Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Житомирі

11
9,0
Дерматовенеролог
16 років досвіду
9,20
Лікар вищої категорії Косован Валентин Іванович - спеціалізується в області дерматовенерології, член Української Асоціації лікарів дерматовенерологів, косметологів (УАЛДВК). Пріоритетні напрямки діяльності: діагностика та лікування пухлинних захворювань шкіри, хірургічна дерматологія.
Вікторія
20 лютого '18р.
10
Людина на своєму місці. Лікар з великої літери. Якість його роботи на найвищому рівні. Дякую Вам, що в Житомирській області є такий фахівець.
Записатися на прийомЗа місяць записані 6 пацієнтів
Консультація 180 грн.
Житомир пров. Меблевий, 3а
Акушер-гінеколог, Репродуктолог
23 роки досвіду
9,05
Бенедичук Юрий Владимирович - лікар акушер-гінеколог, репродуктолог. Кандидат медичних наук. Спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології. Проводить діагностику і лікування безпліддя із застосуванням допоміжних репродуктивних технологій, ведення вагітності у жінок групи високого перинатального ризику, гістероскопію. Має навики в області гінекологічної ендокринології та перинатальної психології.
Вероніка
04 травня '17р.
10
Зверталися з приводу безпліддя. Хороший лікар, дуже вдячна за допомогу!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Консультація 400 грн.
Житомир пров. Меблевий, 3а
Офтальмолог
24 роки досвіду
8,90
Викликати лікаря додому
Дитячий лікар
Лікар Парфенюк Тетяна Миколаївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямом офтальмологія. Проводить консультації для пацієнтів, діагностує та лікує запальні та інфекційні патології профільних органів. Займається діагностикою гостроти зору, підбором окулярів та лінз, спрямовує свою діяльність на корегування зору пацієнтів. Проводить процедуру авторефрактометрії.
Галина
24 квітня '18р.
10
Очень довольны результатами!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-27
Консультація 250 грн.
Житомир вул. Святослава Ріхтера, 22
Отоларинголог
8,87
Лікар вищої категорії Дударенко Миколай Іванович спеціалізується в області отоларингології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з запальними захворюваннями горла, вух та носа. Лікар займається дослідженням слуху камертоном, видаленням чужорідного тіла з носа та з вух, промиванням вух та носа. Спеціалізується на лікуванні гострого та хронічного отиту, тонзиліту, синуситу з залученням лобної, приносових пазух, тубоотиту, риніту.
Алексей
10 лютого '17р.
10
Моя бабушка, хоть уже и находится в приличном возрасте, все равно для меня молодая и красивая. Но с недавнего времени я стал замечать, что у нее очень притупился слух. На мою просьбу пойти к врачу, она отмахивалась, и списывала это проблемы на свой возраст. Но я как сознательный внук, посадил ее в машину и повез к Николаю Ивановичу. Оказалось у нее банальные пробки, которые быстро промыли. Спасибо доктору, что вернул слух моей бабуле.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Педіатр
8,60
Лікар вищої категорії Мікутель Анжела Чеславівна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям до 18 років. Лікар займається патронажем народжених дітей, лікуванням гострих та хронічних запальних захворювань внутрішніх органів грудної та черевної порожнини, сечовидільної системи, терапією гострої респіраторної інфекції. Спеціалізується на проведенні вакцинації, виписуванні довідок в навчальні заклади.
Ольга
11 липня '16р.
10
Ми у Мікутель лікуємось не перший день, тому чудово знаємо можливості цього педіатра. Дуже задоволені її відношенням до дитини та ефективністю буд-якого лікування у неї. Тому нам подобається саме цей лікар.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27
Судинний хірург
35 років досвіду
8,55
Лікар-хірург, флеболог, спеціаліст з судинної та ендоваскулярної хірургії і ангіографії, кандидат медичних наук. Надає консультації флеболога. Займається діагностикою та лікуванням варикозу і варикозного розширення вен, тромбофлебіту, флебіту, флеботромбозу, посттромботичних та трофічних розладів, венозної недостатності, кровотечі з варикозних вен. Володіє сучасними методиками лікування патологій вен нижніх кінцівок. Проводить склеротерапію, перев'язку трофічних виразок та інші лікувальні маніпуляції.
Вита
12 квітня '17р.
9
Доктор Сандер лечил мою маму, которая уже долгое время страдала от варикозного расширения вен на ногах. Сейчас, после пройденного курса лечения, состояние матери намного улучшилось. Соблюдает все рекомендации доктора и осложнения не возникают. Спасибо большое.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-27
Вінниця пр-т Коцюбинського, 6 (каб. №10)
Житомир вул. В. Бердичівська, 32 (каб. №19)
Ортопед-травматолог
16 років досвіду
8,35
Лікар ортопед-травматолог, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Проводить діагностування та призначає лікування захворювань суглобів. Працює з пацієнтами, що перенесли травму та мають проблеми з не вірно зрощеними переломами, повільно-консолідуючими переломами. Лікує епікондиліти та п'яткові шпори.
Елена
23 липня '16р.
10
Диагностика, лечение на высшем уровне. Врач очень внимательный.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 100 грн.
Житомир вул. Любарського, 4
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
21 рік досвіду
8,35
Лікар вищої категорії Ластівський Віктор Володимирович спеціалізується в області акушерства та гінекології, репродуктології, УЗ-діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається лікуванням дисфункції, полікістозу яєчників, передменструального синдрому, безпліддя. Спеціалізується на УЗ-діагностиці матки з придатками, молочних залоз, органів черевної прожнини, малого тазу.
Лена
02 грудня '17р.
10
Огромейшая благодарность доктору. нашему счастью почти 2 годика. спасибо огромное.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація від 70 грн.
Житомир пл. Путятинський, 2
Акушер-гінеколог
20 років досвіду
8,35
Лікар Трощенко Ганна Віталіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу вагітним, жінкам з запальними захворюваннями статевих органів. Лікар займається терапією захворювань шийки матки, міоми та фіброміоми матки, ендометріозу, дисфункції яєчників. Спеціалізується на веденні вагітності, взятті гінекологічних, цитологічних мазків на визначення збудника запального процесу.
Анастасія
15 листопада '16р.
10
Зверталася до багатьох зі своєю проблемою. Результату не було ніякого. Тільки Трощенко встановила причину, через яку були всі невдачі, правильно підібраний курс лікування допоміг з цією хворобою впоратися. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Житомир вул . Велика Бердичівська , 43 район
Хірург
8,35
Лікар Гончарук Антон Віталієвич спеціалізується в області хірургії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гострими хірургічними захворюваннями та судинними патологіями. Лікар займається хірургічним лікуванням врослого нігтя, висіченням родимки, флебектомією, тромбектомією. Спеціалізується на здійсненні перев’язок з метою швидшого загоєння ран, знятті післяопераційних швів.
Ігор
28 вересня '16р.
10
Мені щастить на хороших лікарів. Дуже важливо довіряти лікарю, особливо хірургу. Гончарук відмінний спец. Операцію мені провів без ускладнень, постійна увага в післяопераційний період. Дякую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Житомир Житомирська обл., м. Малин, вул. Гагаріна, 27