Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі у Тернополі

37
9,0
10
volodimir.lesckiv
Я лікувався у Оксфорді, і навіть не буду цього приховувати. Ми з моєю другою половиною не могли мати дітей.Зараз зі мною все добре і у нас зявились шанси, все це завдяки лікарю урологу, звати його Кук Руслан. Ми з моєю жінкою дуже багато чим завдячуємо йому. Мені особисто він допоміг!!! як і моїм знайомим, саме через їх рекомедації я потрапив до нього. В Оксфорді працюють спеціалісти, яким не байдужі чужі проблеми.
11 травня '19 г.
10
Андрей
Мне после травмы головы рекомендовали обратиться к неврологу. Я особо не искал врача, обратился клинику рядом с офисом. В этот же день смог попасть на первую консультацию. Врач понравилась, сразу изучила все мои анализы и назначила лечение. Последствий травмы не ощущаю, лечением доволен.
29 квітня '19 г.
9
Руслана Ручаківська
Неодноразово зверталась за допомогою у даний медичний центр.Потрапивши на прийом до невролога Підкуймуха Людмили Ігорівни . Лікар вразила своєю толерантністю , людяністю і вихованістю.Дає дієві рекомендації та вказівки, при чому кожна рекомендація аргументується.Достатньо приділяє часу для консультації. На сьогоднішній час важко знайти хорошого спеціаліста, своїм вибором я задоволена, тому рекомендую клініку!
08 квітня '19 г.
10
Ирина Мельник
Особисто, хочу висловити подяку за ефективне лікування Підкуймусі Л.І, - це лікар, котрий дійсно ставить вірний діагноз та її лікування приносить величезний результат. Це гордість клініки!!!
31 березеня '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Уролог, лікар УЗД, дитячий уролог, андролог
12 років досвіду
9,70
Дитячий лікар
Лікар Кук Руслан Володимирович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні проблем урологічного профілю. Проводить ультразвукову діагностику. Займається лікуванням захворювань нирок і сечоводів, також спеціалізується на проблемах передміхурової залози та зовнішніх статевих органів. Постійно проводить консультації для пацієнтів хворих на простатит, фімоз, цистит, пієлонефрит, сечокам'яну хворобу та інші урологічні захворювання, лікує запальні процеси та аномалії статевих органів.
Записатися на прийом23 онлайн записи
Консультація 370 грн.
Невролог, рефлексотерапевт, психотерапет
12 років досвіду
9,70
Підкуймуха Людмила Ігорівна – лікар невропатолог, рефлексотерапевт, головний лікар МЦ «Оксфорд Медікал» у Тернополі, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується на профілактиці та лікуванні профільних захворювань. Займається порушеннями в роботі нервової системи, роботі нейронів і нервових клітин. Вивчає механізми розвитку, первинні ознаки та симптоми, які вказують на захворювання. Проводить неврологічні блокади, лікування за допомогою ботулінотерапії, голковколювання, гірудотерапії, моксотерапії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-08-06
Консультація 370 грн.
Дерматолог, Дитячий дерматолог
9,63
Дитячий лікар
Лікар вищої категорії спеціалізується в області дерматології. Приймає дорослих і дітей. Лікує розацеа, акне, алергічний, контактний і атопічний дерматити та безліч інших дерматологічних захворювань. Виконує дерматоскопію, діагностику за допомогою лампи Вуда. Проводить видалення папілом, бородавок за допомогою методу «Дарсонваль». В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийом25 онлайн записів
Консультація 370 грн.
Офтальмолог
19 років досвіду
9,55
Лікар Андрейчин Лілія Володимирівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, кандидат медичних наук. Працює у якості лікаря-офтальмолога, займається діагностикою та лікуванням хвороб органу зору. Проводить консультаційний прийом пацієнтів стосовно лазерного лікування глаукоми та вторинної катаракти, захворювань сітківки та зорового нерва. Виконує процедуру YAG-дисцизії, кріоретинопексії, проводить процедури коригування аномалій рефракції.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-08-06
Консультація від 230 грн.
Уролог, проктолог, хірург, андролог
18 років досвіду
9,43
Лікар Паршин Володимир Анатолійович займається питаннями урологічного, хірургічного та проктологічного характеру, спеціалізується на лікуванні хвороб репродуктивної та сечостатевої систем. Володіє сучасними хірургічними маніпуляціями, які допомагають без наркозу, післяопераційного періоду та за короткий час забути за проктологічні, урологічні чи хірургічні проблеми. Лікар постійно вдосконалюється та відвідує різноманітні семінари, майстер-класи, конференції.
Записатися на прийом17 онлайн записів
Консультація 370 грн.
Акушер-гінеколог, гінеколог, онкогінеколог, дитячий гінеколог
12 років досвіду
9,37
Дитячий лікар
Лікар Грицько Юлія Богданівна, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії, лікар-гінеколог, онкогінеколог. Дає оцінку можливостям пацієнтки зачати дитину, оцінює її здатність виносити та народити. Лікує запальні захворювання, хвороби шийки матки, яєчників. Проводить процедуру відеокольпоскопії, робить мазки на флору та цитологію, володіє технікою інтимної пластики та безлічі гінекологічних операцій. Має досвід у лікуванні дитячих гінекологічних захворювань.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Консультація 370 грн.
Проктолог
15 років досвіду
9,28
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань товстого кишечника, заднього проходу та параректального простору. Виконує аноскопію, ректороманоскопію, видалення геморою і висічення анальної тріщини. Володіє сучасними методами малоінвазивного лікування проктологічних захворювань. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 420 грн.
Лікар УЗД
9,25
Лікар УЗД Руснак Галина Володимирівна проводить абсолютно всі види ульразвукової діагностики. Оглядає також діток і вагітних. Проводить нейросонографію, УЗД серця (ехокардіографію), скринінги вагітності, доплерометрію, цервікометрію, доплер, біофізичний профіль плода.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація від 100 грн
Лікар-гінеколог
9,25
Лікар специализіується на лікуванні захворювань статевої системи. Розробляє персональні схемі лікування та профілактики. Лікує молочницю, вагиніт, міому, кісти, ерозію. Проводить заходи по відновленню менструального циклу. Полегшує перебіг клімаксу. Допомагає жінкам підготовитись до вагітності.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 370 грн.
Косметолог, трихолог
9,25
Лікар Пінчук Анна Федорівна – косметолог. Спеціалізується на відновленні структури шкірних покривів. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Володіє усіма косметологічними методиками. Проводить такі доглядові процедури, як механічна, ультразвукова, комбінована чистка, пілінги, маски. Здійснює лазерне лікування куперозу, пігментації, проводить лазерне омолодження та ЕЛОС-епіляцію. Досконало володіє техніками контурної пластики, ін’єкцій краси за допомогою батоксу, встановлення мезониток, біоревіталізації, редермалізації, плазмоліфтингу, мезотерапії, ін’єкційного ліполізу тощо. На безкоштовній консультації лікар рекомендує найбільш підходящі процедури, підбирає засоби для щоденного догляду, відповідає на усі питання пацієнтів, а також призначає доообстеження при потребі.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5