Приватні лікарі в Житомирі

Вікторія
Просто неймовірна спеціалістка! Вперше на прийомі я відчувала себе так комфортно.
Вікторія
Прекрасний лікар та спеціаліст . Дуже задоволена результатом лікування . Рекомендую всім
Ірина
Лікар професіонал своєї справи . Добра , чуйна та уважна . Допомогла моїй сім’ї , скоро ми станемо батьками . Якби не Ольга Петрівна , руки б опустились .
Олександра
Звернулася до цього фахівця для профілактичного огляду. Мені сподобалося ввічливе ставлення і індивідуальний підхід лікаря до пацієнтів. Лікар мене вислухав, задавала необхідні питання. Все детально пояснила, простою мовою, зрозумілою для звичайної людини, дала необхідні рекомендацій. Мар'яна Ігорівна здалася мені чуйною, дуже уважною та професійним лікарем. При необхідності буду звертатися до неї і рекомендувати її своїм знайомим і близьким.
17 грудня '19 г.
Акушер-гинеколог, гинеколог
Доктор акушер-гинеколог второй квалификационной категории. Член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины. Ольга Петровна специализируется на диагностике и лечении бесплодия, воспалительных заболеваний, заболеваний шейки матки, гинекологической эндокринологии. Проводит кольпоскопию, радиоволновую терапию, гистероскопию. Занимается планированием семьи.
Житомир пров. Меблевий, 3 А
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується на питаннях планування та ведення вагітності. Займається корекцією безпліддя, відновлює менструальний цикл. Готує організм до періоду вагітності, лікує запальні та інфекційні захворювання. Приймає вагітних, оцінює їх загальний стан. Надає комплексну підтримку у післяпологовий період, усуває травми та ускладнення.
Лікар УЗД
Акушер-гінеколог, Гінеколог
Тетяна Федорівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні гінекологічних захворювань. Виконує видалення кондилом та поліпів, процедури плазмоліфтингу в гінекології. Лікує ерозію шийки матки, молочницю, дисплазію шийки матки та ін.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
УЗД-спеціаліст
Інна Анатоліївна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці органів та систем. віконує УЗД молочних залоз, простати, щитовидної залози, органів малого тазу, ортанів черевної порожнини та ін.
Лікар функціональної діагностики
31 рік досвіду
Невропатолог
Викликати лікаря додому
Доктор проводить діагностику та терапію неврологічних захворювань. Лікує інсульти, мігрень, невралгії, вегетосудинну дистонію, синдром хронічної втоми, розлади пам'яті та уваги, травми головного мозку та хворобу Паркінсона. Приймає пацієнтів з порушенням сну, запамороченнями та непритомністю.
Реабілітолог
Спеціаліст допомагає відновитися пацієнтам, які перенесли інсульт або травми. Розбирається в сучасних методах нейрореабілітації. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах по реабілітології. Бере активну участь у тренінгах та семінарах.
Ортопед-травматолог
Лікар ортопед-травматолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностування та призначає лікування захворювань суглобів. Працює з пацієнтами, що перенесли травму та мають проблеми з не вірно зрощеними переломами, повільно-консолідуючими переломами. Лікує епікондиліти та п'яткові шпори.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Акушер-гінеколог, репродуктолог
Лікар Трощенко Ганна Віталіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається терапією захворювань шийки матки, міоми та фіброміоми матки, ендометріозу, дисфункції яєчників. Спеціалізується на веденні вагітності, взятті гінекологічних, цитологічних мазків на визначення збудника запального процесу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19