Клініка стоматології Олени Юрчак

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Клініка стоматології Олени Юрчак — це сучасний підхід до лікування захворювань ротової порожнини і зубного ряду. Медичний центр пропонує розширений спектр стоматологічних послуг. Клініка має в своєму розпорядженні сучасне технічне оснащення, а робота фахівців сполучається з встановленими європейськими протоколами. Профільні лікарі приймають пацієнтів будь-якого віку. Для кожної людини підбирається індивідуальна схема лікування, в залежності від загального стану ротової порожнини і зубного ряду.

Основні напрямки діяльності клініки:

• комплексна терапія зубів;
  • лікування карієсу;
  • ендодонтичне лікування;
  • художня реставрація;
  • протезування зубів;
  • лікування некаріозних уражень зубів;
  • видалення ерозії;
  • видалення кіст;
  • лікування молочних і постійних зубів у дітей;
  • установка знімних і незнімних протезів;
  • видалення зубів;
  • хірургічне лікування;
  • професійна чистка.

На території клініки працює величезний штат фахівців. Це означає, що кожен пацієнт буде гарантовано обслужений в стислі терміни. Прийом ведеться в індивідуальному порядку за попереднім записом. При виникненні невідкладних ситуацій (гострий біль, запалення) надається допомога у позаплановому порядку.

Сучасне технічне оснащення поряд з якісними матеріалами дозволяє проводити терапію у пацієнтів будь-якого віку в стислі терміни. На території стоматологічної клініки є обладнаний великий діагностичний кабінет. Пройти повне обстеження щелепно-лицьового відділу можна за попереднім записом або в рамках проведеного лікування. Оновлене обладнання надає максимально точний результат в стислі терміни.

Фахівці стоматологічної клініки регулярно проходять курси підвищення кваліфікації і на практиці відпрацьовують більш ефективні схеми лікування. Кожен пацієнт обслуговується в індивідуальному порядку. Прийом ведеться в комфортних кріслах і приємній атмосфері.

Записатися на індивідуальний прийом до профільного фахівця можна за вказаними номерами телефонів. Консультації надаються абсолютно безкоштовно.

Ми гарантуємо високу якість сервісу, індивідуальний підхід і максимальний результат. Всі інструменти регулярно проходять обробку і стерилізацію, що є гарантом абсолютної безпеки.

• Ціни на послуги

• Пластика вуздечки від 700

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Эрика
Спасибі лікарю за високий професіоналізм і дбайливе ставлення до мого сина. Інформація та прогнози по лікуванню були надані в зрозумілій формі. В цілому лікар та надання послуг відповідають моєму уявленню, про організацію стоматологічної служби. Дякую.
Якуб
Приємна жінка, та чудовий спеціаліст. Ось що я можу сказати про Галину Іванівну. Нещодавно буди у неї на огляді, все пройшло дуже добре. Лікар оглянула ротову порожнину, розповіла на що потрібно звернути увагу, та дала поради. Дуже задоволена.
Міла
Галина Іванівна консультувала нас з питання гігієни ротової порожнини. Все дуже детально ротовіла, якими зубними пастами краще користуватися, як правильно підібрати зубну щітку і тд. Дуже ввічлива та кваліфікована. Все сподобалося.
Маріанна
Були на прийомі у Олени В'ячеславівни. Відмінний фахівець, ввічливий та уважний професіонал! Швидко знайшла підхід до моєї дитини. Все дуже сподобалося, неодмінно приведу дитину на повторну консультацію. Рекомендую спеціаліста!
Василий
Відмінний спеціаліст! Були з сином у нього на прийомі, видаляли зуб. Все пройшло дуже швидко та професійно. Син навіть не встиг злякатися, коли все вже закінчилося. Лікар вміє заговорити дитину. Дуже ним задоволена! Рекомендую спеціаліста!
Хороший спеціаліст! Приходили до нього зі своєю донькою. Консультував нас з приводу видалення молочного зуба. Все пройшло дуже добре, донька нічого не відчула. Уже через хвилин п'ятнадцять ми вже йшли додому. Все дуже сподобалося!
Готовий рекомендувати цього лікаря, як відповідального, професійного стоматолога. Консультацію провів на найвищому рівні! Була у багатьох лікарів даного профілю, але всі вони і близько не стоять з Петром Михайловичем. Дякую за все!
Леся Михайлівна дуже досвідчений та кваліфікований стоматолог! Таких спеціалістів майже не знайти у нашому місті. Були на огляді з моєю дитиною. Лікар все дуже добре зробила, а що найголовніше дитина її не боялася. Рекомендую!
Чудовий спеціаліст, з багаторічним досвідом робити. Все якісно та ефективно зробила. Сину також сподобався похід до стоматолога. З чистою совістю можу рекомендувати цього фахового лікаря! Дякую Вам за все, Ви справжній професіонал!
Віталій
Справжній професіонал своєї справи! Була на консультації у цього спеціаліста. Перш за все дуже приємна людина, а лише потім справжній фахівець своєї галузі. зробив детальний огляд, порекомендував що потрібно зробити, та провів процедури. Дякую!

Лікарі клініки Клініка стоматології Олени Юрчак

Стоматолог-ортопед, терапевт, хірург
Обрати фах
  • Стоматолог
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Клініка естетичної медицини Мирослави Новосільської у Львові — це великий центр, що надає комплексні послуги в напрямку апаратної косметології, трихолог, косметології та перманентного макіяжу. Клініка пропонує процедури оздоровлення та догляду за обличчям і тілом. Вся робота центру базується на використанні сучасного технічного оснащення. Такий підхід є гарантом отримання позитивного результату. Сучасна апаратура знижує будь-які больові відчуття і є гарантом неперевершеного результату.
Пн — Пт: 09:00-20:30 Сб: 09:00-20:30 Н: 09:00-20:30
Львів м. Броди, вул. Золота, 22
6,7
Стоматологічна клініка Харченка — це сучасний центр допомоги пацієнтам, які страждають від захворювань зубів, а також прагнуть поліпшити естетичний вигляд зубного ряду. Більшість маніпуляцій виконується з анестезією, що гарантує відсутність больових відчуттів.
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на вул. Щирецька – це медичний заклад з лікувально-діагностичним напрямком роботи, який надає послуги, як дорослим, так і пацієнтам дитячого віку.
Пн — Пт: 08:00-20:00 Сб: 08:00-20:00 Н: 09:00-20:00
Лікуванням займаються кваліфіковані спеціалісти, з використанням інноваційних технологій. Клініка RIKOTA працює з пацієнтами будь-якого віку.