Панченко Олександр Миколайович

Педіатр
Лікар другої категорії
Лікар другої кваліфікаційної категорії, спеціалізується в області педіатрії. Проводить консультативні прийоми з питань вигодовування та харчування дітей до 1 року, правил догляду за дитиною. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань органів шлунково-кишкового тракту і дихальної системи у дітей від періоду новонародженості до 18 років.

Надежда
09 квітня '17р.
Александр Николаевич, как педиатр очень хороший. Мы с дочуркой всегда ходим к нему на прием, толи проблема какая, толи просто проконсультироваться. Всегда выслушает, все объяснит. Моя доченька доверчиво к нему относится. С удовольствием идет к нему на прием и не боится. Очень ему благодарны.
Александра Николаевича очень хвалила моя соседка. Я не очень верила — все-таки доктор молодой и очень ошибалась. На приеме врач был внимательным и тактичным. провел осмотр, назначил лечение и обосновал каждое свое назначение. После приема мой ребенок больше не хочет ходить к другим педиатрам. Да и я тоже)

• 2007 р. — Вінницький національний медичний університет ім. М. І. Пирогова за спеціальністю «Педіатрія»;
  • 2009 р. – інтернатура на базі КМАПО ім. І. П. Шупика на кафедрі педіатрії №1;
  • 2011 р. — клінічна ординатура на базі КМАПО ім. П. Л. Шупика на кафедрі педіатрії №1.

• Передатестанційний цикл.
  • Курси з ЕКГ.
  • 2017 р.- Конференція «Людина і ліки — Україна», м. Київ.
  • 2017 р.- Конференція "Впровадження новітніх технологій діагностики та лікування гастроентерологічних захворювань в педіатрії", м. Київ.

• 2017 р. — м. Київ. Конференція "Людина і ліки — Україна".
  • 2017 р. — м. Київ. Конференція «Впровадження новітніх технологій діагностики та лікування гастроентерологічних захворювань в педіатрії».
Схожі спеціалісти:
Генетик, Педіатр, дієтолог-нутрігенетік, Експерт з нутрігеноміки та здорового харчування