Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Рівному

Знайдено 56 лікарів
Пластичний реконструктивний хірург
12 років досвіду
10
Лікар Валіхновський Ростислав Любомирович спеціалізується в сфері реконструктивної пластичної хірургії. Хірург здійснює пластику носа, вушної раковини, обличчя, маммопластику. Відновлює пошкоджені риси обличча та тіла в результаті травм, аварій чи патологічних змін в організмі. Відновлює естетичний зовнішній вигляд пацієнтів. Надає медичну допомогу при захворюваннях ясен, парадонтиті, пародонтозі, пульпіті.
Записатися на прийом
Рівне вул. Міцкевича, 108 (Древлянська, 5)
Гінеколог
23 роки досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Іванюк Лілія Ярославівна спеціалізується на дитячій гінекології. Займається лікуванням захворювань, пов’язаних з роботою жіночої статевої системи. Гінеколог проводить консультації та надає медичну допомогу в разі розвитку запальних процесів піхви, виникненні кандидозу та різних аномальних відхилень. Здійснює маніпуляції щодо усунення ерозії шийки матки.
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Проктолог
25 років досвіду
10
Проктолог спеціалізується на лікуванні та усуненні патологічних змін в процесі функціонування заднього проходу людини. Займається висіченням анальної тріщини та видаленням кандилом. Застосовує сучасні методи боротьби з гемороєм: дезартерізацію, лігірування з використанням латексних кілець. Надає послуги з бужирування анусного отвору. Проводить консультацію по питанням, що стосуються роботи задньопрохідного каналу.
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Дерматовенеролог
5 років досвіду
10
Лікар Дзюбенко Аліна Олегівна надає медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями шкіри та венеричними хворобами. Дерматовенеролог займається лікуванням акне, екземи, псоріазу, нетипового дерматиту. Також працює з хворими на хламідіоз, призначає заходи щодо усунення інфекції. Має кваліфікацію косметолога. Проводить консультації по догляду за шкірою, профілактиці та боротьбі із венеричними захворюваннями.
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
УЗД-діагност
17 років досвіду
10
Лікар Кулаков Михайло Станіславович професійний УЗД-спеціаліст. Проводить дослідження , використовуючи ультра звуковий апарат. Здійснює діагностику життєво важливих органів людини (в черевному відділі, в малому тазі). Обстежує залози щитовидної залози 9молочні, щитовидні), суглоби, лімфатичні скупчення. Надає довідку про результати обстежень, стан органів, наявність відхилень, патології чи захворювань.
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Проктолог
7 років досвіду
10
Лікар Лесь Віталій Михайлович кваліфікований медичній працівник за напрямком проктології. Проводить консультаційну роботу із профілактики захворювань. Здійснює видалення анальніх кандилом, тріщин, геморрою. Виповнює бужирування анусного отвору. Застосовує на практиці метод дезартерізації геморрою, відаляючи вузли безопераційним способом, перекриваючи судини, що живлять утворення.
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Терапевт
6 років досвіду
10
Спеціаліст-терапевт виконує функцію сімейного доктора. Поводить консультаційну діяльність в питаннях загального стану організму, попередження інфекційних захворювань. Займається лікуванням гострої распіраторної вірусної інфекції. Надає професійну допомогу хворим з тахікардією, з наявними підшкірними інфекціями. Проводить огляд пацієнтів, виявляє можливі недуги, в разі необхідності направляє до лікаря вужчої кваліфікації.
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Невролог
13 років досвіду
10
Невролог професійно займається дослідженнями причин та механізмів розвитку захворювань центральної та периферичної нервових систем. Спеціалізується в реалізації лікувальної справи. Лікар здійснює лікувальні процедури шляхом використання рефлексотерапії, голковколювання. Надає послуги в лікуванні артриту, радикуліту. Надає професійну консультації з питань неврології.
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Гінеколог
5 років досвіду
10
Лікар Ушко Тетяна Вікторівна професіонал в галузі гінекології. Спеціалізується на лікуванні запальних інфекційних процесів в внутрішніх та зовнішніх статевих органах. Займається лікуванням патологічних змін в шийці матки та її обробкою. Також надає допомогу при виявленні міоми. Проводить обстеження жінок, використовуючи метод кольпоскопії. Консультує пацієнток щодо стану їх здоров’я та призначає лікувальні процедури вразі виявлення відхилень від норми.
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19
Дерматолог
10
Дерматолог кваліфікований медичний працівник, який працює з різноманітними захворюваннями та ураженнями шкірного покрову. Надає лікувальні послуги хворим на екзему, контактний дерматит, псоріаз, акне. Проводить процедури задля усунення грибкового ураження шкіри, нігтів. Консультує щодо догляду за шкірою, профілактики інфекційних заражень. Проводить огляд для виявлення уражень, визначення способів боротьби із недугом, нормалізації діяльності шкіри.
Записатися на прийом
Рівне вул. Симона Петлюри, 19