Приватні лікарі у Рівному

Голкорефлексотерапевт, Мануальный терапевт
Лікар Бєлов Віктор Васильович, спеціаліст вищої категорії. Виконує процедуру голковколювання, під час якої відбувається вплив на певні точки організму людини. Постійно проводить консультації для своїх пацієнтів. Успішно знімає гострий біль різної причини виникнення, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, остеохондроз, шийно-грудний та попереково-крижовий радикуліти, протрузію міжпозвонкових дисків. Допомагає зменшити алергічні прояви та мінімізувати нервові розлади.
Антон
19 червеня '17р.
Спочатку було скептичне ставлення до рефлексотерапіїї взагалі. Зараз можу сказити-ці голки реально працюють. Ще плюс-ніяких таблеток\хімії.Лікарю подяка.
Консультація 130 грн.
Масажист
Лікар Корнійчук Петро Прокопович спеціалізується в сфері надання пацієнтам масажних послуг. Пропонує послуги масажу комірцевої зони, медового, класичного та антицелюлітного масажу. Робить профілактичний масаж при нервових розладах, хронічної утомлюваності, Проводить профілактику та лікування косолапості, деформації грудної клітини, сколіозу та церебрального паралічу.
18 березеня '17р.
Після завантажених робочих буднів, я полюбляю побалувати себе масажами. У Петра Прокоповича робила антицелюлітний і медовий масажі. Його техніка масажу мені сподобалася, відчутний ефект після процедур. Планую відвідувати Корнійчука щотижня.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Рівне вул. Гагаріна, 29
Дерматолог
Дерматолог вищої категорії Демедюк Адріана Василівна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці шкірних захворювань, що викликані інфекційними або зовнішніми факторами навколишнього середовища. Надає консультацію відносно стану здоров’я хворого. Займається лікуванням грибкових уражень шкіри та нігтів. Успішно лікує псоріаз, екзему, себорею. Сучасними методами проводить лікування контактного та атопічного дерматитів, які призначає тільки після отриманих та проаналізованих результатів медичного обстеження. Надає подальшу консультацію після лікування для профілактики та попередження повторного виникнення хвороби.
19 червеня '17р.
Хороший, досвідчений лікар. лікування допомогло.
Голкорефлексотерапевт, Кардіолог, Інформотерапевт
Дитячий лікар
Лікар Гервазюк Віталій Євгенійович спеціалізується в області рефлексотерапії, мануальної терапії, та кардіології. Лікує пацієнтів, що скаржаться на хвороби серця, неврози, невралгію. Допомагає побороти ожиріння та шкідливі звички, такі як алкоголізм та паління. Також поліпшує стан при головному болі, кіфозі, остеохондрозі, сколіозі, коригує порушення постави.
Никита Бондарь
19 квітня '17р.
Я обращался к Виталию Евгеньевичу по наводке жены. Она у меня бросила курить, как узнал, что беременна. А дальше понеслось. У нее был ужасный токсикоз, и соответственно курить мне было нельзя, если курил на улице, то нужно было час проветриваться. Ну, вот она меня и записала к доктору, ей подруга сказала, что это может помочь. Это не было легко, но все-таки нас получилось побороть эту вредную привычку. Спасибо.
Записатися на прийом16 онлайн записів
Консультація 80 грн.
Рівне вул. Гагаріна, 29
Аакушер-гінеколог, Репродуктолог
Акушер-гінеколог Царук Ірина Андріївна спеціалізується на лікуванні жіночих статевих захворювань, репродуктології, пологах. Консультує стосовно стану здоров’я жінки та її вагітності. Проводить дослідження в області репродуктології. Спеціалізується на лікуванні таких жіночих захворювань, як хвороби шийки матки, запальних процесів, інфекцій, що передаються статевим шляхом (генітальний герпес, кандидоз, трихомоніаз). Лікує полікістоз яєчників та кісту. Має великий досвід в лікуванні та наданні допомоги при клімаксі та порушенні менструального циклу. Спеціалізується на усуненні наслідків позаматкової вагітності. Лікує жіноче безпліддя та дисфункцію яєчників.
Олена
07 червеня '17р.
Найкращий гінеколог м.Рівного! Без перебільшення!
Консультація 170 грн.
