Помогов Юрій Миколайович

Кардіолог
Кардіолог Помогов Юрій Миколайович спеціалізується на діагностиці і лікуванні хвороб, що відносять до серцево-судинної системи. На консультації надає вичерпну інформацію щодо стану здоров’я та його відхилень у пацієнта. Діагностую хвороби, як вроджені, так і придбані. Лікує артеріальну гіпертензію, ішемічну хворобу серця, вегетосудинну дистонію, вроджені пороки серця,інфаркт міокарда, стенокардію, аритмію, серцеву недостатність, аневризм, атеросклероз та хвороби, які характеризуються тромбуванням. Проводить зняття тахикардії, сцинтиграфію міокарда та ритмокардіографію. Практикує перикардектомію.

Никита
02 января '17г.
У моего отца серьезное кардиологическое заболевание, нужен грамотный кардиолог для консультаций. На работе коллега посоветовал мне обратиться к Юрию Николаевичу. Мы к нему съездили и поняли, что нашли своего специалиста. Сейчас отец нходится под контролем, ведется лечение и есть надежда на хороший результат. Все благодаря хорошему доктору