Кабінет пластичного хірурга Грицевича Н.Р.

6.2

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Грицевич Назар Романович — пластичний хірург — володіє найбільш сучасними методиками в галузі пластичної хірургії. Виконує хірургічні втручання будь-якої складності. В роботі використовує сучасне обладнання та лікарські препарати нового покоління.

Послуги, що надаються приватною практикою:

• консультація спеціаліста;
  • пластика носа;
  • лікування облисіння;
  • видалення новоутворень;
  • лікування ожиріння;
  • лікування атрофічних змін шкіри обличчя;
  • ліпофілінг;
  • хейлопластика;
  • редукційна мамопластика;
  • імплантація молочних залоз та інші.

Доктор консультує та самостійно супроводжує у процесі лікування кожного пациента.

Зручності для пацієнтів: комфортні умови перебування в клініці, можливість оплати послуг банківською карткою.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Кабінет пластичного хірурга Грицевича Н.Р., вартість послуг:

• Операція з приводу "Доброякіснi новоутворення шкіри та підшкірно-жирової клітковини до 1 см." від 2 500
  • Рубці шкіри (Коррекція рубців з пластикою місцевими тканинами) до 3 см. від 2 500
  • Гіпертрофія статевих губ (лабіопластика) від 11 378
  • Стирчачі вуха (отопластика) від 15 848
  • Aтрофiя гомілки (круропластика) без імпланта від 15 808
  • Aтрофiя молочних залоз (імплантація молочних залоз з циркумареолярною мастопексією) від 51 608
  • Aтрофiя молочних залоз (імплантація молочних залоз з якірною мастопексією) від 60 860
  • Aтрофiя молочних залоз (імплантація молочних залоз) від 45 608
  • Консультація пластичного хірурга 410
  • Посттравматична деформація носа (Ринопластика) від 45 848
  • Деформація підборіддя (ментопластика аугментаційна) без імпланта від 11 808
  • Деформація підборіддя (ментопластика з ліпофілінгом) від 14 508
  • Атрофічні зміни шкіри повiк та навколоповікової ділянки (пластика верхніх повік) від 15 448
  • Атрофічні зміни шікри повiк та навколоповікової ділянки (пластика нижніх повік) від 19 848
  • Локалізоване ожиріння (дермолiпектомiя з ліпосакцією) від 51 760
  • Локалізоване ожиріння (дермолiпектомiя) від 45 360
  • Збільшення губ ліпофілінгом 8 000

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Аліна
07 листопада '20р.
Сестра дуже комплексувала, тож довелося знайти їй лікаря. Назар Романович усе пояснив їй, розказав що і як робиться, які ускладнення, що буде гарно, а що ні і скільки все це буде коштувати. В решті решт сестра вирішила, що вона красуня, чому я безможно рада. Дякую!
Надія
11 квітня '19р.
Дякую Назару Грицевичу, що порадив мені з моїм шрамом. Професійний лікар з дуже доброзичливим людяним підходом. Рекомендую.
25 березеня '19р.
Грудь у меня маленькая, это передалось по наследству. Я сильно комплексовала, но Назар Грицевич сделал меня счастливой и более уверенной в себе с помощью качественной операции по имплантации груди. Огромное спасибо за вашу работу.
Петр
20 березеня '19р.
Грицевич Назар Романович помог мне справиться с ожирением. Мне его посоветовал коллега. Теперь мой вес в норме, и я теперь не чувствую дискомфорта. По больше бы таких квалифицированных специалистов.
Инна
18 березеня '19р.
Благодаря Гричевич Назару мое лицо теперь еще краше. Он помог сделать мои губки пухленькими, скорректировал мой носик. Я благодарна этому специалисту за квалифицированную помощь. Кому нужно, обращайтесь, не пожалеете.
26 лютого '19р.
Лікар толковий - відповів на усі запитання! Трохи налякав можливими ускладненнями. Бал менший, тому що чекала на консультацію 20 хвилин, а наступні пацієнти після мене мабуть ще довше чекали ніж я. Раджу просто виділяти на пацієнта не 30 хв а 45.
26 лютого '19р.

Лікарі клініки Кабінет пластичного хірурга Грицевича Н.Р.

Грицевич Назар Романович
Пластичний хірург
Консультація 450 грн.
Обрати фах
  • Пластичний хірург
очистити
Записатися на прийом

Зверніть увагу на інші клініки:
Стоматологія Medicover — клініка, що надає пацієнтам найширший спектр стоматологічних послуг від профілактики захворювань зубів до імплантації та протезування зубного ряду. Лікування здійснюється відповідно до сучасних світових стандартів. У роботі використовуються тільки новітні лікарські препарати.
5,0
Ніка — це наркологічна клініка у Львові, що надає допомогу залежним людям. На території центру функціонує кабінет психолога, що дозволяє отримати підтримку не тільки хворим, а і їх рідним. Боротьба с залежностями — це дуже важкий процес У його основі лежить комплексна фізіологічна та психологічна підтримка.
Медичний центр «Вік здоров’я» – це сучасний медичний центрі, в якому завдяки висококваліфікованим спеціалістам, новітньому обладнанню медична допомога надається якісно, оперативно та професійно. Пацієнти отримують невідкладну, амбулаторну, хірургічну, спеціалізовану допомогу, оперативні втручання та діагностичні обстеження.
Записатися на прийом
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 10:00-22:00 Сб: 10:00-22:00 Н: 10:00-22:00