Медикаментозне лікування ерозії шийки матки в Вінниці

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Вінниця вул. Соборна, 18
Медичний центр пластичної хірургії «А&R Plastic» почав працювати у 2013 році, спеціалізується на естетико-реконструктивних операціях, до складу входить операційний блок та амбулаторне лікування.
Ольга, 05 січня '17р.

Усе своє свідоме життя боролася із зайвою вагою, але стійких помітних результатів досягти так і не змогла. Тому врешті зважилася на ліпосакцію. У цій клініці мене проконсультував пластичний хірург, пояснив етапи операції, не став приховувати інформацію про можливі ускладнення. Приємно, що і після операції лікарі уважно слідкували за моїм здоров’ям. До речі, усе пройшло чудово і я повністю задоволена результатом!

• Медикаментозне лікування ерозії шийки матки
Працює з 08:00-19:00
5,0
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Олена, 07 січня '17р.

Років п’ять уже користуюся послугами клініки «Товмед». Мені подобається підхід лікарів до справи, можливість повного обстеження, умови перебування цілком комфортні, персонал ввічливий і коректний. Тож я задоволена рівнем роботи клініки.

• Медикаментозне лікування ерозії шийки матки
Працює з 08:00-17:00