Діагностичні центри Ужгорода

КТ головного мозку 1000 грн.
Доплерографія судин шиї 450 грн.
УЗД зовнішніх статевих органів чоловіків (органи мошонки) 380 грн.
Електрокардіографія з розшифровкою 280 грн.
Відеогастродуоденоскопія 1000 грн.
Знайдено 5 клінік

Остапюк Марія Петрівна
Швидко, якісно, професійно! В цей день не працював Київстар…. Все було зроблено фахівцями, щоб я змогла відвідати заклад, отримавши необхідну інформацію, щиро дякую!
Токмакова Кароліна Юріївна
Дуже сподобалася професіоналізм лікаря геніколога Пузако. Уважно, обережно і дуже тактовно із турботою про здоров'я пацієнта, запропонувала низку аналізів та ліки для зняття дискомфорту
Тетяна
Бистро и хорошо обслужили: без шума и пыли
Вікторія Іванівна
Прочитала в інтернеті, що жінки все частіше хворіють раком молочних залоз. 98 % одужують, якщо рак виявити на начальній стадії. У зв’язку з тим раз на рік прохожу УЗД молочних залоз. Обираю медичний центр "ОН Клінік" на Свободи. Сучасне обладнання, гарне відношення и кваліфікований персонал. Що ще потрібно?
Евгенія
Добре, що в медичному центрі "ОН Клінік" надають послуги дерматолога. Ми з жінкою були вражені результатом. Новоутворення на спині видалили якісно, шраму не залишилося. Звісно за послуги потрібно платити, ціни тут не вищі ніж в інших центрах.
Надія
Від своєї подруги чула багато позитивних відгуків про медичний центр "ОН Клінік". Коли запідозрила проблеми по жіночому здоров’ю, звернулась саме сюди. На відміну від державних лікарень, тут відносяться гарно, з повагою. Гінеколог виявилася гарним спеціалістом. Все детально розповіла. Рекомендую.
9,7
Акції
Ужгород вул. Д. Богуславського 4
Медичний центр "ОН Клінік Ужгород" — це вузькопрофільний медичний заклад, який спеціалізується на безопераційних і безболісних методиках лікування проктологічних, урологічних, гінекологічних, дерматологічних та трихологічних захворювань. В медичному центрі працюють провідні спеціалісти, які знаходять індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
  • Пакет №1 Комплексне УЗД організму жінки 1 300
  • Пакет №2 Комплексне УЗД організму чоловіка 1 300
  • Пакет №3 Комплексне УЗД "Жіноче здоров'я" 1 050
  • Пакет №4 Комплексне УЗД "Чоловіче здоров'я" 1 050
  • Доплерографія судин шиї 450
9,2
Ужгород м. Хуст, вул. Степана Росохи, 1
Діагностичний центр СКАНМЕД — це сучасний медичний заклад, фахівці якого готові надати допомогу в проведенні обстеження шляхом компьютерного сканування організму.
  • Дублікат плівки (додаткова плівка) 150
  • Дублікат CD диску 50
  • Ретроспективний аналіз КТ (1зона) без контрасту 500
  • Ретроспективний аналіз КТ (1зона) з контрастом 700
  • КТ – ангіографія периферичних судин (верхніх або нижніх кінцівок) 3 100
7,5
Ужгород вул. Минайська, 54
VeroMed - медичний центр, який працює у різних напрямках медицини та надає широкий спектр медичних послуг за найвищими світовими стандартами. Перший медичний центр VeroMed був заснований у 2016 році двома хірургами флебологами у місті Львів. Лікарі даного медичного центру на постійній основі вдосконалюють свої професійні вміння та навички. У даній клініці...
Medicover
Ужгород вул. Вилмоша Ковача, 17 (кол. ул. Белинского)
Медичний центр Medicover в місті Ужгород спеціалізований на лікуванні жіночого здоров’я, головні напрямки роботи — гінекологія, терапія, урологія. В медичному центрі працюють кваліфіковані лікарі, серед яких кандидати медичних наук.
  • Добовий моніторинг артеріального тиску (ДМАТ) 520
  • Холтер ЕКГ 990
  • Холтер ЕКГ-2 доби 1 600
  • Холтер ЕКГ-3 доби 1 830
  • Холтер-АТ 525
Ужгород с. Поляна, вул. Курортна, 10
Санаторій Сонячна долина надає комплексні послуги з виявлення причин захворювань і їх лікування. Комплексне обстеження проводиться на інноваційному обладнанні. Такий підхід забезпечує максимально точний результат і дослідження в стислі терміни. Пройти обстеження можна в обладнаному діагностичному кабінеті за попереднім записом.