Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Діагностичні центри Ужгорода

УЗД передміхурової залози (трансректально) 300 грн.
12
10
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
10
Марина
Супер
30 ноября '-1 г.
10
Галина Лисак
Дуже гарно, що ваш центр працює і в суботу, коли мені дуже зручно. Роблю кардіо своїх майбутніх малюків, а іх в мене буде скоро двоє. Швидко, зручно, не шкідливо і економно! Так тримати, Інтерсоно!
07 апреля '18 г.
8
М.Калінінська
В тому році лікар моєї лікарні за місцем прописки поставив мені страшний діагноз беспліддя. Думала, що вже все, кінець, аж поки не натрапила на ваш сайт де і записалася на прийом в Інтерсоно. Постійна підтримка зі сторони чуттєвих і добрих лікарів, професійне лікування подарували мені щастя материнства!
14 марта '18 г.
8
Мілана
Дуже сподобались ваші лікарі, все вислухають, спокійно, проконсультують, призначать якісне лікування по моїм фінансовим можливостям. Вже скоро я стану мамою завдяки вашому центру.
23 марта '18 г.
8
Марина К.
Після багатьох абортів думала що вже ніколи не стану мамою. Вирішила все ж таки навідатися на консультацію в ваш центр. Зробили дуже якісне обстеження, тепер чекаю результатів. Сподіваюсь що буде донька! Дякую!
21 марта '18 г.
10
Каріна
Кандидати медичних наук Інтерсоно добомогли мені визначили прохідність маткових труб, зробили якісне обстеження і тепер я почуваюсь справжньою жінкою з усіма можливостями і з нормальною самооцінкою.
03 апреля '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
10
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (колишня ул.Белинского)
Медичний центр Інтерсоно в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.
  • Фолікулометрія 450
  • УЗД передміхурової залози (трансректально) 300
  • УЗД органів малого тазу у жінок (трансабдомінально) 300
  • УЗД органів малого тазу у жінок (трансвагінально) 300
  • Кардіотокограма плода 260
Працює з 09:00-18:00
Сб: 10:00-15:00