Діагностичні центри Житомиру

УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 350 грн.
Кольпоскопія 250 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 100 грн.
Доплерометрія 1 плід 135 грн.
Знайдено 20 клінік

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Регина
Лікар компетентний, уважно вислухала, поставила діагноз. Все дохідливо пояснила, призначила лікування. Також дала рекомендації для профілактики захворювання. Консультацією та фахівцем задоволений. Прийду повторно. Рекомендую.
Ликп
Все відмінно, на вищому рівні. Найкращий кардіолог у якого я була за останні два роки. Все кваліфіковано, та доступно для розуміння пояснила, та запропонувала лікування. Зараз все нормалізувалося, почуваюся краще. Дуже-дуже задоволена.
Наталія
Хочу подякувати Попович Ларисі Василівні! Лікар дуже добре знає свою справу! Приємна людина, доступно все пояснює,в мене було враження,що ми давно знайомі )). Я багато років страждала від того, що в мене постійно була температура та дуже болючі місячні, завдяки Ларисі Василівні ця проблема вирішена! За що величезне дякую!) Клініку рекомендую! Персонал дуже привітний!)
Маша
У Николайчук Елены Александровны наблюдаюсь уже давно, это мой первый и пока единственный гинеколог. Все проблемы в области гинекологии мне помогала решать она. Сейчас я беременная, консультируюсь конечно же у нее.
Мила
Люблю побаловать себя массажем, особенно после тяжелой рабочей недели. Елена Петровна лучшая в этом деле, ее массаж просто космос, как заново рождаешься на свет. Так что, кто подбирает себе массажиста, рекомендую без сомнений.
22 декабря '19 г.
Вероника
Мне очень нравились мои волосы. Но в последние время начали сильно выпадать, просто ужас. Еще и перхоть появилась. Никакие шампуни не помогали. По рекомендации, обратилась к Пещанской Татьяне Владимировне. Назначенное лечение помогла в короткий термин. Она отличный врач.
18 декабря '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,5
Житомир вул. Леха Качинського, 4
Багатопрофільний медичний заклад "Оксфорд Медікал" в Житомирі входить у розвинену мережу приватних медичних центрів, займається лікуванням хвороб за багатьма напрямками: проктологія, урологія, гінекологія, дерматовенерологія, естетична медицина, неврологія, терапія, хірургія, кардіологія, маммологія, ендокринологія, гастроентерологія. Серед фахівців центру...
  • УЗД нирок, сечового міхура та передміхурової залози 475
  • УЗД наднирників 295
  • УЗД органів калитки 345
  • УЗД сечового міхура 320
  • УЗД простати та сечового міхура 400
Працює з 09:00-20:00
Сб: 09:00-17:00 Нд: 09:00-17:00
9,3
Житомир пл. Путятинський, 2 (пов. 4)
Медичний центр "Лелека" — лікувально-профілактичний заклад, який спеціалізується на лікуванні всіх видів безпліддя, плануванні вагітності, індивідуальному та сімейному психологічному консультуванні. В установі ведуть прийом гінекологи, терапевти, урологи, генетики, андрологи і дерматологи.
  • УЗД серця 350
  • ЕКГ 100
  • ЕКГ з описом 350
  • УЗД нирок та сечового міхура 300
  • УЗД колінного суглоба 270
9,3
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Медичний центр "Матерна" пропонує широкий спектр послуг, направлених на всебічну підтримку репродуктивного здоров’я пацієнтів.
  • УЗД ОМТ трансвагінальне 265
  • УЗД ОМТ трансабдомінальне 280
  • Фолікулометрія (за 1 цикл ) 350
  • УЗД молочних залоз 220
  • УЗД щитовидної залози 200
Працює з 09:00-17:00
Житомир вул. Любарська, 4
Медичний центр "Відновлення" спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці причин болю в області спини та суглобів. У клініці допомагають в реабілітації пацієнтам, які перенесли травми, хірургічні втручання або інсульт. Лікарі установи володіють унікальною методикою лікування варикозного розширення вен.
  • УЗД артерії нижніх кінцівок 400
  • УЗД щитовидної залози 280
  • УЗД молочних залоз 280
  • УЗД черевної порожнини 300
  • УЗД нирок 220
Працює з 08:00-19:00
Cеть клиник "Мать и дитя"
Житомир вул. Велика Бердичівська, 43
Медична клініка "Мати та дитина" відкрита у 2016 році, відноситься до мережі клінік репродуктивного здоров’я, спеціалізована на терапії безпліддя, спостереженні вагітності та гінекології.
  • УЗИ, ультразвуковое исследование органов малого таза 435
  • УЗИ при беременности до 10-й недели (с записью на DVD) 310
  • УЗИ при беременности на 11-19 неделе (с записью на DVD) 360
  • УЗИ при беременности после 19 недели (с записью на DVD) 895
Працює з 08:00-20:00
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
Сучасна офтальмологічна клініка "Окомед" пропонує дітям та підліткам якісну діагностику зору, апаратне лікування хвороб очей, вибір індивідуальних методів корекції зору. Пацієнтів приймає кваліфікований дитячій окуліст. Персонал клініки має багаторічний досвід роботи с дітьми різного віку — від 3 років до підлітків.
Житомир вул. Хлібна, 25
Стоматологічна клініка "Прем’єр-Дент" спеціалізована у галузі лікування та профілактиці захворювань ротової порожнини.
  • Рентген зуба
Сб: 09:00-18:00 Нд: 09:00-18:00
7,8
Житомир ул. Небесної Сотні, 29 (кол. Московська)
Офтальмологічна клініка "Зір" пропонує весь обсяг медичної допомоги у лікуванні, діагностиці та профілактиці хвороб зору.
7,5
Житомир вул. Черняховського, 102
Багатопрофільна клініка "Нікамед" надає різноманітну медичну допомогу в 8 напрямках загальної медицини.
  • УЗД органів малого тазу жінки вагінальне 170
  • УЗД органів малого тазу жінки абдомінальне 170
  • УЗД матки 170
  • Фолікулометрія 120
  • УЗД молочних залоз 135
Працює з 09:00-19:00
7,4
Житомир вул. Чорновола, 4
Центр функціональної діагностики Полісся Кардіо Плюс створений у 2010 році, спеціалізований у галузі діагностики та лікування хвороб серця та судинної системи.
  • Ехокардіографія (скринінг) 280
  • Ехокардіографія з тканинною доплерографією 280