Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Житомирі

29
9,0
10
Ірина
Хороший лікар! Не пошкодувала що звернулася!!! Він дійсно фахівець і виконує свою роботу на 100 відсотків!!
12 червеня '18 г.
10
Вікторія
Людина на своєму місці. Лікар з великої літери. Якість його роботи на найвищому рівні. Дякую Вам, що в Житомирській області є такий фахівець.
20 лютого '18 г.
10
Олександр
людина своєї справи! чесна, принципова і на сьогоднішній час , на рідкість, кваліфікована! кому важлива правильна позиція в лікування-рекомендую
26 січня '18 г.
10
Вероніка
Зверталися з приводу безпліддя. Хороший лікар, дуже вдячна за допомогу!
04 травня '17 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Дерматовенеролог
17 років досвіду
9,20
Лікар вищої категорії Косован Валентин Іванович - спеціалізується в області дерматовенерології, член Української Асоціації лікарів дерматовенерологів, косметологів (УАЛДВК). Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика та лікування пухлинних захворювань шкіри, хірургічна дерматологія.
Записатися на прийомОстанній запис був 2019-10-23
Консультація 250 грн.
Житомир пров. Меблевий, 3а
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
24 роки досвіду
9,05
Бенедичук Юрий Владимирович - лікар акушер-гінеколог, репродуктолог. Кандидат медичних наук. Спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології. Проводить діагностику і лікування безпліддя із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій, ведення вагітності у жінок групи високого перинатального ризику, гістероскопію. Має навики в області гінекологічної ендокринології та перинатальної психології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Консультація 400 грн.
Житомир пров. Меблевий, 3а
Офтальмолог
25 років досвіду
8,90
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар Парфенюк Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямом офтальмологія. Проводить консультації для пацієнтів, діагностує та лікує запальні та інфекційні патології профільних органів. Займається діагностикою гостроти зору, підбором окулярів та лінз, спрямовує свою діяльність на корегування зору пацієнтів. Проводить процедуру авторефрактометрії.
Записатися на прийомОстанній запис був 2019-10-23
Консультація 250 грн.
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
Отоларинголог
8,87
Лікар вищої категорії Дударенко Миколай Іванович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з запальними захворюваннями горла, вух та носа. Лікар займається дослідженням слуху камертоном, видаленням чужорідного тіла з носа та з вух, промиванням вух та носа. Спеціалізується на лікуванні гострого та хронічного отиту, тонзиліту, синуситу з залученням лобної, приносових пазух, тубоотиту, риніту.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Педіатр
8,60
Лікар вищої категорії Мікутель Анжела Чеславівна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям до 18 років. Лікар займається патронажем народжених дітей, лікуванням гострих та хронічних запальних захворювань внутрішніх органів грудної та черевної порожнини, сечовидільної системи, терапією гострої респіраторної інфекції. Спеціалізується на проведенні вакцинації, виписуванні довідок в навчальні заклади.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Судинний хірург
36 років досвіду
8,55
Лікар-хірург, флеболог, спеціаліст з судинної та ендоваскулярної хірургії і ангіографії, кандидат медичних наук. Надає консультації флеболога. Займається діагностикою та лікуванням варикозу і варикозного розширення вен, тромбофлебіту, флебіту, флеботромбозу, посттромботичних та трофічних розладів, венозної недостатності, кровотечі з варикозних вен. Володіє сучасними методиками лікування патологій вен нижніх кінцівок. Проводить склеротерапію, перев'язку трофічних виразок та інші лікувальні маніпуляції.
Записатися на прийом40 онлайн записів
Вінниця пр-т Коцюбинського, 6 (каб. №10)
Житомир вул. В. Бердичівська, 32 (каб. №19)
Ортопед-травматолог
19 років досвіду
8,35
Лікар ортопед-травматолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностування та призначає лікування захворювань суглобів. Працює з пацієнтами, що перенесли травму та мають проблеми з не вірно зрощеними переломами, повільно-консолідуючими переломами. Лікує епікондиліти та п'яткові шпори.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація від 220 грн.
Житомир вул. Любарська, 4
Акушер-гінеколог, Гінеколог
21 рік досвіду
8,35
Лікар Трощенко Ганна Віталіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається терапією захворювань шийки матки, міоми та фіброміоми матки, ендометріозу, дисфункції яєчників. Спеціалізується на веденні вагітності, взятті гінекологічних, цитологічних мазків на визначення збудника запального процесу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Хірург
8,35
Лікар Гончарук Антон Віталієвич спеціалізується в області хірургії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гострими хірургічними захворюваннями та судинними патологіями. Лікар займається хірургічним лікуванням врослого нігтя, висіченням родимки, флебектомією, тромбектомією. Спеціалізується на здійсненні перев’язок з метою швидшого загоєння ран, знятті післяопераційних швів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Терапевт
8,35
Лікар Разживіна Ірина Олександрівна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями терапевтичного профілю. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних захворювань різної етіології. Спеціалізується на проведенні вакцинації, оформленні лікарняного листка, терапії запальних захворювань шлунково-кишкового тракту, сечовидільної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27