Грицевич Назар Романович

Пластичний хірург
лікар першої категорії
кандидат медичних наук
Лікар спеціалізується в області пластичної хірургії. Виконує ринопластику, пластику верхніх та нижніх повік, пластику шиї та інтимну пластику. Приймає пацієнток, які хочуть збільшити або зменшити об'єм молочних залоз. Проводить абдомінопластику та нехірургічну підтяжку нитками APTOS. Лікує деформації носа, вікові зміни обличчя та шиї, ожиріння та клаповухість.

Лікар працює в клініках:

Оксана Руденька
Висловлюю щиру подяку лікарю Грицевичу Назару Романовичу за , людяність, чуйність, за уважний підхід до пацієнта і якісне виконання роботи. Дуже задоволена результатом і щиро рекомендую скористатися його послугами людям, які стоять перед вибором спеціаліста з пластичних операцій.
Лікар толковий - відповів на усі запитання! Трохи налякав можливими ускладненнями. Бал менший, тому що чекала на консультацію 20 хвилин, а наступні пацієнти після мене мабуть ще довше чекали ніж я. Раджу просто виділяти на пацієнта не 30 хв а 45.

• 2010 р. - закінчив з відзнакою лікувальний факультет Львівського національного медичного університету імені Д. Галицького.

Курси

• 2016 р. - пройшов курси тематичного удосконалення по пластичній хірургії обличчя на кафедрі комбустiологiї та пластичної хiрургiї Нацiональної медичної академiї пiслядипломної освiти iм. П.Л. Шупика під керівництвом професора Пінчука Василя Дмитровича;
  • 2017 р. - пройшов курси тематичного удосконалення по пластичній хірургії молочної залози на кафедрі комбустiологiї та пластичної хiрургiї Нацiональної медичної академiї пiслядипломної освiти iм. П.Л. Шупика під керівництвом професора Галича Сергія Петровича - завідувача відділу мікросудинної, пластичної та відновлювальної хірургії, доктора медичних наук, професора, лауреата Державної премії України;
  • 2018 р. - пройшов стажування у клініці Ростислава Любомировича Валіхновського.

• Член Всеукраїнської асоціації пластичних реконструктивних та естетичних хірургів (ВАПРЕХ).

Спеціалізується на лікуванні таких захворюваннь

• деформації носа;
  • вікові зміни обличчя та шиї;
  • гіпоплазія молочних залоз;
  • гіперплазія молочних залоз;
  • клаповухість;
  • ретидоз передньої черевної стінки;
  • ожиріння.