Приватні лікарі в Житомирі

Травматолог-ортопед, Вертебролог
15 років досвіду
Лікар Бабун Д. В. спеціалізується ортопедичних, травматологічних, вертебрологічних питаннях. Займається консервативним лікуванням ортопедичної патології кісток, суглобів та хребта у дорослих. Проводить діагностику патології та надає рекомендації щодо швидкого одужання.
Олег
03 листопада '16р.
Радий, що потрапив до грамотного, обізнаного в своїй сфері фахівця. Бабун все пояснив докладно про моє захворювання і щодо майбутнього лікування. Його курс терапії допоміг мені позбутися болю і неприємних симптомів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8,3
Консультація 110 грн.
Житомир вул. Перемоги, 73
Ортопед-травматолог
15 років досвіду
Лікар ортопед-травматолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностування та призначає лікування захворювань суглобів. Працює з пацієнтами, що перенесли травму та мають проблеми з не вірно зрощеними переломами, повільно-консолідуючими переломами. Лікує епікондиліти та п'яткові шпори.
23 липня '16р.
Диагностика, лечение на высшем уровне. Врач очень внимательный.
Невролог
11 років досвіду
Лікар Васьківська Ж. А., спеціалізується в області неврології. Займається профілактикою, та лікуванням, реабілітацією пацієнтів після інсультів. Лікує головний біль, мігрені, запаморочення, залишкові явища черепно-мозкових травм, хронічно-невропатичний біль. Надає медичну допомогу та консультацію з питань захворювань периферичної нервової системи.
София
05 листопада '16р.
Жанна Андреевна замечательный врач. Позитивная, добрая, знаток своего дела. Проконсультировала, оказалось что у меня все не так страшно. Назначила лекарства, через полторы недели все прошло. Спасибо!
Консультація 120 грн.
Логопед
4 роки досвіду
Лікар-логопед, займається проведенням логопедичного масажу, лікуванням порушень мовного розвитку, формуванням повноцінного уявлення про світ, різноманітних явищ та предметів, з якими дитина щоденно стикається. Поповює словниковий запас дитини, працює над розвитком зв’язного мовлення.
Екатерина
31 серпня '16р.
Благодаря доктору я забыла, что такое заикание. Спасибо.
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії Мартиненко А. Б. спеціалізується в області офтальмології. Проводить діагностику, профілактику, лікування захворювань очей. Проводить операції з видалення вторинної плівкової катаракти лазерним шляхом. Входить до Європейської асоціації катарактальних та рефракційних мікрохірургів ESCRS.
Дмитро
07 серпня '16р.
Дуже вдячний Мартиненко за вдало проведене лікування. Досвід і професіоналізм Анатолія допоміг мені зберегти зір, причому без операції. Дякую за терпіння і увагу!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
39 років досвіду
Лікар вищої категорії спеціалізується у напрямку офтальмології, працює як з дітьми, так і з дорослими. Займається факоемульсифікацією катаракти з імплантацією гнучких штучних лінз, YAG-лазерним видаленням вторинної плівкової катаракти, імплантацією антиглаукомного клапану EX-PRESS,проводить антиглаукоматозні операції, лікує косоокість хірургічним шляхом та ін.
Ярослава
21 жовтня '16р.
Я травмувала око, з цього приводу і звернулася до Олени Артеміївни. Вона окуліст з великим досвідом. Уважний, небайдужий доктор, насправді допомогла, у мене потихеньку запалення минуло, зір нормалізувався. Спасибі лікарю!
10 років досвіду
Лікар-офтальмолог Мартиненко Т. О. Надає консультаційні послуги та проводить діагностику і лікування захворювань очей, у тому числі катаракти, глаукоми. Надає рекомендації щодо догляду за очами та профілактики захворювань.
Марія
07 серпня '16р.
Була на прийомі у Мартиненко. Тетяна дуже добре мене прийняла, заспокоїла і розповіла, що потрібно робити для відновлення здоров'я моїх очей, а чого не слід робити, щоб не нашкодити ще більше. Дякую!
21 рік досвіду
Лікар Баскова Н. Г. спеціалізується в області офтальмології. Працює з пацієнтами, що страждають захворюваннями очей. Проводить діагностику патології та призначає схему лікування. Надає консультаційні послуги.
Борис
15 листопада '16р.
Мені пощастило, я записався на прийом до Баскової і не пошкодував. Вона виявилася чудовим фахівцем, та ще й доброзичливою людиною. Лікування моє було недовгим - все добре.
10 років досвіду
Лікар другої категорії Хахула Андрій Володимирович спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається хірургічним та лазерним лікуванням глаукоми, корекцією зору лазером. Спеціалізується на проведенні офтальмоскопії очного дна, екзофтальмометрії, біомікроскопії очного дна. Також займається ультразвуковою діагностикою очей та комп’ютерною томографією очей, очних ямок черепа.
Федір
28 вересня '16р.
Мені дуже сподобався Хахула. Ввічливий, уважний. Оглянув, задав питання, вивчив медкартку, аналізи і потім тільки ставив діагноз. Лікування було успішним і недовгим. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
11 років досвіду
Лікар першої ктегорії Танін Сергій Олександрович спеціалізується в області офтальмології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями очей. Лікар займається хірургічним та лазерним лікуванням ураження очей глаукомою, катарактою. Спеціалізується на проведенні лазерної стимуляції зору, лазерної корекції зору, ультразвукової діагностики та комп’ютерної томографії норми та патології очей та очних ямок черепа.
Олег
17 жовтня '16р.
Велике спасибі Таніну за уважне ставлення і професіоналізм. Він, як досвідчений офтальмолог, швидко зрозуміла в чому причина. Дотримуючись його рекомендацій, я скоро позбувся захворювання ока.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8