Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Рівному

27
9,0
9
Володимир Братащук
Декілька днів назад був в уролога. Можу сказати одне, що лікар дуже гарно мене оглянув і на УЗД і на самому огляді. Лікування призначим. Сподіваюсь результат буде хорошим бо вже відчув полегшення. Дякую!
09 січня '19 г.
10
Надія
Чудовий спеціаліст! Допоміг при ускладненнях після ангіни.
30 листопада '-1 г.
10
Тетяна
Чудовий спеціаліст!
12 квітня '18 г.
10
Оксана
Прекрасний спеціаліст.Дякую за лікування і терпіння!
20 лютого '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Отоларинголог, Отоларинголог-хірург
23 роки досвіду
10
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Спеціалізується на лікуванні патологій ЛОР-органів. Допомагає пацієнтам з отитом, ангіною, порушенням слуху, фарингітом, тонзилітом, гайморитом, синуситом і іншими захворюваннями. Володіє знаннями в області фізіології, анатомії, фармакології, успішно проводить оперативні втручання (пластику носа і вух). Здійснює консультативний прийом пацієнтів різного віку.
Записатися на прийомЗа місяць записані 6 пацієнтів
Консультація 200 грн.
Рівне вул. Карнаухова, 25 А
Уролог, УЗД-фахівець, Андролог
16 років досвіду
10
Доктор спеціалізується в області урології, андрології. Виконує УЗД органів малого тазу, передміхурової залози та сечового міхура. Лікує простатит (хронічний та бактеріальний), інфекційні патології сечостатевої системи, передчасне сім'явиверження.
Записатися на прийом48 онлайн записів
Консультація 350 грн.
Терапевт, Ревматолог, Гастроентеролог
17 років досвіду
9,75
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області терапії, ревматології та гастроентерології. Лікує бронхіт, пневмонію, астму, гіпертонічну хворобу, гастрит, виразку шлунка, гайморит, отит, грип, ГРВІ та захворювання нирок. Приймає пацієнтів з алергією і порушеним обміном речовин.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-08-13
Консультація 350 грн.
УЗД-діагност
19 років досвіду
9,50
Дитячий лікар
Лікар Кулаков Михайло Станіславович професійний УЗД-спеціаліст. Проводить дослідження , використовуючи ультра звуковий апарат. Здійснює діагностику життєво важливих органів людини (в черевному відділі, в малому тазі). Обстежує залози щитовидної залози 9молочні, щитовидні), суглоби, лімфатичні скупчення. Надає довідку про результати обстежень, стан органів, наявність відхилень, патології чи захворювань.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Офтальмолог
10 років досвіду
9,40
Лікар Климчук Наталія Петрівна спеціалізується на питаннях офтальмологічного профілю, лікує запальні захворювання органа зору. Проводить консультації для пацієнтів стосовно підбору окулярів для зору та лінз. Проводить процедуру авторефрактометрії, лікує аномалії рефракції, катаракту, глаукому, захворювання сітківки та зорового нерва.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-08-13
Консультація від 230 грн.
Гінеколог, Дитячий гінеколог
27 років досвіду
9,37
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії Іванюк Лілія Ярославівна спеціалізується на дитячій гінекології. Займається лікуванням захворювань, пов’язаних з роботою жіночої статевої системи. Гінеколог проводить консультації та надає медичну допомогу в разі розвитку запальних процесів піхви, виникненні кандидозу та різних аномальних відхилень. Здійснює маніпуляції щодо усунення ерозії шийки матки.
Записатися на прийом34 онлайн записи
Консультація від 350 грн.
Педіатр
27 років досвіду
9,15
Дитячий лікар
Доктор спеціалізується в області педіатрії. Консультує з приводу проведення вакцинації та грудного вигодовування. Володіє навичками реанімації новонароджених та надання допомоги в невідкладних станах. Лікує ГРВІ, дерматит, грип, хронічний бронхіт.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 350 грн.
Кардіолог
21 рік досвіду
9,10
Спеціалізується на лікуванні хвороб серця та судин, функціональній діагностиці організму. Розшифровує данні інструментальних та лабораторних досліджень, назначає лікування та профілактичні міри.
Записатися на прийом23 онлайн записи
Консультація 350 грн.
Голкорефлексотерапевт, Мануальный терапевт
37 років досвіду
9,08
Лікар Бєлов Віктор Васильович, спеціаліст вищої категорії. Виконує процедуру голковколювання, під час якої відбувається вплив на певні точки організму людини. Постійно проводить консультації для своїх пацієнтів. Успішно знімає гострий біль різної причини виникнення, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, остеохондроз, шийно-грудний та попереково-крижовий радикуліти, протрузію міжпозвонкових дисків. Допомагає зменшити алергічні прояви та мінімізувати нервові розлади. Патент на виріб медичного призначення «Пояс Бєлова» для лікування попереково- крижового відділу хребта
Записатися на прийом12 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Гінеколог
26 років досвіду
9,05
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Здійснює ведення вагітності. Приймає пацієнток з нерегулярним менструальним циклом, матковими кровотечами. Лікує патології шийки матки, безпліддя, ендометріоз та клімакс.