Приватні лікарі в Вінниці

17 років досвіду
Акушер-гінеколог, має вищу категорію кваліфікації. Кандидат медичних наук, спеціалізується на ультразвукових обстеженнях репродуктивної системи жінок. Консультує, веде вагітних, лікує хвороби шийки матки, у тому числі доброякісні пухлини.
Аліса
13 жовтня '16р.
Дякую за консультацію, усе сподобалося - отримала відповіді на усі мої питання
Дерматовенеролог
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Анжела
09 січня '17р.
Чудовий спеціаліст, завжди знайде причину захворювання та дасть корисні поради.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-19
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (колишня "1 Травня")
Акушер-гінеколог
16 років досвіду
Лікар Поліщук Ірина Юріївна має першу кваліфікаційну категорію в області акушерства та гінекології. Спеціалізується на клінічній лабораторній діагностиці. Надає послуги консультації. Обстежує, робить гінекологічний мазок та мазок на цитології. Лікує інфекції статевої жіночої системи, у тому числі кандидоз. Виконує обробку шийки матки.
Анастасія
12 вересня '16р.
Проводить огляд дуже обережно та акуратно, перевіряюсь у неї регулярно
Консультація 300 грн.
16 років досвіду
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
13 років досвіду
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Наталія
10 квітня '17р.
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
Консультація 430 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
УЗИ-специалист
6 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Юхименко Олена Дмитрівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці різних систем організму людини. Обстежує стан, положення та наявні патології органів і тканин, робить попередній висновок та ставить діагноз. Проводить УЗ-дослідження органів черевної порожнини, щитовидної залози, нирок та печінки, лімфатичних вузлів, вивчає проблеми області малого тазу.
Тамара
10 лютого '17р.
До Олени Дмитрівни ми звертались, коли дитині було потрібно зробити ультразвукове обстеження. Дитина скаржилась на болі у животі, і без обстеження лікар не могла поставити діагноз. Лікар Юхименко все зробила на високому професійному рівні, на основі отриманих даних, наш лікар зміг призначити правильні ліки. Дякуємо.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Київ с. Софіївська Борщагівка, вул. Південна, 7
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Олена
04 травня '17р.
Уважна, тактовна, з досвідом лікар.
Записатися на прийом56 онлайн записів
Вінниця ул. Магістратська, 158
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Доктор диагност, гинеколог, специализируется на ультразвуковых обследованиях репродуктивной системы женщин. Оказывает консультативные услуги по лечению заболеваний шейки матки, доброкачественных опухолей, ведет беременных. Специалист в терапии эрозии, миомы, эндометриоза. Шиманская Ирина Михайловна основывается в работе на современные технологии и инновационные разработки
Валентина
25 липня '17р.
Дуже хороший кваліфікований спеціаліст і надзвичайно уважна, тактовна, доброзичлива з пацієнтами; вміє вислухати, підібрати правильне лікування і підтримати психологічно.
Дерматолог
25 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор Кравцова Ірина Петрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі дерматології, займається вивченням будови, функцій і захворювань шкіри. Проводить консультації для пацієнтів з різними ураженнями шкіри Лікує вугровий висип, кропив'янку, грибкові ураження шкіри, атопічний дерматит, екзему.
Олена
04 січня '17р.
Мені довго не вдавалося позбутися дерматиту. Завдяки правильно поставленому діагнозу Іриною Петрівною, мені вдалося впоратися з хворобою. Кравцова визначила, що дерматит у мене алергічної природи. Вона призначила мені комплексне лікування, а також дієту. Зараз моє самопочуття набагато краще.
Консультація 220 грн.
Педіатр
25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Рудакова Світлана Віталіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі педіатрії. Консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Проводить оцінку фізичного і психологічного стану дитини. У своїй роботі використовую сучасні терапевтичні методи. Проводить профілактичні заходи, діагностує інфекційні захворювання у дітей, проводить вакцинації, лікує гельмінтози.
Тетяна
17 січня '17р.
Не легко було знайти гарного педіатра у нашому місті. Після багатьох невдалих спроб ми звернулися до Світлани Віталіївни. Вона допомогла нам подолати інфекцію верхніх дихальних шляхів. Син залишився задоволеним спілкуванням, а я вичерпною консультацією і ефективним лікуванням.
Консультація 220 грн.