Кабінет пластичного хірурга Грицевича Н.Р.

5.1
Пн: 10:00-14:00 Ср: 10:00-14:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Грицевич Назар Романович — пластичний хірург — володіє найбільш сучасними методиками в галузі пластичної хірургії. Виконує хірургічні втручання будь-якої складності. В роботі використовує сучасне обладнання та лікарські препарати нового покоління.

Послуги, що надаються приватною практикою:

• консультація спеціаліста;
  • пластика носа;
  • лікування облисіння;
  • видалення новоутворень;
  • лікування ожиріння;
  • лікування атрофічних змін шкіри обличчя;
  • ліпофілінг;
  • хейлопластика;
  • редукційна мамопластика;
  • імплантація молочних залоз та інші.

Доктор консультує та самостійно супроводжує у процесі лікування кожного пациента.

Зручності для пацієнтів: комфортні умови перебування в клініці, можливість оплати послуг банківською карткою.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Кабінет пластичного хірурга Грицевича Н.Р., вартість послуг:

• Доброякіснi новоутворення шкіри та підшкірно-жирової клітковини
  • Рубці шкіри (Коррекція рубців з пластикою місцевими тканинами)
  • Гіпертрофія статевих губ (лабіопластика)
  • Стирчачі вуха (отопластика)
  • Aтрофiя гомілки (круропластика) без імпланта
  • Aтрофiя молочних залоз (імплантація молочних залоз з циркумареолярною мастопексією)
  • Aтрофiя молочних залоз (імплантація молочних залоз з якірною мастопексією)
  • Aтрофiя молочних залоз (імплантація молочних залоз)
  • Aтрофiя молочних залоз (циркумареолярна мастопексія)
  • Гiпертрофiя молочної залози (редукційна мамопластика)
  • Атрофiя молочних залоз (якірна мастопексія)
  • Локалізоване ожиріння (абдомінопластика з ліпосакцією)
  • Локалізоване ожиріння (абдомінопластика)
  • Локалізоване ожиріння (ліпосакція 1 ділянки)
  • Локалізоване ожиріння (мініабдомінопластика з ліпосакцією)
  • Локалізоване ожиріння (мініабдомінопластика)
  • Атрофічні зміни шкіри обличчя (ліфтингу обличчя з лiпофiлiнгом)
  • Атрофічні зміни шкіри обличчя (ліфтинг обличчя)
  • Атрофія жирової клітковини (ліпофіллінг)
  • Посттравматична деформація носа (Ринопластика)
  • Деформація підборіддя (ментопластика аугментаційна) без імпланта
  • Деформація підборіддя (ментопластика з ліпофілінгом)
  • Атрофічні зміни шкіри повiк та навколоповікової ділянки (пластика верхніх повік)
  • Атрофічні зміни шікри повiк та навколоповікової ділянки (пластика нижніх повік)
  • Локалізоване ожиріння (дермолiпектомiя з ліпосакцією)
  • Локалізоване ожиріння (дермолiпектомiя)
  • Збільшення губ V-Y пластикою
  • Консультація пластичного хірурга
  • Aтрофiя гомілки (пластика гомілок ліпофілінгом)
  • Деформація губи (хейлопластика редукційна)
  • Булхорн
  • Видалення тілець Біша

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Аліна
Сестра дуже комплексувала, тож довелося знайти їй лікаря. Назар Романович усе пояснив їй, розказав що і як робиться, які ускладнення, що буде гарно, а що ні і скільки все це буде коштувати. В решті решт сестра вирішила, що вона красуня, чому я безможно рада. Дякую!
Надія
11 квітня '19р.
Дякую Назару Грицевичу, що порадив мені з моїм шрамом. Професійний лікар з дуже доброзичливим людяним підходом. Рекомендую.
Грудь у меня маленькая, это передалось по наследству. Я сильно комплексовала, но Назар Грицевич сделал меня счастливой и более уверенной в себе с помощью качественной операции по имплантации груди. Огромное спасибо за вашу работу.
Петр
Грицевич Назар Романович помог мне справиться с ожирением. Мне его посоветовал коллега. Теперь мой вес в норме, и я теперь не чувствую дискомфорта. По больше бы таких квалифицированных специалистов.
Благодаря Гричевич Назару мое лицо теперь еще краше. Он помог сделать мои губки пухленькими, скорректировал мой носик. Я благодарна этому специалисту за квалифицированную помощь. Кому нужно, обращайтесь, не пожалеете.
Лікар толковий - відповів на усі запитання! Трохи налякав можливими ускладненнями. Бал менший, тому що чекала на консультацію 20 хвилин, а наступні пацієнти після мене мабуть ще довше чекали ніж я. Раджу просто виділяти на пацієнта не 30 хв а 45.
Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.