Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Полтаві

Терапевт
8,70
Лікар першої категорії Шевченко Людмила Іванівна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями внутрішніх органів різної етіології. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної інфекції, бронхіту, гострих та хронічних гастритів, колітів, виразкової хвороби шлунка, сечокам’яної хвороби. Спеціалізується на оформленні лікарняного листа, проведенні вакцинації та виписуванні довідок.
Сережа
25 жовтня '16р.
10
Обращался за консультацией. Хороший специалист, многое мне объяснила. Спасибо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Отоларинголог
12 років досвіду
8,60
Лікар-отоларинголог, проводить продування вуха по Політцеру, промивання носа по Проетцу та інші процедури. Лікує фарингіт, отит, гипертрофію мигдалин, ларингіт, синусіт, нежить.
Андрей
28 вересня '16р.
10
С детства мучаюсь от боли в горле, диагностировали тонзиллит. Знакомые посоветовали этого доктора. После курса лечения дело наладилось. Спасибо!
Записатися на прийом
Консультація 245 грн.
Полтава Жовтневий район
Хірург, Проктолог
18 років досвіду
8,60
Лікар першої категорії спеціалізується в області хірургії та проктології , веде активну наукову діяльність. Лікує захворювання товстої кишки, відхідника. Також надає схеми лікування коліту, хвороби Крона, геморою та ін.
Станислава
12 серпня '16р.
10
Пришлось лечить геморрой. Очень волновалась, боялась боли. Но все прошло хорошо, спасибо доктору.
Записатися на прийом
Консультація 300 грн.
Полтава Жовтневий район
Стоматолог
8,60
Лікар вищої категорії Литвиненко Світлана Іванівна спеціалізується в області стомалогії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається пломбуванням та лікуванням кореневих каналів, зубів, терапії пародонтита, періоститу (флюсу), демінералізації зубів. Спеціалізується на лікуванні парадонтозу, карієсу, альвеолярної піореї, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Петя
27 липня '16р.
10
Хорошо лечит зубы, сверлит не больно. Результат отличный.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Отоларинголог
22 роки досвіду
8,58
Отоларинголог вищої категорії, директор клініки Безега Михайло Іванович входить до Української асоціації отіарів, отонейрохірургів та отонейрологів. Надає повну консультацію щодо лікування та профілактики таких захворювань як ларингіту, отиту, синуситу, фарингіту, гаймориту. Також досліджує слух камертоном, продуває вуха, промиває носа, видаляє стороннє тіло з вуха та носа.
Наталія
19 лютого '17р.
10
ХОЧУ ДОДАТИ СВІЙ ВІДГУК ПРО КЛІНІКУ БЕЗЕГА В ЯКІЙ ПІСЛЯ ВИДАЛЕННЯ МИНДАЛИН МЕНІ ПОШКОДИЛИ НЕРВ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава Київське шосе, 56б
УЗД-спеціаліст
12 років досвіду
8,55
Лікар Бабенко Вікторія Вікторівна спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам згідно звернення. Лікар займається ультразвуковою діагностикою вагітних на всіх термінах, органів грудної та черевної порожнин. Спеціалізується на проведенні ультразвуковою діагностикою органів малого тазу, головного мозку, матки та молочних залоз, нирок та наднирників.
Каміла
06 липня '16р.
10
Була на обстеженні, дуже задоволена обслуговуванням
Записатися на прийом
Стоматолог
8,55
Лікар-стоматолог Онищенко Костянтин Васильович проводить консультаційні огляди ротової порожнини. Займається лікуванням зубів, кореневих каналів, у тому числі, здійснює їх пломбування. Допомагає позбутися таких захворювань як карієс, пульпіт. Виконує процедури очищення зубів від зубного каменю та їх художню реставрацію.
Антон
17 жовтня '16р.
10
Відбілив зуби, зараз мою гарну усмішку. Дякую лікарю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Уролог
16 років досвіду
8,55
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням сечовидільної системи у чоловіків. Проводить збір анамнезу, первинне обстеження зовнішніх статевих чоловічих органів, призначенням необхідних досліджень та аналізів, УЗД.
Ольга
11 квітня '17р.
10
Ян Олександрович - це Лікар - із великої літери, професіонал. Дякую Вам за те, що мене швидко вилікували! Бажаю Вам у Вашій роботі процвітання! Рекомендую!!!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.7
Консультація 290 грн.
Полтава Жовтневий район
Акушер-гінеколог, Онколог
8,49
Лікар вищої категорії Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Юлия
27 квітня '17р.
10
Специалист своего дела! Рекомендую!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Полтава вул. Степового Фронту, 29
УЗД-спеціаліст, Акушер-гінеколог
19 років досвіду
8,43
УЗД-спеціаліст Запорожченко Вікторія Андріївна виконує професійну діяльність у сфері акушер-гінекології, має першу категорію з гінекології та акушерства. Надає повну консультацію щодо планування вагітності та її протіканню. Проводить УЗД для вагітних. Займається лікуванням дисфункції яєчників, полікістозу яєчників, ерозії шийки матки, захворювань шийки матки. Здійснює ультразвукове дослідження черевної порожнини, органів малого тазу, матки, молочних залоз.
Марина
23 травня '17р.
10
Дуже приемна i щира людина . Хороший спецiaлiст i профeсioнал своеi справи!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава Київське шосе, 56б