Сторінка 30. Приватні лікарі у Львові

Дарина
Игорь Иванович ,профессионал от Бога ! Провёл две блестящие операции ,моя жизнь изменилась ..большое спасибо вам
30 листопада '-1 г.
Світлана
Відвідала сьогодні вперше отоларинголога Наталю Іванівну. Дуже мені сподобалась лікар. Відчула добре ставлення, кваліфікований підхід, уважне ставлення до визначення діагнозу, отримала призначення лікування. Дякую за допомогу.
19 березеня '19 г.
Прекрасна людина, лікар від Бога.У нього золоті руки і надзвичайний розум.Міцного здоров'я Вам надовго.Дякую, що Ви єі ми Вас знайшли.Це було у травні 2017.Низький уклін і щира материнська вдячність.
26 січня '18 г.
В 2013 році професор КОБЗА Ігор Іванович спас життя моему чоловікові провівши блискучу операцію на черевній аорті ,дякую .
07 грудня '17 г.
Хірург
Професор Кобза Ігор Іванович — зав. кафедрою судинної хірургії, судинний хірург. Спеціалізується на судинних захворюваннях, проводить лікування складних форм атеросклерозу та варикозного розширення вен. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Приймає активну участь у наукових конференціях. Підвищує кваліфікацію. Проходить стажування у провідних клініках Європи. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
Отоларинголог
Романив Наталия Ивановна – квалифицированный врач отоларинголог, применяющий в работе принципы доказательной медицины и современный подход к диагностике и лечению ЛОР-заболеваний. Ведение амбулаторного приема для детей и взрослых с заболеваниями ЛОР-органов, занимается диагностикой слуха.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Отоларинголог, косметолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань ЛОР-органів у дорослих та дітей. Здійснює видалення сторонніх тіл з носа, вуха та горла. Виконує промивання лакун мигдаликів, розтин фурункулів, продування вух та зупинку носової кровотечі. Лікує отит, гіпертрофію аденоїдів, риніт, тонзиліт та гайморит.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Займається лікуванням, профілактикою захворювань зубів та ясен, а також художньою реставрацією зубів.
21 рік досвіду
Олександр Борисович лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Проводить ендодонтичне лікування зубів, займається лікуванням карієсу, художньою реставрацією, підвищеної чутливості зубів, проводить підготовку зубів до протезування.
Дерматокосметолог
Яворська Наталія Василівна – дерматокосметолог вищої категорії, володіє сучасними методиками контурної пластики, ін'єкцій краси, лазерної та апаратної косметології, мезотерапії.
Стоматолог
Зоряна Романівна, практикуючий лікар-стоматолог, кандидат медичних наук, доцент, спеціалізується на наданні терапевтичних послуг у стоматології. Лікар проводить профілактику та лікування карієсу, проводить пломбування молочних зубів.
УЗД-спеціліст
Лікар-діагност, спеціаліст з ультразвукової діагностики. Проводить УЗД-обстеження органів черевної порожнини, молочних залоз, щитоподібної залози, переферичних артерій, вен верхніх та нижніх кінцівок, колінних суглобів, сечового міхура, простати, калитки, доплерографію гілок дуги аорти. Регулярно бере участь в професійних семінарах і конференціях.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Офтальмолог, офтальмохирург
Врач с 28-летним опытом работы. Защитила диссертацию (2008) по теме «Повышение эффективности фоторефрактивной кератектомии (ФРК) при коррекции миопии высокой степени». Является автором более 30 статей и тезисов, опубликованных в Украине и за границей.
Стоматолог-гігієніст
Анастасія Ігорівна лікар стоматолог-гігієніст, проводить повний спектр заходів по догляду за ротовою порожниною. Проводить лікування діток з першого року життя і до повноліття.
Львів вул. Дністерська, 27 (пов. 4, каб. 405) р.Сихівський