Приватні лікарі у Тернополі

volodimir.lesckiv
Я лікувався у Оксфорді, і навіть не буду цього приховувати. Ми з моєю другою половиною не могли мати дітей.Зараз зі мною все добре і у нас зявились шанси, все це завдяки лікарю урологу, звати його Кук Руслан. Ми з моєю жінкою дуже багато чим завдячуємо йому. Мені особисто він допоміг!!! як і моїм знайомим, саме через їх рекомедації я потрапив до нього. В Оксфорді працюють спеціалісти, яким не байдужі чужі проблеми.
11 травня '19 г.
Андрей
Мне после травмы головы рекомендовали обратиться к неврологу. Я особо не искал врача, обратился клинику рядом с офисом. В этот же день смог попасть на первую консультацию. Врач понравилась, сразу изучила все мои анализы и назначила лечение. Последствий травмы не ощущаю, лечением доволен.
29 квітня '19 г.
Руслана Ручаківська
Неодноразово зверталась за допомогою у даний медичний центр.Потрапивши на прийом до невролога Підкуймуха Людмили Ігорівни . Лікар вразила своєю толерантністю , людяністю і вихованістю.Дає дієві рекомендації та вказівки, при чому кожна рекомендація аргументується.Достатньо приділяє часу для консультації. На сьогоднішній час важко знайти хорошого спеціаліста, своїм вибором я задоволена, тому рекомендую клініку!
08 квітня '19 г.
Ирина Мельник
Особисто, хочу висловити подяку за ефективне лікування Підкуймусі Л.І, - це лікар, котрий дійсно ставить вірний діагноз та її лікування приносить величезний результат. Це гордість клініки!!!
31 березеня '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Уролог, лікар УЗД, дитячий уролог
Дитячий лікар
Лікар Кук Руслан Володимирович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем урологічного профілю. Проводить ультразвукову діагностику. Займається лікуванням захворювань нирок і сечоводів, також спеціалізується на проблемах передміхурової залози та зовнішніх статевих органів. Постійно проводить консультації для пацієнтів хворих на простатит, фімоз, цистит, пієлонефрит, сечокам'яну хворобу та інші урологічні захворювання, лікує запальні процеси та аномалії статевих органів.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Невролог, рефлексотерапевт
11 років досвіду
Підкуймуха Людмила Ігорівна – лікар невропатолог, рефлексотерапевт, головний лікар МЦ «Оксфорд Медікал» у Тернополі, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на профілактиці та лікуванні профільних захворювань. Займається порушеннями в роботі нервової системи, роботі нейронів і нервових клітин. Вивчає механізми розвитку, первинні ознаки та симптоми, які вказують на захворювання. Проводить неврологічні блокади, лікування за допомогою ботулінотерапії, голковколювання, гірудотерапії, моксотерапії.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Дерматовенеролог
17 років досвіду
Лікар Петришин Галина Михайлівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на питаннях дерматовенерології, лікує дерматози, екзему, псоріаз, всі види лишаю і грибкових уражень. Проводить процедури дерматоскопії, кріодеструкції бородавок, радіохвильового лікування, діагностики за допомогою лампи Вуда.
Записатися на прийом13 онлайн записів
Консультація 320 грн.
Акушер-гінеколог, гінеколог, онкогінеколог, дитячий гінеколог
Дитячий лікар
Лікар Грицько Юлія Богданівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії, лікар-гінеколог, онкогінеколог. Дає оцінку можливостям пацієнтки зачати дитину, оцінює її здатність виносити та народити. Лікує запальні захворювання, хвороби шийки матки, яєчників. Проводить процедуру відеокольпоскопії, робить мазки на флору та цитологію, володіє технікою інтимної пластики та безлічі гінекологічних операцій. Має досвід у лікуванні дитячих гінекологічних захворювань.
Записатися на прийомОстанній запис був 2019-10-23
Уролог, проктолог, хірург
17 років досвіду
Лікар Паршин Володимир Анатолійович займається питаннями урологічного, хірургічного та проктологічного характеру, спеціалізується на лікуванні хвороб репродуктивної та сечостатевої систем. Володіє сучасними хірургічними маніпуляціями, які допомагають без наркозу, післяопераційного періоду та за короткий час забути за проктологічні, урологічні чи хірургічні проблеми. Лікар постійно вдосконалюється та відвідує різноманітні семінари, майстер-класи, конференції.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Офтальмолог
18 років досвіду
Лікар Андрейчин Лілія Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Працює у якості лікаря-офтальмолога, займається діагностикою та лікуванням хвороб органу зору. Проводить консультаційний прийом пацієнтів стосовно лазерного лікування глаукоми та вторинної катаракти, захворювань сітківки та зорового нерва. Виконує процедуру YAG-дисцизії, кріоретинопексії, проводить процедури коригування аномалій рефракції.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Консультація від 230 грн.
Офтальмолог
18 років досвіду
Лікар Гуменюк Світлана Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на лікуванні запальних захворювань органа зору, пропонує пацієнтам консультації лікаря-офтальмолога. Діагностує профільні захворювання, проводить лікування хвороб сітківки та зорового нерва, катаракту та глаукому. Займається корекцією аномалії рефракції. Спеціалізується на виконанні процедур YAG-дисцизії та кріоретинопексії.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація від 230 грн.
Лікар-терапевт, ревматолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням терапевтичних захворювань у дорослого населення. Володіє широкими практичними навичками в лікуванні ревматологічних захворювань. Являється учасником та переможцем низки всеукраїнських студентських олімпіад, неодноразово проходив стажування в найкращих закордонних та українських клініках.
Записатися на прийом
Консультація 250 грн.
Реабілітолог
10 років досвіду
Врач вертебролог, реабилитолог, специализируется на лечении заболеваний: остеохондроз, сколиозы, межпозвонковые грыжи, протрузии, юношеские кифозы, болезнь «Шойерман-Мау», болезнь «Бехтерева». Вадим Владимирович Холоденко оказывает консультативные услуги и профессионально выполняет массаж.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 50 грн.
Тернопіль вул. Медова, 6
Хірург, проктолог
Лікар Зварич Олександр Богданович спеціалізується в області хірургії та проктології. Проводить ректороманоскопію, займається лікуванням геморою різних стадій за допомогою сучасних ефективних методів.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 420 грн.