Пронів Орест Богданович

Невролог, Інформотерапевт
головний лікар
Лікар Пронів Орест Богданович – невролог, інформотерапевт. Досвід роботи 42 роки. Головний лікар медичного центру "Біомед". Спеціалізується на захворюваннях центральної нервової системи, пошуку причин поганого самопочуття у складних випадках, коли традиційні методи не дають результату. Використовує для діагностики метод Р. Фолля, швейцарську технологію діагностики ЕРІ, а у лікуванні — гомеопатію та фізіопроцедури. Допомагає у складних проблмеах лікування та діагностиці алергій, гормональних порушень, порушень обміну речовин, болей різного походження

Львів вул. Драгана, 4 Б р.Сихівський

Діана
Коли робота набридла, а до відпустки ще пара аркушів календаря, то я йду до Ореста Богдановича, він знає, що робити щоб зняти стрес. Він класний та досвідчений спеціаліст, рекомендую!
Остап
Десь натрапив на статтю, про Ореста Богдановича де розповідалося про нові методики покращення сну. Оскільки робота в мене важка, то я забув коли нормально спав, вирішив прийти на консультацію. Яка ж це класна та дієва методика! Сон наче у малюка тепер, дякую!

• 1979 р. – Львівський національний державний медичний університет ім. Данила Галицького;
  • 1980 р. – інтернатура за фахом неврологія.

• Міжнародна асоціація інформотерапевтів;
  • Асоціація гомеопатів;
  • Асоціація біорезонансних технологій;
  • Асоціація сімейних лікарів України.