Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Тернополі

35
9,0
10
Тарас
Дуже хороший спеціаліст, професіонал своєї справи, після відвідин залишилися позитивні емоції. Дякую! Рекомендую)
30 листопада '-1 г.
9
Таня
Шукала лікаря-косметолога: по сайтам, питала у друзів і знайомих. Порадили звернутися сюди до лікаря Ані. Записалася за попереднім записом у зручний для себе час. Уже спілкуючись по телефону з адміністратором, відчула тепле доброзичливе ставлення до себе. На всі питання отримала докладні відповіді і вирішила записатися на прийом. Клініка в центрі міста, що дуже зручно. На ресепшені мене зустріла адміністратор і своєю поведінкою, розмовою повністю мене розташувала до себе і МЦ. В назначений час я потрапила до лікаря. Проконсультувавшись з нею я обрала для себе курс біоревіталізації. Після проведення перших процедур я побачила помітний результат. Дуже задоволена результатом, а також тим, що я знайшла цю клініку і лікаря. Собі приємно і друзям порадити не соромно. Р.S. Рекомендую «Оксфорд», лікаря Аню. Перевірено.
30 січня '19 г.
10
Оксана
із задоволенням відвідую цей медичний центр. зручне місце в центрі міста, комфортна обстановка, доброзичливий і грамотний персонал. особлива подяка лікарю-косметологу, я дуже задоволена результатами elos епіляції !!!
07 травня '19 г.
10
Ганна Цап
Перш за все, хотіла б сказати «спасибі» за неймовірну теплу атмосферу, яку ви створюєте всередині клініки, за ваш професіоналізм, за висококваліфікований персонал і за ту якість послуг, яку Ви надаєте! Зверталася в вашу клініку до лікаря-косметолога, що сказати, майстер своєї справи. Окремого компліменту заслуговує адміністративний персонал! З вдячністю і повагою.
12 квітня '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
*Вказуйте номер, з якого записувались через наш сервіс
* На порталі likarni.com публікуються відгуки лише тих клієнтів, що були записані через наш сервіс
Офтальмолог
23 роки досвіду
9,20
Лікар Андрейчин Лілія Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Працює у якості лікаря-офтальмолога, займається діагностикою та лікуванням хвороб органу зору. Проводить консультаційний прийом пацієнтів стосовно лазерного лікування глаукоми та вторинної катаракти, захворювань сітківки та зорового нерва. Виконує процедуру YAG-дисцизії, кріоретинопексії, проводить процедури коригування аномалій рефракції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Косметолог, трихолог
9,20
Лікар Пінчук Анна Федорівна – косметолог. Спеціалізується на відновленні структури шкірних покривів. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Володіє усіма косметологічними методиками. Проводить такі доглядові процедури, як механічна, ультразвукова, комбінована чистка, пілінги, маски. Здійснює лазерне лікування куперозу, пігментації, проводить лазерне омолодження та ЕЛОС-епіляцію. Досконало володіє техніками контурної пластики, ін’єкцій краси за допомогою батоксу, встановлення мезониток, біоревіталізації, редермалізації, плазмоліфтингу, мезотерапії, ін’єкційного ліполізу тощо. На безкоштовній консультації лікар рекомендує найбільш підходящі процедури, підбирає засоби для щоденного догляду, відповідає на усі питання пацієнтів, а також призначає доообстеження при потребі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 550 грн.
Невролог
42 роки досвіду
9,15
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із неврологічними патологіями. Приймає пацієнтів з головним болем, міжхребцевими грижами, невритом лицевого нерва, безсонням, остеохондрозом, вегето-судинною дистонією, неврастенією та іншими захворюваннями. Для уточнення діагнозу призначає доплерографію судин голови та шиї, лабораторні аналізи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 550 грн.
Уролог, проктолог, хірург, андролог
22 роки досвіду
9,13
Лікар Паршин Володимир Анатолійович займається питаннями урологічного, хірургічного та проктологічного характеру, спеціалізується на лікуванні хвороб репродуктивної та сечостатевої систем. Володіє сучасними хірургічними маніпуляціями, які допомагають без наркозу, післяопераційного періоду та за короткий час забути за проктологічні, урологічні чи хірургічні проблеми. Лікар постійно вдосконалюється та відвідує різноманітні семінари, майстер-класи, конференції.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 550 грн.
Педіатр
9,10
Лікар ІІ кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням дитячих захворювань у віці від 0 місяців до 18-ти років, консультує з приводу правильного вигодовування, антропометричних даних дитини, вакцинації, проводить корекцію способу життя дитини. Прийом відбувається в цікавій та захоплюючій для дитини формі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 550 грн.
Невролог, рефлексотерапевт, психотерапет
16 років досвіду
9,10
Підкуймуха Людмила Ігорівна – лікар невропатолог, рефлексотерапевт, головний лікар МЦ «Оксфорд Медікал» у Тернополі, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на профілактиці та лікуванні профільних захворювань. Займається порушеннями в роботі нервової системи, роботі нейронів і нервових клітин. Вивчає механізми розвитку, первинні ознаки та симптоми, які вказують на захворювання. Проводить неврологічні блокади, лікування за допомогою ботулінотерапії, голковколювання, гірудотерапії, моксотерапії.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Гінеколог
9,05
Лікар специализіується на лікуванні захворювань статевої системи. Розробляє персональні схемі лікування та профілактики. Лікує молочницю, вагиніт, міому, кісти, ерозію. Проводить заходи по відновленню менструального циклу. Полегшує перебіг клімаксу. Допомагає жінкам підготовитись до вагітності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-05
Консультація 600 грн.
Сімейний лікар
9,05
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Колишній військовий лікар.
Записатися на прийом
Консультація 650 грн.
Тернопіль вул. Б. Хмельницького, 23
Дерматолог, Дитячий дерматолог
9,03
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії спеціалізується в області дерматології. Приймає дорослих і дітей. Лікує розацеа, акне, алергічний, контактний і атопічний дерматити та безліч інших дерматологічних захворювань. Виконує дерматоскопію, діагностику за допомогою лампи Вуда. Проводить видалення папілом, бородавок за допомогою методу «Дарсонваль». В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 550 грн.
Ортопед-травматолог, вертебролог, мануальний терапевт
9 років досвіду
9,02
Лікар спеціалізується в області ортопедії, травматології та вертебрології. Лікує остеохондроз, гонартроз, кокс артроз, остеоартроз, тендиніти, тендовагініти, плечолопатковий периартериїт, бурсит, синовії, епікондиліт, п’яткові «шпори», травми опорно-рухового апарату. Проводить вправлення переломів та вивихів, паравертебральні, внутрішньо суглобові та параартикулярні блокади, пункції суглобів, внутрішньо суглобові ін’єкції. Володіє техніками мануальної терапії та кінезіотейпування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-05
Консультація 550 грн.