Сторінка 32. Приватні лікарі у Львові

Роман
Я би порадила звертатись до Оксаночки при любих проблемах з зубами та яснами. Вона чудовий стоматолог, володіє всіма сучасними методами лікування.
21 серпня '16 г.
Марія
Чистка каміння, пломбування, що я робила у Ірени були якісними та швидкими. Мене влаштовує цей стоматолог.
04 жовтня '16 г.
Ангеліна
Працює найкращій ортодонт з тих кого я знаю. Якщо проблеми з красою посмішки, то не зволікайте, а запісуйтесь на прийом
21 квітня '16 г.
Провела действительно эффективное лечение! Рекомендую.
10 вересня '16 г.
Стоматолог
Лікар стоматолог-терапевт, проводить лікування пульпіту, карієсу і його ускладнень, прибирає зубний камінь. Займається пломбуванням зубів.
Львів вул. Дністерська, 27 (пов. 4, каб. 405) р.Сихівський
Стоматолог-гігієніст
Лікар стоматолог-гігієніст, спеціалізується на проведенні заходів по догляду за ротовою порожниною. Лікар надає консультації щодо гігієнічного догляду за зубами.
Стоматолог-терапевт, хірург, імплантолог
Стоматолог, спеціалізується на хірургії та імплантології. Займається протезуванням зубів, проводить імплантацію, видаляє зуби та кисти. Також проводить операції по збереженню зубів.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на встановлення вінірів, коронок та мостоподібних протезів, часткових та повних нейлонових протезів, бюгельних протезів різного типу кріплення. Консультує пацієнтів з питань встановлення та догляду за протезами.
Стоматолог
Лікар-стоматологального, займається лікуванням карієсу різних видів, пульпіту та періодонтиту, проводить професійну стоматологічну очистку та відбілювання. Євгенія Романівна проходила стажування у Польщі.
Гомеопат, Гомотоксиколог
Любов Іванівна є кваліфікованим гомеопатом, фахівцем з народної і нетрадиційної медицини. Лікар є керівником оздоровчо-реабілітаційного центру «Сідус» в місті Львові.
Стоматолог-хірург, Ортопед
Олена Ярославівна стоматолог-хірург, ортопед. Спеціалізується на повному спектрі послуг з хірургічної стоматології, лікує як дітей так і дорослих. Займається видаленням зубів. Лікар проводить художню реставрацію зубів і зубних рядів.
Невролог
21 рік досвіду
Вікторія Віталіївна, спеціалізується в сфері дитячої неврології. Проводить лікування захворювань нервової системи, мігрені, затримки моторної функції, епілепсії, заїкання, нервовий тік, порушення сну, гіпоксичного ураження ЦНС.
Генетик
Лікар другої категорії з медичної генетики, проводить медико-генетичне консультування вагітних. Мар'яна Михайлівна займається визначенням показників та проведенням інвазивної допологової діагностики у вагітних групи ризику, планування, обстеження вагітності у сім'ях при наявності спадкової патології, невиношуванням вагітності та непліддям невстановленого генезу, порушенням менструальної функції.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Гінеколог-ендокринолог вищої категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні ендокринних порушень у жінок, збоїв менструального циклу, клімактеричного синдрому, безпліддя. Також лікує запальні та інфекційні захворювання жіночої статевої системи, ерозію шийки матки. Проводить УЗД органів малого таза, УЗД вагітних, кольпоскопічний огляд, лазерну вапоризацію, фолікулометрію і внутрішньоматкову інсемінацію. Виконує стимуляцію овуляції, встановлює і видаляє внутрішньоматкові спіралі, консультує з питань контрацепції.
Консультація від 490 грн.
Львів вул. Новаківського, 8/1 р.Галицький (Центр)