Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Вінниці

Знайдено 165 лікарів
Ендокринолог
10 років досвіду
10
Лікар Павлишина Лариса Сергіївна спеціалізується в області ендокринології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу хворим на цукровий діабет, з гіпоталамо-гіпофізарними захворюваннями, на дисфункцію щитоподібної залози, патологію надниркових залоз. Лікар займається проведенням денситометрії, аналізів на визначення цукрового діабету, рівня катехоламінів в крові. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні адреногенітального синдрому.
Консультація 150 грн.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Функціональний діагност
13 років досвіду
10
Функціональний діагност, спеціалізується на проведенні обстежень пацієнтів інструментальними та променевими методами. В своїй діяльності використовує методи рентгенографії, а також комп’ютерної та магнітно-резонансної томографії. Проводить виявлення патологій внутрішніх органів та опорно-рухового апарату.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 109 (лікарня ім. Ющенко)
Акушер-гінеколог
6,27
Лікар Загороднюк Наталія Володимирівна спеціалізується в області акушерства та гінекології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням позаматкової вагітності, медикаментозним перериванням вагітності. Спеціалізується на лікуванні запальних захворюваннях жіночої статевої системи, аднекситу, міоми та ерозії шийки матки.
Консультація 180 грн.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Судинний хірург
27 років досвіду
6,27
Лікар Мельник Володимир Борисович спеціалізується в області судинної хірургії. Надає консультацію, як на початковому етапі захворювання пацієнта, так і в більш запущених випадках хвороби. Завдяки володінню сучасним обладнанням, проводить якісну діагностику судинних захворювань, серед яких вегето-судинна дистонія, різноманітні ушкодження судин, флебіт і атеросклероз. Лікує шляхом флебектомії, мікрофлебектомії, лазерної флебектомії. Окремим видом діяльності є проведення операцій на судинах. Також спеціалізується на видаленні судинних зірочок , застосовуючи лазер.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 109а
Кардіолог
6,27
Лікар Данильчук Ігор Віталійович, кардіолог вищої категорії, кандидат медичних наук. Займається діагностикою та лікуванням вегетосудинної дистонії та серцево-судинних захворювань. Проводить ритмо- та електрокардіографію.
Консультація 175 грн.
Записатися на прийом
Вінниця Хмельницьке шосе, 96а
Алерголог
6,27
Дитячий лікар
Лікар Чирка Ольга Вікторівна спеціалізується в галузі алергології. Займається діагностуванням та профілактикою алергічних захворювань різної етіології. Проводить алергопроби з подальшим лікуванням алергічного риніту, дерматиту, кашлю тощо.
Консультація 180 грн.
Записатися на прийом
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Акушер-гінеколог
6,27
Лікар Фоміна Тетяна Анатоліївна, акушер-гінеколог першої кваліфікаційної категорії. Надає консультаційні послуги, займається веденням вагітних. Виконує амбулаторні маніпуляції та дослідження. Проводить діагностику та терапію вірусних та інфекційних захворювань сечостатевої системи, клімаксу, перед менструального синдрому тощо.
Консультація 180 грн.
Записатися на прийом
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
УЗД-спеціаліст
8 років досвіду
6,27
Лікар Ломачєвська Олена Олексіївна, УЗ-спеціаліст. Здійснює ультразвукове дослідження головного мозку та серця, органів черевної порожнини та малого тазу, щитоподібної залози та суглобів.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Амосова, 6 (вул. Медведєва)
Психіатр
6,27
Дитячий лікар
Лікар Мостова Ольга Петрівна виконує професійну діяльність у сфері психіатрії. Психіатр високого рівня, доктор медичних наук, член Міжнародної протиепілептичної Ліги. Проводить діагностику та лікування пацієнтів за допомогою тривалої електроенцефалографії. Займається лікуванням неврозів, депресій, панічних атак, безсоння, фобій, заїкання, енурезу, тіків.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Хірург
27 років досвіду
6,05
Лікар Леванчук Сергій Михайлович спеціалізується в області хірургії. Надає повну хірургічну консультацію з приводу травм та запальних процесів м’яких тканин і внутрішніх органів. Проводить діагностику та лікування захворювань внутрішніх органів та їх систем хірургічним шляхом. Провідними методами лікування є лазерна флебектомія, флебектомія та мікрофлебектомія, що стосується лікування судинних захворювань. Широко практикує лазерне видалення судинних зірочок. Окрім того, надає допомогу у вирішенні інших проблем з внутрішніми органами, судинами та м’якими тканинами.
Записатися на прийом
Вінниця вул. Пирогова, 109а