Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Черкасах

29
9,0
10
Катя
Я очень рада, что встретила такого професионального врача. 1,5 года ходила по другим врачам с после родовыми проблемами и никто не мог мне помочь. Александр Филимонович решил все мои проблемы. 10 дней после операции, а я уже счастливый человек, огромное ему спасибо....
30 листопада '-1 г.
9
Дарина
Отличный доктор. Наблюдалась у него всю беременность и после. Осталась очень довольна. Все обьясняет, на все вопросы отвечает, консультировал даже по телефону. самый приятный, интеллигентный, внимательный и профессиональный доктор. Рекомендую!
12 червеня '18 г.
10
Наталія
Велике дякую, Юлії Миколаївні, за її золоті руки. В мене не легкі зуби, прийшлось трохи по поті над ними, але вона молодець впоралась і врятували мої зуби. Мені дуже сподобалось ставлення до пацієнта. тепер тільки до Вас на лікування! ще раз дякую!!
01 березеня '18 г.
10
Татьяна
Большое спасибо Юлии Николаевне за ее золотые руки.Очень ответственный доктор.Она сохранила мне зубчики.Здоровья,мира, добра и процветания!!!
20 лютого '18 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, Гінеколог
9,30
Акушер-гінеколог, проводить консультаційний прийом. Спеціалізується підготовці жінки до вагітності, її діагностикою, лікує аномалії вагітності та родового процесу. Проводить профілактику та лікування запальних захворювань гінекологічного профілю. Лікує захворювання шийки матки, проводить гістероскопію, процедури інтимної пластики та лапароскопічні операції в гінекології.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-08-13
Консультація 150 грн.
Стоматолог
8 років досвіду
8,96
Дитячий лікар
Лікар Кучинська Юлія Миколаївна, спеціалізується у сфері стоматології. Постійно проводить консультації, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ротової порожнини. Пропонує послуги з лікування молочних зубів, гінгівіту, пульпіту, пародонтозу, займається усуненням зубного нальоту та ушкоджень емалі. Лікує карієс та пломбує пошкоджені зуби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 100 грн.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Стоматолог-терапевт
8,90
Лікар Кравченко Микола Миколайович, спеціалізується у сфері терапевтичної стоматології. Лікар займається постановкою діагнозу, лікуванням зубів та хвороб ротової порожнини, володіє досконалими методиками для швидкого і точного лікування. Проводить діагностику і лікування карієсу, пульпіту, гінгівіту, періодонтиту та периоститу, також лікує кісту зуба.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 100 грн.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Стоматолог-ортодонт
16 років досвіду
8,85
Лікар Ахрамчук Тамара В'ячеславівна, спеціаліст першої категорії. Спеціалізується у сфері стоматології. Володіє сучасними методами ортодонтії. Постійно проводить консультації для пацієнтів. Займається усуненням естетичних дефектів у пацієнтів, виправленням прикусу та коригуванням положення зубів. Спеціалізується на вирівнюванні зубного ряду капами та брекет системами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 100 грн.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Стоматолог-ортопед, хірург
17 років досвіду
8,60
Лікар Ахрамчук Володимир Володимирович, спеціаліст першої категорії. Спеціалізується у сфері стоматології. Володіє сучасними методами ортодонтії та стоматологічної хірургії. Постійно проводить консультації для пацієнтів, стосовно необхідності видалення зубів або коригування естетики. Пропонує послуги видалення і протезування зубів, синус-ліфтінгу. Лікує захворювання трійчастого нерву, скронево-нижньощелепного суглобу, слинних залоз.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 100 грн.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Эндоскопист, Терапевт
17 років досвіду
8,55
Доктор специализируется в области эндоскопии и терапии. Проводит видеоэзофагогастродуоденоскопию, видеоколоноскопию, хромоэндоскопию. Оказывает первую помощь при желудочно-кишечном кровотечении. Занимается лечением язвы желудка путем обкалывания медпрепаратами. Также лечит ОРВИ, простудные заболевания, хронический бронхит и пищевые отравления.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Уролог
7 років досвіду
8,35
Врач занимается диагностикой и лечением цистита, фимоза, крипторхизма, а также аномалий развития половой системы у мальчиков и девочек. Прием ведется по предварительной записи. Медикаментозная терапия назначается после комплексной диагностики, включая УЗИ-исследование.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 280 грн.
Стоматолог-ортопед
7 років досвіду
8,23
Дитячий лікар
Лікар Перекупко Дарія Сергіївна, спеціалізується у сфері ортопедичної стоматології. Здійснює необхідні обстеження і підготовку хворого до подальшого протезування зубів або їх відновлення. Практикує знімні, незнімні та умовно-знімні способи відновлення зубів. Постійно проводить консультації для пацієнтів, пропонує знімне або незнімне протезування, встановлює коронки, кульшові вкладки.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 100 грн.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Невролог
14 років досвіду
8,10
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань центральної нервової системи. Спеціаліст розробляє індивідуальні схемі лікування, з застосовуванням сучасних методів. Лікар проводить медикаментозне лікування неврозів, епілепсії, головних болів. Для консультації потрібен попередній запис.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Консультація 270 грн.
Отоларинголог
8 років досвіду
7,55
Лікар займається лікуванням і профілактикою запальних і бактеріальних захворювань вуха, горла і носа. В обов'язки спеціаліста входить медикаментозна терапія ларингіту, тонзиліту, фарингіту, отиту. Додатково усуває сірчані пробки, витягує з ЛОР-органів сторонні предмети. Прийом ведеться за попереднім записом.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 250 грн.