Рівне вул. Лісовської, 5
Психолог
23 роки досвіду
Психолог Бурмака Надія Петрівна спеціалізується на наданні психологічної допомоги людям, які пережили складні життєві ситуації. Проводить консультації, як в індивідуальному порядку, так і в группах.Занімается психодіагностикою і психокорекції, даючи оцінку емоційного фону пацієнта. Лікує фобії різної природи, депресії, безсоння, неврози, розлади харчової поведінки. Допомагає привести вагу в норму. Крім того, допомагає вилікувати алкоголізм і наркоманію. Працює як з дорослими, так і з дітьми.
Лизавета
21 серпня '16р.
Рекомендовали доктора мне знакомые. Это просто прекрасный врач, чуткий и внимательный. Сегодня проблема исчезла и, надеюсь, не вернется
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-07-23
Рівне вул. Поштова, 5 (Інваспорт)
Акушер-гінеколог
22 роки досвіду
Акушер-гінеколог вищої категорії спеціалізується на роботі із жіночими статевими органами. Проводить регулярні огляди, консультує в разі виникнення проблем. Займається профілактикою та лікуванням запальних процесів піхви. Професіонал в області лікування ерозійних пошкоджень шийки матки, захворюваннях шийки матки. Має досвід у боротьбі із полікістозом та кістами. Призначає медичні процедури та контролює процес одужування.
16 вересня '16р.
Наблюдалась после родов. Отличный специалист. Хорошие рекомендации
Рівне вул. Замкова, 23
Хірург-проктолог
Хірург-проктолог Кузьмич Сергій Володимирович спеціалізується на лікуванні захворювань прямої та ободячної кишок, а також ануса хірургічним шляхом. Надає вичерпну консультацію з приводу стана здоров’я прямої кишки пацієнта. Проводить діагностику та визначає терапевтичне чи хірургічне лікування. Практикує резекцію прямої кишки, колектомію та геморроїдектомію. Проводить біопсію кишківника. Хірургічним шляхом видаляє поліпи, глистяні інвазії, пухлини. Лікує анальні тріщини, проктит, коліт, парапроктит. Надає консультацію після операцій, слідкуючи за станом пацієнта та ефектом хірургічного втручання.
Станислав
21 жовтня '16р.
Доктор провел небольшую операцию. Все прошло хорошо. Теперь я чувствую себя гораздо лучше.
Рівне ул. Драгоманова, 7 ( городская поликлиника №2), 2-й этаж
Анестезіолог
Дитячий лікар
Анестезіолог Калинюк Володимир Іванович спеціалізується на проведенні наркозу під час хірургічних операцій. Забезпечує оптимальний процес операції, розслаблення м’язових тканин. Проводить анестезіологічну консультацію. Допомагає пацієнту вийти з-під наркозу після проведення оперативного втручання. Слідкує за станом пацієнта на всіх етапах хірургічної операції. Для кожного хворого окремо підбирає свій вид анестезії. Надає подальшу консультацію щодо усунення наслідків наркозу.
Иванна
03 листопада '16р.
Переживала за здоровье сына, но операция прошла без осложнений только благодаря этому специалисту.
Записатися на прийом
Педіатр-неонатолог
Дитячий лікар
Педіатр-неонатолог, головний лікар центру Нагірна Ірина Василівна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань та на контролі за доглядом дитини у його перший рік життя. Консультує стосовно стану здоров’я немовля, а також щодо профілактичних заходів різноманітних хвороб. Лікує запальні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції. Проводить масаж немовлят. Практикує планову та позапланову вакцинацію. Контролює розвиток, ріст, вагу дитини у перший рік його життя. Виявляє та лікує будь-які відхилення в здоров’ї малюка. Діагностує вади зору та слуху. Досліджує слух, завдяки камертону. Спеціалізується на лікуванні контактного дерматита.Надає довідку та напрям до інших спеціалістів для подальшого лікування.
Мар'яна
02 липня '17р.
Дуже хороший спеціаліст і людина! Лікувала після стрімких пологів мою маленьку племінничку і допомогла врятувати її життя! І коли народилась в мене донечка, я постійно зверталась за консультацією до Ірини Василівни і отримувала кваліфіковану допомогу! Дякуємо Вам!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Рівне вул. Лісовської, 5