Чернова Марта Олександрівна

Акушер-гінеколог, Гінеколог
врач першої категорії
Лікар акушер-гінеколог першої категорії, займається проблемами непліддя, гінекологічної ендокринологіі, володіє методами діагностики та лікування захворювань шийки матки.

Світлана
Всю вагітність я була під наглядом Марти Олександрівни. Чомусь не хвилювалась, мабуть тому що повністю довіряла лікарю, всі дрібні проблеми ми здолали. Дякую, лікарю!
Ярослава
13 травня '16р.
Чернова любить свою роботу і дуже гарно знається на гінекології. До неї завжди багато пацієнтів, бо вони вірять їй і поважають як лікаря.
Христина
Надзвичайний лікар!!! Марта Олександрівна- професіонал своєї справи, з нею все чітко і легко!!! Після родів хочеться родити ще раз і точно у неї!!! Рекомендую усім, світла, добра, чесна, високоспеціалізована, головне - проста людина. Я дуже вдячна Вам за донечку!!!

• В 2003р. закінчила Львівський державний медичний університет ім.Данила Галицького за спеціальністю «Лікувальна справа»
  • В 2007р. здобула сертифікат лікаря ультразвукової діагностики

• Член Украінськоі асоціаціі репродуктивноі медицини (УАРМ)
Схожі спеціалісти:
Акушер-гинеколог, Репродуктолог, Главный врач