіни, зовнішні і середні отити.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Деміївська, 13, оф. 3 м.Деміївська119м.Голосіївська135
Київ вул. Василя Касіяна, 2/1 м.Іподром84

Артем
Был сегодня на приёме, все очень понравилось, грамотный специалист, внимательно слушала, хоть и задавал ну очень много вопросов. Остался в восторге
Галина Григорьевна
Очень благодарна Людмиле Петровне! Помогла мне избавится от насморка, которым страдала в осенне-зимний период уже не один год. Назначила мне регулярную профилактику. Огромное спасибо за возможность свободно дышать.
Андрей
Я не очень доверяю современной медицине, но этот доктор производит очень положительное впечатление. Знающий, настоящий профессионал.
Обязательно обратимся к Людмиле Петровне еще раз! И другим советуем)
Сергей
Хочу поблагодарить Людмилу Петровну, что назначила мне самые необходимые и недорогие препараты – они мне помогли однозначно.
Эльвира
Людмила Петровна произвела на меня очень благоприятное впечатление. Все объяснила профессионально, четко и на доступном языке. Рекомендую этого доктора.
Анастасия
Рекомендую как хорошего специалиста, лечились я,муж, брат, невестка, так что отзыв уже на основании пару лет обращении к доктору.
Были сложности с постановкой диагноза, Людмила Петровна развеяла мои опасения и назначила недорогие препараты для лечения. Мне понравилось.

• 1993 - Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця;
  • 1996 - Інтернатура

• 1998- ТУ Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедра педіатрії
  • 1999-ТУ Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, кафедра заг хірургії
  • 2017- УВМА курси підвищення кваліфікації
  • 2019- Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика. Кафедра дитячої оториноларингології, аудіології та фоніатрії. Спеціалізація з дитячої оториноларингології.

• Член Української асоціації отоларингологів
  • Учасник наукового отоларингологічного проекту “Школа доказової медицини”

Лікар надає послуги

• Туалет носа (в т.ч.послеопераціонний)
  • Розсічення фурункула носа / зовнішнього слухового проходу
  • Зозуля – промивання порожнини носа і пазух
  • Пункція верхньощелепних (гайморових) пазух
  • Тампонада порожнини носа (передня, задня)
  • Видалення стороннього тіла з глотки і носа
  • Туалет слухового проходу, видалення епідермальних, сірчаних пробок
  • Пневмомасаж барабанної перетинки
  • Продування слухових труб
  • Промивання лакун мигдаликів

Лікар займається лікуванням захворювань

• Гострі та хронічні синусити (гайморит, сфеноідіт, фронтит, етмоїдит)
  • Гострий і хронічний отит (зонішній, середній)
  • тубоотит (євстахіїт)
  • Сенсоневральна туговухість
  • Гострий та хронічний тонзиліт
  • Фарингіт (гострий і хронічний)
  • Вазомоторний, алергічний риніт
  • Сторонні тіла лор органів