Частные врачи в Кременчуге

Лилит
Врач хороший
Жанна
Врач Дроздова Виктория Александровна отличный специалист аудиометрист. Проводит комплексную диагностику органов слуха у детей и взрослых. С возрастом у мамы сильно ухудшился слух, очень долго искали врача, который проведет протезирование. Обратились именно к Виктории Александровне. Результат превзошел все наши ожидания. Специалист просто супер!!!
Юрій
Я дуже радий, що не помилився у виборі. Юрій Володимирович дуже досвідчений лікар. У мене була проблема пов'язана з вухом, доктор поставив кілька додаткових питань, провів огляд, моментально пояснив, що зі мною відбувається, провів всі необхідні маніпуляції і дав рекомендації, які препарати приймати. Рекомендую цього спеціаліста!
Отоларинголог
Юрій Володимирович проводить лікування різноманітних захворювань ЛОР-органів. Лікар виконує промивання лакун мигдалин, продування слухових труб, видалення сірчаних пробок, пневмомасаж барабанних перетинок, розтин абсцедуючого фурункула вуха чи носа. Лікує ларингіт, аденоїди, ангіну, ларінгофарінгіт.
Консультация від 170 грн.
Слухопротезист
Спеціаліст зі слухопротезування займається діагностикою слуху. Виконує підбір та налаштування слухових апаратів. Приймає пацієнтів з втратою слуху. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю. Бере участь у міжнародних конференціях та семінарах. Приймає дорослих та дітей.