Діагностичні центри Києва на м.Хрещатик

Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 420 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 250 грн.
Кольпоскопія 450 грн.
УЗД органів малого тазу 650 грн.
МРТ головного мозку (голови) 1650 грн.
КТ головного мозку 1300 грн.
Знайдено 12 клінік

В июле 2021 года делала блефаропластику в клинике Олега Колибабы. Операцию проводила Численко Наталья Петровна. Операция прошла успешно, без осложнений. В настоящий момент я уже могу оценить результат и он, как говорится, на лицо. Я очень благодарна профессиональному подходу и МАСТЕРСТВУ пластического хирурга, которая помогла мне решить проблему на очень высоком уровне. Также хочу поблагодарить анестезиолога и медсестру, которая ухаживала за мной после операции. ОЧЕНЬ внимательное отношение к пациентам. В клинике я на начальном этапе получила исчерпывающую консультацию, что позволило мне сделать правильный выбор, и также после операции врач продолжает меня наблюдать. Огромное спасибо Вам, Наталья Петровна. Я очень довольна результатом. И если будет необходимость, однозначно обращусь в эту клинику.
Яна
Выбирала врача для увеличения груди, остановилась на Наталье Петровне, так как на консультации получила много детальной информации, советов и ответы на все мои вопросы. Наталья Петровна порекомендовала мне форму, размер и фирму имплантатов в зависимости от моих физиологических пропорций и моих пожеланий. Я доверилась врачу и получила именно тот результат, который так сильно хотела. Прошло 2 месяца, я себя чувствую прекрасно, швы аккуратные, форма великолепная, спасибо
Квалифицированные доктора. Вежливый персонал
Татьяна Костенко
Наталья Петровна сделала коррекцию ушей моей дочери. Мы очень довольны результатом. Доктор - профессионал высокого класса, но умеет все доходчиво объяснить пациентам. Операция прошла быстро и без осложнений. Швы тоненькие и аккуратные.
Анастасия
Великий хирург, золотые руки! Исправил неудачную работу недоврачей. Сделал как по мне невозможное ! Не могу нарадоваться результатом профессионала
Буда на прийомі в Олександра Вікторовича. НАДЗВИЧАЙНИЙ ЛІКАР, я думала таких лікарів в нас немає...зараз проходиджу курс лікування, я абсолютно задоволена.Рекомендую всім!
Клініка Олега Колібаби — це сучасна хірургічна допомога, представлена висококваліфікованою командою лікарів. Основні напрямки — пластична хірургія, гінекологія, урологія, косметологія і дерматологія. Спеціалісти на вищому рівні проводять ринопластику, збільшення грудей, блефаропластику, септопластику, пересадку волосся і ін. пластичні операції.
  • УЗД малого тазу 650
Медгарант
8,9
Київ вул. Шовковична, 39/1 , Липки
м.Кловська9 5 м.Хрещатик14 4 м.Палац спорту9 12
Центр діагностики "М-плюс" на Печерську спеціалізується в області проведення магнітно-резонансної томографії за допомогою сучасного і безпечного обладнання.
  • МРТ головного мозку (голови) 4 650
  • МРТ головного мозку (голови) 6 150
Багатопрофільний медичний центр "Євроклініка" надає кваліфіковану медичну допомогу для дорослих і дітей. Консультування та призначення лікування фахівцями різних профілів. УЗД діагностику з використанням новітнього діагностичного обладнання експертного класу. Виклик додому.
  • УЗД органів черевної порожнини 650
  • УЗД органів черевної порожнини з нирками 475
  • УЗД нирок 360
  • УЗД нирок з доплерографією судин 680
  • УЗД наднирників 280
Благомед
Київ вул. Еспланадна, 20 (4 поверх, каб. 417)
м.Палац спорту1 1 м.Площа Українських героїв5 4 м.Хрещатик18 12
Київська клініка "Благомед" є багатопрофільною. Штат працівників клініки складається з досвідчених фахівців, лікарів вищої категорії, кандидатів медичних наук. Пацієнтам виявляються наступні медичні послуги: консультації лікарів: педіатра; гінеколога; уролога; невролога; гастроентеролога; ендокринолога; отоларинголога; ультразвукові дослідження; лікувальний...
  • УЗД суглобів 550
  • Дуплексне сканування судин статевого члена 600
  • УЗД щитовидної залози 450
  • УЗД щитовидної залози 550
  • УЗД для вагітних 700
Днепролаб
Київ вул. Велика Житомирська, 14
м.Площа Незалежності17 11 м.Хрещатик20 16 м.Золоті ворота12 6
Центр діагностики "Дніпролаб" на Великій Житомирській відноситься до мережі лабораторно-діагностичних центрів країни, пропонує пацієнтам широкий вибір досліджень. У відділенні працюють фахівці високої кваліфікації, встановлено сучасне високотехнологічне обладнання відомих виробників. Всі аналізи проводяться з використанням якісних реагентів та матеріалів.
  • Ультразвукове дослідження молочних залоз 500
  • Ультразвукове дослідження жіночих статевих органів 550
  • Відеоколоноскопія (ВКС) без медикаментозного сну 1 200
  • Ультразвукове дослідження променево – зап'ястних суглобів та суглобів кисті рук 610
  • Ультразвукова діагностика одного органу черевної порожнини 250
7,2
Київ вул. Круглоуніверситетська, 3/5
м.Театральна12 15 м.Хрещатик11 4
Поліклініка широкого профілю "Здорова сім'я" працює більше 15 років. Лікарі вищої категорії і весь персонал клініки налічує 24 фахівця, всі мають за плечима багаторічний досвід у лікуванні різних захворювань.
  • Колоноскопія 1 500
  • Колоноскопія з анестезією 3 300
  • Біорезонансна діагностика всього організму, 60 хвилин 700
  • Біорезонансна діагностика всього організму, 60 хвилин (повторна) 600
  • Біопсія шлунково-кишкового тракту для гістологічного дослідження 450
6,2
Київ вул. Богдана Хмельницького, 9 В
м.Театральна3 3 м.Золоті ворота9 5 м.Хрещатик13 11
Спеціалізована клініка "Эстедентакс" надає стоматологічні послуги пацієнтам. Центр розпочав свою діяльність у 2002 році. Лікарі клініки постійно удосконалюються, проходячи стажування за кордоном.
  • Рентген зуба
Київ вул. Липська, 11
м.Арсенальна17 5 м.Хрещатик15 6
Перший київський недержавний "Міжнародний центр нейрохірургії" заснований в 2001 році. Біля його витоків стояли нейрохірурги Ігор Курілець (Україна) і Генрі Марш (Великобританія). Робота нейрохірургічного "Міжнародного центру" організована за прикладом клінік Західної Європи, що дозволяє забезпечити якісну діагностику та лікування пацієнтів в одній установі.
Київ вул. Дарвіна, 1
м.Палац спорту10 м.Хрещатик15