Сторінка 31. Приватні лікарі у Львові

Ігор
Був на прийомі у Юлії Ігорівни для проведення комплексного УЗД дослідження та консультації лікаря-терапевта. Візитом задоволений на 100% та можу рекомендувати лікаря. Юлія Ігорівна чудовий спеціаліст. Особливо хочу відзначити те, що вона дуже детально і розгорнуто відповіла на усі мої запитання, описувала результати УЗД дослідження та надала рекомендації для лікування. Обов'язково буду звертатись до цього лікаря і надалі.
Карина
Хотіла б подякувати Юлії Ігорівні за якісне УЗД. Була приємно вражена, що лікар не просто мовчки зробила обстеження і видала заключення, а й детально розпитувала, що турбує, порадила, в чому може бути причина і що потрібно зробити. В процесі обстеження розповіла, що бачить, показувала і пояснювала мені також. Однозначно рекомендую всім.
Лідія
Дуже хороший лікар, спеціаліст- професіонал, дуже чуйна людина
Марія
Дослідження пройшло швидко, не прийшлося сидіти у нескінченній черзі.
24 липня '16 г.
Терапевт, лікар-УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної, серцево-судинної, травної, сечовидільної, кровотворної систем. Навчає принципів здорового харчування. Допомагає розібратися в причинах поганого самопочуття(відсутності енергії, загальної слабкості, швидкої втомлюваності, випадіння волосся) та позбутися дефіцитів вітамінів та мінералів. Проводить ультразвукову діагностику відповідно до сучасних рекомендацій.
Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський
Проктолог, Ендоскопіст, Хірург
Лікар проктолог, хірург, ендоскопіст другої категорії. Займається проведенням ендоскопічних досліджень різної складності, лікує геморой, проктит, тріщини прямої кишки. Закінчила Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.
Стоматолог-ендодонтист
Богдан Вовчик лікар-стоматолог, спеціалізується на ентодонтії (лікуванні кореневих каналів зубів). В своїй практиці застосовує новітні засоби для забезпечення якості та комфортності лікування.
Ортодонт
Заслужений лікар України, головний ортодонт МОЗ України, професор, займається лікуванням патологій ортодонтичного характеру. Займається виправленням прикусу в дітей і дорослих, постановкою брекет-протезів. Мирослава Степанівна веде активну наукову діяльність.
Стоматолог
Лікар-стоматолог-ортодонт, магістр медицини Член Асоціації Ортодонтів України з 2009 року Заступник голови секції молодих науковців АОУ Є дійсним членом Всесвітньої Федерації Ортодонтів (WFO), Європейського ортодонтичного товариства (EOS) та Італійського ортодонтичного товариства (SIDO) З професійним стажем роботи понад 10 років. Великий досвід і бездоганне розуміння механіки руху зубів, їхньої правильної роботи і функції кожного зуба. Спеціалізується на виправлення прикусу дорослих і наймолодших пацієнтів з використанням міофункціональних трейнерів, а також з допомогою зніміної апаратури, брекет-систем, прозорих кап.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів. В роботі лікар використовує нові технології та новітні підходи в терапевтичній стоматології.
Стоматолог-гігієніст
Стоматолог-гігієніст, проводить процедури естетичної стоматології з гігієни порожнини рота.
Психолог, Психотерапевт
Інна Василівна психолог, психотерапевт, перинатальний психолог, арт-терапевт, спеціалізується на роботі зі сімейними парами. Проводить тренінги по підготовці до природних пологів, має досвід роботи з депресивними станами, психогенним безпліддям. Займається сімейними консультаціями та психологічним тестуванням. Проводить інструктажі по грудному вигодовуванню. Засновник центру "SWEET Дитя".
Стоматолог
Лікар стоматолог-терапевт, проводить лікування пульпіту, карієсу і його ускладнень, прибирає зубний камінь. Займається пломбуванням зубів.
Львів вул. Дністерська, 27 (пов. 4, каб. 405) р.Сихівський
Стоматолог-гігієніст
Лікар стоматолог-гігієніст, спеціалізується на проведенні заходів по догляду за ротовою порожниною. Лікар надає консультації щодо гігієнічного догляду за зубами.