Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Хмельницькому

Невролог
9,98
Лікар Костюк А. В. кандидат медичних наук, працює в галузі невропатології. Займається лікуванням неврозів та вегето-судинної дистонії. Невролог надає послуги із консультування пацієнтів з приводу захворювань центральної та периферичної нервових систем. Проводить діагностичну роботу, використовуючи електроміографію, реоенцефалографію, полісомнографію. Здійснює відключення частини больового рефлектора способом установки пара вербальної блокади.
Анна
18 січня '17р.
10
Внимательный высоквалифицированный врач
Записатися на прийом
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76 - будівля колишнього пологового будинку
Невролог
9,98
Невролог вищої категорії спеціалізується на усунень відхилень в роботі нервової системи (центральної чи периферичної). З метою проведення дослідницької роботи та встановлення точного діагнозу використовує на практиці електроміографію, реоенцефалографію, полісомнографію. Надає медичну допомогу хворим на неврози, нервозність та тривожність. В разі потреби назначає та проводить процедуру люмбарної пункції та повідомляє результати обстеження за аналізами ліквору.
Наталія
09 березеня '17р.
10
Випадково потрапила до Галини Іванівни. Дуже грамотно підібрала лікування мені , моєму чоловіку і моєму батькові. Галина Іванівна ми вам дуже вдячні,особливо мій чоловік,після призначених вами крапельниць з приводу загострення хронічної дискогенної люмбоішалгії,він забув про біль в спині.
Записатися на прийом
Консультація 200 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76 - будівля колишнього пологового будинку
Ортопед, Травматолог
9,98
Ортопед-травматолог вищої категорії спеціалізується на лікуванні розтяжень, переломів, травм, викривлень хребта. Надає медичну допомогу хворим із наявністю сколіоза, кіфоза, лордоза. Займається пацієнтами із деформаціями стопи. Проводить обстеження та діагностику опорно-рухового апарату. Назначає та виповнює лікувальні процедури при наявності розтяжок. Вивчає особливості переломів, виправляє кістки, встановлюючи їх у нормальному напрямку.
Ирина
27 серпня '16р.
10
Долго мучилась с остеохондрозом. Но несколько сеансов эффективно помогли.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 200 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76 - будівля колишнього пологового будинку
Гастроентеролог
21 рік досвіду
9,98
Гастроентеролог спеціалізується на лікуванні запальних процесів, уражень та інших проблем, що впливають на нормальну функціональність шлунково-кишкового тракту. Організовує консультації з питань нормалізації роботи системи травлення. Спеціалізується на лікуванні гастриту. Проводить діагностику, процедури гастростомії, гастроентеротомії, PHметрії. Здійснює збір кров’яних аналізів на гастропарель та розшифровує отримані результати.
Глеб
09 жовтня '16р.
10
Хороший доктор, прописал мне диету, есть результат
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 300 грн.
Хмельницький вул. Кам'янецька, 76 - будівля колишнього пологового будинку
Алерголог
44 роки досвіду
9,98
Лікар, директор медчного центру Кривицький Леонід Федорович кваліфікований фахівець з галузі алергології. Надає послуги з лікування різних видів алергічної реакції. Допомагає подолати алергічні висипи, дерматити, реніти та впоратися із сезонною алергією. Досліджує алергопроби та відповідно до отриманих результатів підбирає і призначає оптимальні процедури для видужування. Надає консультації щодо стану організму та його реакції на можливі види алергенів.
Тамара
18 серпня '16р.
10
Специалист знающий, лучше всех, к кому я обращалась
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Хмельницький вул. Булаєнко, 51
Невролог
9,98
Лікар Кривицька Віліна Василівна займається обстеженням, діагностикою, лікуванням відхилень, пов’язаних з функціональністю нервових систем. Невролог проводить консультації щодо профілактики, усунення захворювань в області неврології. Здійснює обстеження пацієнтів із застосуванням електроміографії, реоенцефалографії, полісомнографії. Встановлює пара вербальну блокаду, відключаючи рефлектори больових відчуттів. Проводить плевральну пункцію.
Антон
24 серпня '16р.
10
Прекрасная женщина и врач.
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Булаєнко, 51
Функціональний діагност
31 рік досвіду
9,98
Функціональний діагност спеціалізується на проведенні різних видів магнітно-резонанстної діагностики. Проводить магнітно-резонанстну томографіє головного/спинного мозків, шийного відділу, гіпофізу, хребетних відділів, молочних залоз, шийних судин. Вивчає стан внутрішніх органів, функціональну спроможність різних систем людського організму, виповнює діагностику, надає інформацію та роз’яснює отримані результати аналізів. Має вищу категорію з рентген-діагностики.
Ольга
05 жовтня '16р.
7
Водила бабушку на проверку сосудов. Врач внимательный, не торопил пожилого человека. Спасибо за человечность
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Кам’янецька, 76
Стоматолог-хірург
23 роки досвіду
9,98
Лікар Опенько Юрій Миколайович професіонал в галузі хірургічної стоматології. Лікує захворювання зубів, ясен (карієс, пульпіт, пародонтоз). Спеціалізується по видаленню будь-яких зубів. Проводить оперативне видалення зубів мудрості, операції на тканинах пародонту, усуває інші складні випадки. Надає медичну допомогу при виявленні зубної кісти. Підготовлює ротову порожнину до протезування, усуває запальні процеси в навколо зубних тканинах.
Маша
06 листопада '16р.
8
Хороший врач, опытный, не делает больно.
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Соборна, 69
Стоматолог
9 років досвіду
9,98
Здійснює художнє відновлення зубної емалі, повертаючи посмішці естетичний вигляд. Спеціалізується в наданні допомоги при карієсі та пульпіті. Лікує та пломбує зубні пошкодження та кореневі канали. Очищає зубну емаль від каменів та інших забруднень. Консультує пацієнтів з приводу профілактики запальних процесів, захворювань ротової порожнини. Визначає наявні проблеми та пропонує оптимальні способи вирішення.
Екатерина
04 листопада '16р.
8
Врач мне понравился, легко все сделал и уже не болит
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Соборна, 69
Стоматолог
5 років досвіду
9,98
Лікар Романюк Олександр Миколайович працює в галузі стоматології. Надає медичну допомогу пацієнтам із захворюваннями зубів та навколо зубної тканини (карієс, пульпіт, парадонтит, пародонтоз, флюс). Займається пломбуванням кореневих каналів та пошкоджень на зубній емалі. Назначає медикаментозні препарати для усунення запальних процесів ротової порожнини. Проводить консультації по збереженню посмішки в гарному стані.
Игорь
11 липня '16р.
10
Врач молодой, но видно, что многое умеет. Знает свое дело
Записатися на прийом
Хмельницький вул. Соборна, 69