Акварель, студія стоматології та ортодонтії

5.2
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Дитяча кімната
Львів, вул. Дністерська, 27 (пов. 4, каб. 405)
р.Сихівський
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

«Акварель» - мережа стоматологічних клінік для усієї родини. У процесі своєї роботи окрім кваліфікованого лікування зубів та патологій зубощелепного апарату, зі свого боку виховуємо нове поколінні свідомих та відповідальних українців, які піклуються про свої зуби та здоров’я загалом, не бояться стоматолога, а дружать із ним, а замість лікування - регулярно відвідують профілактичні процедури.

Послуги клініки:

• ендодонтія (лікування каналів);
  • протезування тимчасових зубів;
  • герметизація фісур;
  • фторування;
  • видалення тимчасових зубів та ін.

4. Ортодонтичне лікування:

5. Лікування дітей в медикаментозному сні;

6. Лікування дітей з особливими потребами;

7. Діагностика зубощелепної системи

8. Диспансерний облік.

Переваги:

• висококваліфіковані фахівці, які постійно вдосконалюють свої професійні вміння та навички;
  • сучасні технології, обладнання та матеріали;
  • високий рівень безпеки та інфекційного контролю;
  • формування дружніх відносин між лікарем та дитиною;
  • якісне лікування діток з супутніми та важкими захворюваннями завдяки міждисциплінарній співпраці з кращими дитячими лікарями різних галузей.
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Акварель, студія стоматології та ортодонтії, вартість послуг:

• Консультація косметолога
  • Вибілювання зубів
  • Лікування карієсу
  • Лікування кісти зуба
  • Пломбування молочного зуба
  • Видалення молочного зуба у дитини
  • Лінгвальні невидимі брекети
  • Виправлення прикусу зубів
  • Виправлення прикусу пластинками
  • Незнімне протезування зубів
  • Мостоподібні зубні протези
  • Чищення зубів від зубного каменю
  • Чищення зубів ультразвуком
  • Чищення зубів
  • Лазерне вибілювання зубів
  • Покриття зубів фторлаком
  • Фторування зубів

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Соломія
Чудова дитяча стоматологія, лікарі кваліфіковані та добре знають свою справу. Ми лікували зубчик 3 річній дитині без знеболення і без стресу, дитина з усмішкою зайшла до лікаря та з усмішкою вийшли. Лікарі вміють знайти підхід до дитини, моїй дитині було надзвичайно цікаво на прийомі, вона не помітила, як зубчик вже був полікований. Дуже приємно, що є такі гарні фахівці. Всім рекомендую, впевнена, що ви будете так само задоволені сервісом та професійністю лікарів, як і я.
Ірина
Сьогодні була з двома дітками майже 6 і 2,5 роки. Захоплена підходом до діток! Вони з того всього відкрили гарно ротики. Почистили камінь. Це місце куди діти не будуть боятись повернутись! Всі дівчатка працівниці дуже уважні і орієнтовані на діток! Особливе дякую лікарю п.Наталі
Ірина
Професіонали своєї справи,все швидко і якісно,рекомендую
Інна
Найкращі лікарі! Професіонали своєї справи! Дякую за турботу! Все як завжди на високому рівні!
вікторія
10 травня '19р.
найкращий доктор
Чудові лікарі і весь колектив! Професіонали!
Ірина
Я стикнулась з важкою проблемою в сімейних стосунках і завдяки Оксані я вирішила її. Дякую ще раз! Професійно, чітко і ясно!
Прекрасный врач! Подностью согласна с предыдущими отзывами. Я наконец-то перестала бояться стоматолога, правда только ее))). С ней хочется общаться! Помогла советом и делом не только по своему профилю. Очень хочется, чтобы никто не омрачал ее настроения! Очень аккуратный и позитивный человек. Врач по призванию!
Денис
Хоч я один раз лікувався у Іванціва, але і цього будо достатньо впевнитись у його високій кваліфікації. Буду ще звертатись.
Марія
Чистка каміння, пломбування, що я робила у Ірени були якісними та швидкими. Мене влаштовує цей стоматолог.
Антоніна
Пустельник лікувала мою дитину. Гарний стоматолог, дитина навіть не встигла злякатись – швидка та якісна робота.
Провела действительно эффективное лечение! Рекомендую.
Николай
Обращались к Оксане Богдановне за консультацией с супругой. Очень вежливый и корректный врач, остались довольны.
Кирило
Для Юлії пацієнти – це не конвеєр для заробітку. Вона дуже уважна к кожному, і завжди знайде найкраще рішення проблеми. На мене витратила багато часу, але результат був приголомшуючий. Браво!
Карина
Мне все понравилось. Зубы больше не болят.
Курс индивидуальных консультаций помог мне справиться со сложной ситуацией в моей жизни. Спасибо большое за помощь!
Ева
07 травня '16р.
Очень приятный доктор) Качественно все сделала. Спасибо.
01 травня '16р.
Все просто супер! Мне все понравилось)
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00