Діагностичні центри Ужгорода

УЗД передміхурової залози (трансректально) 300 грн.
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб
Вікторія
Величезне спасибі компетентному лікарю Онисько Олесі Василівні за її індивідуальний підхід , підтримку , чіткі інструкції, за її професіоналізм. Вона найкраща!
Ніка
Дуже
Супер
Галина Лисак
Дуже гарно, що ваш центр працює і в суботу, коли мені дуже зручно. Роблю кардіо своїх майбутніх малюків, а іх в мене буде скоро двоє. Швидко, зручно, не шкідливо і економно! Так тримати, Інтерсоно!
М.Калінінська
В тому році лікар моєї лікарні за місцем прописки поставив мені страшний діагноз беспліддя. Думала, що вже все, кінець, аж поки не натрапила на ваш сайт де і записалася на прийом в Інтерсоно. Постійна підтримка зі сторони чуттєвих і добрих лікарів, професійне лікування подарували мені щастя материнства!
Мілана
Дуже сподобались ваші лікарі, все вислухають, спокійно, проконсультують, призначать якісне лікування по моїм фінансовим можливостям. Вже скоро я стану мамою завдяки вашому центру.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (колишня ул.Белинского)
Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.
  • Фолікулометрія 450
  • УЗД передміхурової залози (трансректально) 300