Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Черкасах

24
9,0
10
Катя
Я очень рада, что встретила такого професионального врача. 1,5 года ходила по другим врачам с после родовыми проблемами и никто не мог мне помочь. Александр Филимонович решил все мои проблемы. 10 дней после операции, а я уже счастливый человек, огромное ему спасибо....
30 листопада '-1 г.
9
Дарина
Отличный доктор. Наблюдалась у него всю беременность и после. Осталась очень довольна. Все обьясняет, на все вопросы отвечает, консультировал даже по телефону. самый приятный, интеллигентный, внимательный и профессиональный доктор. Рекомендую!
12 червеня '18 г.
10
Наталія
Звернулася аж з трьома проблемами, в тому числі з приводу інтимної пластики. Все вирішив, зроблено в стаціонарі на Чехова, я задоволена результатом. Дякую!
20 вересня '17 г.
10
Лера
После пройденного лечения я осталась очень довольна результатом. При необходимости, буду обращаться только к Татьяне Вячеславовне.
16 квітня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Акушер-гінеколог, Гінеколог
9,15
Акушер-гінеколог, проводить консультаційний прийом. Спеціалізується підготовці жінки до вагітності, її діагностикою, лікує аномалії вагітності та родового процесу. Проводить профілактику та лікування запальних захворювань гінекологічного профілю. Лікує захворювання шийки матки, проводить гістероскопію, процедури інтимної пластики та лапароскопічні операції в гінекології.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 150 грн.
Черкаси вул. Чехова, 101 (2 поверх, жіноча консультація, кабінет біля реєстратури)
Стоматолог-ортодонт
15 років досвіду
8,85
Лікар Ахрамчук Тамара В'ячеславівна, спеціаліст першої категорії. Спеціалізується у сфері стоматології. Володіє сучасними методами ортодонтії. Постійно проводить консультації для пацієнтів. Займається усуненням естетичних дефектів у пацієнтів, виправленням прикусу та коригуванням положення зубів. Спеціалізується на вирівнюванні зубного ряду капами та брекет системами.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 100 грн.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Стоматолог-терапевт
8,85
Лікар Кравченко Микола Миколайович, спеціалізується у сфері терапевтичної стоматології. Лікар займається постановкою діагнозу, лікуванням зубів та хвороб ротової порожнини, володіє досконалими методиками для швидкого і точного лікування. Проводить діагностику і лікування карієсу, пульпіту, гінгівіту, періодонтиту та периоститу, також лікує кісту зуба.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 100 грн.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Стоматолог
7 років досвіду
8,71
Дитячий лікар
Лікар Кучинська Юлія Миколаївна, спеціалізується у сфері стоматології. Постійно проводить консультації, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ротової порожнини. Пропонує послуги з лікування молочних зубів, гінгівіту, пульпіту, пародонтозу, займається усуненням зубного нальоту та ушкоджень емалі. Лікує карієс та пломбує пошкоджені зуби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Консультація 100 грн.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Стоматолог-ортопед, хірург
16 років досвіду
8,60
Лікар Ахрамчук Володимир Володимирович, спеціаліст першої категорії. Спеціалізується у сфері стоматології. Володіє сучасними методами ортодонтії та стоматологічної хірургії. Постійно проводить консультації для пацієнтів, стосовно необхідності видалення зубів або коригування естетики. Пропонує послуги видалення і протезування зубів, синус-ліфтінгу. Лікує захворювання трійчастого нерву, скронево-нижньощелепного суглобу, слинних залоз.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 100 грн.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Невролог
13 років досвіду
8,00
Записатися на прийом
Консультація 210 грн.
Стоматолог-ортопед
6 років досвіду
7,98
Дитячий лікар
Лікар Перекупко Дарія Сергіївна, спеціалізується у сфері ортопедичної стоматології. Здійснює необхідні обстеження і підготовку хворого до подальшого протезування зубів або їх відновлення. Практикує знімні, незнімні та умовно-знімні способи відновлення зубів. Постійно проводить консультації для пацієнтів, пропонує знімне або незнімне протезування, встановлює коронки, кульшові вкладки.
Записатися на прийом
Консультація 100 грн.
Черкаси вул. Надпольная, 289/1
Терапевт
38 років досвіду
6,00
Записатися на прийом
Консультація 180 грн.
Педиатр
35 років досвіду
6,00
Дитячий лікар
Записатися на прийом
Консультація 180 грн.
Уролог
6 років досвіду
6,00
Записатися на прийом
Консультація 220 грн.