Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Полтаві

7
9,0
Терапевт
8,70
Лікар першої категорії Шевченко Людмила Іванівна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями внутрішніх органів різної етіології. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної інфекції, бронхіту, гострих та хронічних гастритів, колітів, виразкової хвороби шлунка, сечокам’яної хвороби. Спеціалізується на оформленні лікарняного листа, проведенні вакцинації та виписуванні довідок.
Сережа
25 жовтня '16р.
10
Обращался за консультацией. Хороший специалист, многое мне объяснила. Спасибо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Степового фронту, 29
Отоларинголог
13 років досвіду
8,60
Лікар-отоларинголог, проводить продування вуха по Політцеру, промивання носа по Проетцу та інші процедури. Лікує фарингіт, отит, гипертрофію мигдалин, ларингіт, синусіт, нежить.
Руслан
20 лютого '18р.
10
Замечательный специалист, внимательный и отзывчивый. Обращался. к нему, с проблемами уха. Рекомендую этого доктора.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Сінна, 37
Хірург, Проктолог
19 років досвіду
8,60
Лікар першої категорії спеціалізується в області хірургії та проктології , веде активну наукову діяльність. Лікує захворювання товстої кишки, відхідника. Також надає схеми лікування коліту, хвороби Крона, геморою та ін.
Станислава
12 серпня '16р.
10
Пришлось лечить геморрой. Очень волновалась, боялась боли. Но все прошло хорошо, спасибо доктору.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Сінна, 37
Стоматолог
8,60
Лікар вищої категорії Литвиненко Світлана Іванівна спеціалізується в області стомалогії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням зубів та ротової порожнини. Лікар займається пломбуванням та лікуванням кореневих каналів, зубів, терапії пародонтита, періоститу (флюсу), демінералізації зубів. Спеціалізується на лікуванні парадонтозу, карієсу, альвеолярної піореї, катарального, афтозного та виразкового стоматиту.
Петя
27 липня '16р.
10
Хорошо лечит зубы, сверлит не больно. Результат отличный.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Степового фронту, 29
УЗД-спеціаліст
13 років досвіду
8,55
Лікар Бабенко Вікторія Вікторівна спеціалізується в області ультразвукової діагностики. Надає консультативну та діагностичну допомогу пацієнтам згідно звернення. Лікар займається ультразвуковою діагностикою вагітних на всіх термінах, органів грудної та черевної порожнин. Спеціалізується на проведенні ультразвуковою діагностикою органів малого тазу, головного мозку, матки та молочних залоз, нирок та наднирників.
Каміла
06 липня '16р.
10
Була на обстеженні, дуже задоволена обслуговуванням
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Стоматолог
8,55
Лікар-стоматолог Онищенко Костянтин Васильович проводить консультаційні огляди ротової порожнини. Займається лікуванням зубів, кореневих каналів, у тому числі, здійснює їх пломбування. Допомагає позбутися таких захворювань як карієс, пульпіт. Виконує процедури очищення зубів від зубного каменю та їх художню реставрацію.
Антон
17 жовтня '16р.
10
Відбілив зуби, зараз мою гарну усмішку. Дякую лікарю.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Європейська, 110
Уролог
17 років досвіду
8,55
Лікар-уролог першої кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням сечовидільної системи у чоловіків. Проводить збір анамнезу, первинне обстеження зовнішніх статевих чоловічих органів, призначенням необхідних досліджень та аналізів, УЗД.
Ирина
02 грудня '17р.
10
Грамотный специалист, со знанием дела подходит к назначению медикаментов,очень уважителен к старшему поколению, что в наше время дорогого стоит
Записатися на прийом16 онлайн записів
Полтава вул. Сінна, 37
Акушер-гінеколог, Онколог
8,49
Лікар вищої категорії Петрук Віктор Леонтійович спеціалізується в області гінекології та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з запальними та онкологічними захворюваннями внутрішніх та зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням міоми матки, запальних та грибкових захворювань шийки матки, онкологічних патологій. Спеціалізується на виявленні онкомаркерів раку молочної залози, шийки матки, яєчників.
Оксана
09 жовтня '17р.
10
Дуже уважний лікар,рекомендую звертатися до нього.
Записатися на прийом23 онлайн записи
Полтава вул. Степового фронту, 29
Кардіолог
8,48
Лікар вищої категорії Івасечко Євгенія Петрівна спеціалізується в області кардіології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями серцево-судинної системи. Лікар займається лікуванням порушень ритму та провідності серця, вроджених та набутих вад серця, ішемічної хвоороби серця. Спеціалізується на проведенні електрокардіографії, мультиспіральної комп’ютерної томографії (коронарографії), ритмокардіографії.
Инга
23 квітня '18р.
10
Очень компетентный и внимательный врач. Спасибо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Полтава вул. Степового фронту, 29
Дерматовенеролог
22 роки досвіду
8,37
Лікар вищої категорії Скрипник Влада Анатоліївна спеціалізується в області дерматології та венерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням шкіри, зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням атопічного, контактного дерматиту, грибкових уражень шкіри, псоріазу, гонореї, трихомоніазу, урогенітального кандидозу та хламідіозу. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, мікродермабразії, дермабразії.
Юрий
28 вересня '16р.
10
Оказала помощь в лечении генитального герпеса. Спасибо.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-22
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б