Сторінка 33. Приватні лікарі у Львові

Соломія
Дуже подобається підхід Богдана Тарасовича до пацієнтів. Зробила гігієну, замінила декілька пломб. Дуже кваліфікований і ввічливий доктор. Чекаю на плановий огляд, щоб не доводити зуби до критичного стану.
27 червеня '18 г.
Мирослава
Омельчук Богдан Тарасович без перебільшення кращий стоматолог міста. Завдяки йому моя посмішка сяє на всі сто. Дякую.
22 липня '18 г.
Віктор
З захворюванням з урології я зіткнувся несподівано. З цією неприємною хворобою мені допоміг впоратися Тарас Кравчик. Він використовував різні методики лікування, через деякий час мені стало на багато легше. Тарас Орестович хороший лікар, рекомендую.
17 липня '18 г.
Андрій
Звертався до уролога Кравчика Тараса Орестовича. Спеціаліст мені сподобався, допоміг мені впоратися з проблемами. До того ж, тут все дуже конфіденційно. Щиро дякую за допомогу.
05 липня '18 г.
Стоматолог-терапевт, хірург
Доктор стоматолог, оказывает услуги по терапевтическому лечению зубов и слизистой оболочки полости рта, художественной реставрации и отбеливанию зубов. Омельчук Богдан Тарасович выполняет пломбирования корневых каналов, восстановление структуры зуба, лечит пульпиты, кариозную патологию, заболевания пародонта, пародонтита, гингивит, стоматит. Большое внимание уделяет профилактике патологии зубов и ткани, что его окружает, гигиене ротовой полости.
Уролог
Лікар Кравчик Тарас Орестович – уролог. Спеціаліст вищої категорії. На протязі 22 років спеціалізується на захворюваннях сечової системи чоловіків. Розробляє індивідуальні схеми терапії та профілактичні заходи. Лікує захворювання простати, відновлює еректильну функцію. Проводить оперативні втручання. Приймає пацієнтів у приватному порядку.
УЗД-фахівець
31 рік досвіду
Лікар займається діагностикою різних захворювань за допомогою спеціального ультразвукового обладнання. Обстежує пацієнтів для підтвердження або спростування діагнозу. Проводить дослідження органів черевної порожнини і малого тазу, нирок, щитовидної залози, суглобів та м'яких тканин.
Уролог-андролог, УЗД спеціаліст
21 рік досвіду
Лікує хвороби сечовивдної системи у чоловіків та жінок, статевої системи у чоловіків.
Дерматолог
Лікар займається лікуванням дерматитів, псоріазу, лишаю, екзем, бородавок, веде консультативний прийом пацієнтів.
Стоматолог, хірург
Лікар виконує видалення зубів усіх складностей, імплантацію зубів, резекцію корення зуба, пластику вуздечки, протезування на імплантах.
Уролог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні урологічних захворювань. Для уточнення діагнозу призначає уретроцистоскопію, УЗД органів малого тазу та лабораторні аналізи. Приймає пацієнтів з болем в нижній частині живота, частим сечовипусканням, виділеннями з уретри, порушенням ерекції.
Ендокринолог, анестезіолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань ендокринної системи. Спеціалізується в області анестезіології. Має досвід у проведенні міжнародних клінічних випробувань лікарських засобів. Лікує цукровий діабет, захворювання щитовидної залози, патології гіпоталамо-гіпофізарної системи.
Психолог
Спеціаліст проводить психологічні консультації для дорослих та дітей. Лікує тривалу депресію, панічні атаки, легкі фобії. Допомагає впоратися зі стресовими ситуаціями та невпевненістю в собі, а також з кризами дитячого віку, гіперактивністю та дефіцитом уваги, затримкою психічного та когнітивного розвитку.
Кардіолог, Функціональній діагност
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з кардіології та функціональної діагностики. Володіє методикою ультразвукової діагностики. Проводить низку спеціалізованих процедур, серед яких електрокардіографія, холтерівське моніторування. Займається комплексною діагностикою та лікуванням захворювань серцево-судинної системи, таких, як ішемічна хвороба серця, серцева недостатність, артеріальна гіпертензія, нейроциркуляторна дистонія та ін. Готує пацієнтів до оперативного втручання на серці, судинах, здійснює медичний супровід прооперованих.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський