Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Чернівцях

22
9,0
10
ОЛЕКСАНДРА
Хочу щиро подякувати судинному хірургу Хомишину Івану Тарасовичу, за проведену мені 3 міс.тому операцію на лівій нозі методом радіочастотної абляції з приводу варикозної хвороби. Насамперед відзначу максимальний психологічний комфорт у всьому, ідеальну чистоту в клінці, турботу про пацієнта, індивідуальний підхід, чуйність, людяність, високий професіоналізм і бездоганнну якість наданих послуг. І хоча я хвилювалася, все пройшло швидко і безболісно. Однозначно рекомендуватиму Вас знайомим, хто потребує допомоги!!! Ще раз дуже дякую Вам!!!
30 листопада '-1 г.
10
Ольга
Професіонали своєї справи.Робила лазерну корекцію зору-супер!!!
30 листопада '-1 г.
10
Інна
Була на консультації з чоловіком у даного лікаря щодо варикозу. Дуже якісно провів діагностику і призначив лікування. Однозначно рекомендую звертатись щодо такої проблеми,як варикоз до Хомишина Івана Тарасовича )
04 листопада '19 г.
10
Валя
Робили операцію у цього доктора на дві ноги, видаляли вени лазером. Дуже добре все зробив, ноги вже не турбують, і відношення у всього персоналу було привітне. Тепер усім рекомендую не терпіти той варикоз, а іти сюда і лікувати.
04 листопада '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Офтальмохірург
18 років досвіду
9,40
Лікар вищої категорії Болган Сергій Володимирович спеціалізується в області офтальмології. Надає всю необхідну консультацію, як на ранніх стадіях очних хвороб, так і на більш пізніх. Проводить точну діагностику та лікування захворювань органу зору. Спеціалізується на проведенні ексимерлазерної корекції зору (корекція різних видів аномалій рефракції), лікуванні кератоконуса – крослінкінг, хірургічному видаленню птерігіума, лазерному лікуванні глаукоми (іридотомія, SLT, іридоретракція), лазерному лікуванні вторинної катаракти, діагностиці та лазерному лікуванні заднього відрізку ока, лікуванні препаратами анті -VEGF вологої форми вікової макулярної дистрофії та інших видів набряку сітківки, дослідженні переднього та заднього відрізку ока на ОСТ та аналіз томограм, розрахунок складних інтраокулярних та факічних лінз, діагностиці різної очної патології.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація від 230 грн.
Флеболог, хірург, лікар УЗ діагностики
12 років досвіду
9,40
Лікар володіє сучасними методами лікування варикозної хвороби. Флеболог сам проводить діагностику, лікування та післяопераційне спостереження протягом року. Склеротерапія – лікування судинної сітки, судинних зірочок. ЕВЛК (ендовазальна лазерна коагуляція) – лікування варикозу за допомогою лазерного світоводу без наркозу та розрізів. Мініфлебектомія – видалення варикозних вен великого діаметру без операції. Лікар проводить виїзні консультації в наступних містах: Хмельницький, Заліщики, Чортків, Кам’янець-Подільський, Яремче, Коломия, Косів та ін. Лікар проходив стажування на базі Riga Venous Clinic Dr.Uldis Maurins, постійно вдосконалює свої знання на міжнародних флебологічних конгресах та є неодноразовим учасником найбільшого в світі з’їзду світової спілки флебологів UIP.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-14
Консультація 400 грн.
Чернівці вул. Рівненська, 5 А
Кардіолог
46 років досвіду
9,25
Петр Радович спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань. Лікар має великий практичний досвід роботи. Лікує гостру та хронічну серцеву недостатність, ішемічну хворобу серця, аритмію, стенокардію, невідкладні стани в кардіології та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 350 грн.
УЗД-спеціаліст
12 років досвіду
9,10
Дитячий лікар
Врач Бачинская Ирина Викторовна специализируется в области диагностики, оказывает квалифицированную помощь в проведении ультразвукового исследования, имеет 10-летний стаж, кандидат меднаук. В спектр услуг врача входит прием взрослых и детей. Проводит УЗИ молочных, щитовидной, надпочечниковых желез, суставов, мягких тканей, органов забрюшинного пространства, таза, брюшной полости.
Записатися на прийом
Сімейний лікар, Терапевт
17 років досвіду
9,05
Оксана Михайлівна спеціалізується в області терапії та сімейної медицини. Лікує захворювання органів травлення, сечовидільної системи, органів дихання, серцево-судинної системи.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація 280 грн.
Ендоскопіст
12 років досвіду
9,05
Олександр Миколайович спеціалізується в області ендоскопічної діагностики. Лікар виконує колоноскопію та відеогастроскопію.
Записатися на прийом
Невролог
19 років досвіду
8,95
Дитячий лікар
Людмила Романівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань нервової системи у дітей. Лікує головні болі, порушення сну, судомні напади, затримка розвитку, гіперактивність та ін.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-14
Консультація 300 грн.
Невролог
19 років досвіду
8,87
Ельвіра Миколаївна спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань нервової системи. Лікує порушення мозкового кровообігу, вегетосудинну дистонію, головні болі, мігрені та ін.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т Грушевського, 21 В
Дерматолог, Венеролог
40 років досвіду
8,85
Лікар спеціалізується в області дерматології та венерології. Лікує псоріаз, екзему, контактний дерматит, грибкові ураження шкіри, гонорею, мікоплазмоз, хламідіоз. Постійно бере участь в міжнародних та вітчизняних конференціях, присвячених проблемам щкірних та венеричних захворювань.
Записатися на прийом14 онлайн записів
Консультація 400 грн.
Чернівці вул. Рівненська, 5 А
Онкохирург
19 років досвіду
8,70
Доктор спеціалізується в області онкохірургії. Займається діагностикою та видаленням новоутворень шкіри та м'яких тканин. Виконує дерматоскопію. Здійснює консультативний прийом в клініці. Бере участь в семінарах та конференціях.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-07-14
Консультація 270 грн.
Чернівці пр. Парковий, 10 В