Подебрий Андрій Орестович

Уролог
лікар вищої категорії
Лікар Подебрий Андрій Орестович, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням захворювань урологічного профілю, в тому числі репродуктивної та еректильної дисфункції, зниження лібідо у чоловіків. Спеціалізується на екстракорпоральній ударно хвильовій терапії, контактній лазерній уретеролітотрипсії, захворюваннях передміхурової залози, сечового міхура. Також проводить процедуру оптичної уретротомії, займається проблеми онкоурології.

Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)

Юрій
15 травня '19р.
Дуже хороший лікар. Рекомендую всім!!!
Віктор
02 травня '19р.
Напишу коротко,лікар від бога,спеціаліст супер,РЕКОМЕНДУЮ.
Христина
Консультація цього лікаря мене повністю розчарувала. Вся консультація тривала 4 хв максимум. Мені на УЗД сказали більше ніж він. До мого приходу лікар не ознайомився з моїми даними УЗД хоча я все робила в одній і тій же клініці. Сказав мені по камінчику який мене зараз торбує і ні слова ще про три які є в нирках, які також рано чи пізно зарухаються. Рецепт виписав на листочку без будь-якого штампу, прізвища лікаря..
Валерій
Андрій Орестович знає, як заспокоїти переляканого чоловіка! Чоловік по природі це дуже ляклива тваринка, а коли питання стосується чоловічого здоров'я, то це просто капець) Він знає свою справу на всі 100% та ще й може психологом підпрацьовувати)
Роман
Лікувався колись у Андрія Орестовича, хороший лікар, знає свою справу. Настільки гарний лікар, що я більше в нього ще не був) Тому можу сміливо нести рекомендацію про нього у маси)
Лікар від Бога!!! Рекомендую100%
зеновій
Супер!

• 1998 р. - Львівський Державний Медичний Університет;
  • 2000 р. - інтернатура по спеціальності урологія на базі Львівської Обласної Клінічної Лікарні, та кафедри Урології ЛМУ.

Курси

• 2006 р. - Стажування Wroclaw Medical Academy and in the department of Urology of the Wroclaw hospital named after Kaminskego (Poland);
  • 2012 р. - European School of Urology (Update on infiltrativeblader);
  • 2013 р. - стажування European Center for the study of prostate disease in Innsbruck (Austria);
  • 2013 р. - European School of Urology (Renal cell carcinoma);
  • 2013 р. - European School of Urology (Urinary diversion in cystectomised patients);
  • 2016 р. - Kongres Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego, Krakow;
  • 2016 р. - Стажування по Уродинаміці Katowice ,Poland (Andromeda Training Courses).

• Асоціація акушерів-гінекологів України;
  • The member of Ukrainian Association of Urology;
  • The member of Russian Association of Oncourology;
  • The member of European Association of Urology;
  • The member of Polish Association of Urology.