Приватні лікарі у Рівному

Голкорефлексотерапевт, Мануальный терапевт
Лікар Бєлов Віктор Васильович, спеціаліст вищої категорії. Виконує процедуру голковколювання, під час якої відбувається вплив на певні точки організму людини. Постійно проводить консультації для своїх пацієнтів. Успішно знімає гострий біль різної причини виникнення, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, остеохондроз, шийно-грудний та попереково-крижовий радикуліти, протрузію міжпозвонкових дисків. Допомагає зменшити алергічні прояви та мінімізувати нервові розлади.
Наталія
27 березеня '17р.
Дуже вдячна лікарю за те, що вилікував у мене невралгію трійчастого нерва. 10 сеансів голковколювання- і я тепер здорова!
Записатися на прийом
Консультація 130 грн.
Масажист
Лікар Корнійчук Петро Прокопович спеціалізується в сфері надання пацієнтам масажних послуг. Пропонує послуги масажу комірцевої зони, медового, класичного та антицелюлітного масажу. Робить профілактичний масаж при нервових розладах, хронічної утомлюваності, Проводить профілактику та лікування косолапості, деформації грудної клітини, сколіозу та церебрального паралічу.
18 березеня '17р.
Після завантажених робочих буднів, я полюбляю побалувати себе масажами. У Петра Прокоповича робила антицелюлітний і медовий масажі. Його техніка масажу мені сподобалася, відчутний ефект після процедур. Планую відвідувати Корнійчука щотижня.
Записатися на прийом
Рівне вул. Гагаріна, 29
УЗД-діагност
14 років досвіду
Лікар Германович Леся Олександрівна спеціалізується проведенні ультразвукового дослідження життєво важливих органів людини. Здійснює обстеження матки, сечового міхура, молочних залоз. Визначає стан внутрішніх тканин, наявність аномальних відхилень чи захворювань. Спеціалізується на діагностиці внутрішнього стану вагітної жінки, досліджує ріст і розвиток плода, внутрішньо плідні води, плаценту, стінки матки. Роз’яснює отриману інформацію.
Алла
18 серпня '16р.
Сильно волновались перед родами. Но врач нас успокоила, объяснила многое. Прекрасный профессионал.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Дерматолог
Дерматолог вищої категорії Демедюк Адріана Василівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань, що викликані інфекційними або зовнішніми факторами навколишнього середовища. Надає консультацію відносно стану здоров’я хворого. Займається лікуванням грибкових уражень шкіри та нігтів. Успішно лікує псоріаз, екзему, себорею. Сучасними методами проводить лікування контактного та атопічного дерматитів, які призначає тільки після отриманих та проаналізованих результатів медичного обстеження. Надає подальшу консультацію після лікування для профілактики та попередження повторного виникнення хвороби.
Андрей
27 лютого '17р.
Псориаз сложное заболевание, никогда не думал, что это может коснуться и меня. Благодаря Андриане Васильевне я справился с прогрессирующим псориазом. Сейчас врач добился стойкой ремиссии. Выполняю все рекомендации, строго придерживаюсь лечения и результат на лицо. спасибо.
Акушер-гінеколог, репродуктолог, УЗД-діагност
10 років досвіду
Лікар Николишин Світлана Миколаївна працює за напрямками акушерства, гінекології та репродуктивної медицини. Займається лікуванням збоїв у процесі овуляції, безпліддя, ендометриозу, інфекційних захворювань (гонореї, хламідіозу, геніального герпесу). Досліджує вплив навколишнього середовища на здатність людини народжувати нащадків. Також здійснює обстеження пацієнтів, використовуючи ультразвук. Надає повні дані про роботу матки, сечового міхура.
Вера
27 березеня '17р.
Большое спасибо! Я наблюдалась у Светланы во время первой беременности. Светлана хороший специалист и замечательный человек, профессионал в своей сфере. К сожалению, Светлана переехала из Львова в Тернополь. Спасибо, Вам, за вашу работу!
Психолог
23 роки досвіду
Психолог Бурмака Надія Петрівна спеціалізується на наданні психологічної допомоги людям, які пережили складні життєві ситуації. Проводить консультації, як в індивідуальному порядку, так і в группах.Занімается психодіагностикою і психокорекції, даючи оцінку емоційного фону пацієнта. Лікує фобії різної природи, депресії, безсоння, неврози, розлади харчової поведінки. Допомагає привести вагу в норму. Крім того, допомагає вилікувати алкоголізм і наркоманію. Працює як з дорослими, так і з дітьми.
Лизавета
21 серпня '16р.
Рекомендовали доктора мне знакомые. Это просто прекрасный врач, чуткий и внимательный. Сегодня проблема исчезла и, надеюсь, не вернется
Записатися на прийом17 онлайн записів
Рівне вул. Поштова, 5 (Інваспорт)
Аакушер-гінеколог, Репродуктолог
Акушер-гінеколог Царук Ірина Андріївна спеціалізується на лікуванні жіночих статевих захворювань, репродуктології, пологах. Консультує стосовно стану здоров’я жінки та її вагітності. Проводить дослідження в області репродуктології. Спеціалізується на лікуванні таких жіночих захворювань, як хвороби шийки матки, запальних процесів, інфекцій, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, кандидоз, трихомоніаз). Лікує полікістоз яєчників та кісту. Має великий досвід в лікуванні та наданні допомоги при клімаксі та порушенні менструального циклу. Спеціалізується на усуненні наслідків позаматкової вагітності. Лікує жіноче безпліддя та дисфункцію яєчників.
Олена
25 травня '17р.
Дякую за доню!
Записатися на прийом20 онлайн записів
Консультація 170 грн.
Рівне вул. Лісовської, 5
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог вищої категорії, директор медичного центру досягнув наукового ступеня «Доктор медичних наук, професор». Займається репродуктивною медициною та ембріонологією. Надає послуги в процесі лікування клімаксу, поза маточної вагітності, при порушеннях функціональності яєчників. Проводить професійний огляд та вразі необхідності ставить на облік. Здійснює ведення вагітності на всіх етапах розвитку плода, здійснює регулярний контроль стану жінки, приймає участь підчас перебігу пологів.
Велена
17 липня '16р.
Великолепный специалист, третьего ребенка буду рожать тоже у него.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог
22 роки досвіду
Акушер-гінеколог вищої категорії спеціалізується на роботі із жіночими статевими органами. Проводить регулярні огляди, консультує в разі виникнення проблем. Займається профілактикою та лікуванням запальних процесів піхви. Професіонал в області лікування ерозійних пошкоджень шийки матки, захворюваннях шийки матки. Має досвід у боротьбі із полікістозом та кістами. Призначає медичні процедури та контролює процес одужування.
16 вересня '16р.
Наблюдалась после родов. Отличный специалист. Хорошие рекомендации
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Рівне вул. Замкова, 23
Хірург-проктолог
Хірург-проктолог Кузьмич Сергій Володимирович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.
Станислав
21 жовтня '16р.
Доктор провел небольшую операцию. Все прошло хорошо. Теперь я чувствую себя гораздо лучше.
Рівне ул. Драгоманова, 7 ( городская поликлиника №2), 2-й этаж