Приватні лікарі в Вінниці

Дерматовенеролог
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Маріна
10 травня '18р.
Володимир Васильович чудовий спеціаліст. Допоміг вилікувати грибок нігтів, який лікувала 10років, були покращення, але вилікуватись не вдавалось. Проконсультувавшись з Володимиром Васильовичом, був поставлений точний діагноз та призначене лікування. Дуже Вам вдячна за Вашу роботу. Всім рекомендую чудового, кваліфікованого лікаря.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-05-26
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (колишня "1 Травня")
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
17 років досвіду
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Консультація 250 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
14 років досвіду
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Наталія
10 квітня '17р.
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
Консультація 550 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
УЗИ-специалист
7 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Юхименко Олена Дмитрівна спеціалізується на ультразвуковій діагностиці різних систем організму людини. Обстежує стан, положення та наявні патології органів і тканин, робить попередній висновок та ставить діагноз. Проводить УЗ-дослідження органів черевної порожнини, щитовидної залози, нирок та печінки, лімфатичних вузлів, вивчає проблеми області малого тазу.
Тамара
10 лютого '17р.
До Олени Дмитрівни ми звертались, коли дитині було потрібно зробити ультразвукове обстеження. Дитина скаржилась на болі у животі, і без обстеження лікар не могла поставити діагноз. Лікар Юхименко все зробила на високому професійному рівні, на основі отриманих даних, наш лікар зміг призначити правильні ліки. Дякуємо.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Ксенія
03 лютого '18р.
Добрий ранок. Наталія Степанівна дуже професійний лікар. Я була у всіх приватних лікарнях м.Вінниці, проте лише тут у неї знайшла відповіді на свої запитання. Ввічлива, усміхнена, професійно виконує свої обов'язки.приємно йти і віриш в краще. Дякую за Вашу працю))))
Записатися на прийом34 онлайн записи
Вінниця ул. Магістратська, 158
Дерматолог
26 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор Кравцова Ірина Петрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі дерматології, займається вивченням будови, функцій і захворювань шкіри. Проводить консультації для пацієнтів з різними ураженнями шкіри Лікує вугровий висип, кропив'янку, грибкові ураження шкіри, атопічний дерматит, екзему.
Олена
04 січня '17р.
Мені довго не вдавалося позбутися дерматиту. Завдяки правильно поставленому діагнозу Іриною Петрівною, мені вдалося впоратися з хворобою. Кравцова визначила, що дерматит у мене алергічної природи. Вона призначила мені комплексне лікування, а також дієту. Зараз моє самопочуття набагато краще.
Педіатр
26 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Рудакова Світлана Віталіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі педіатрії. Консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Проводить оцінку фізичного і психологічного стану дитини. У своїй роботі використовую сучасні терапевтичні методи. Проводить профілактичні заходи, діагностує інфекційні захворювання у дітей, проводить вакцинації, лікує гельмінтози.
Тетяна
17 січня '17р.
Не легко було знайти гарного педіатра у нашому місті. Після багатьох невдалих спроб ми звернулися до Світлани Віталіївни. Вона допомогла нам подолати інфекцію верхніх дихальних шляхів. Син залишився задоволеним спілкуванням, а я вичерпною консультацією і ефективним лікуванням.
Кардіолог
15 років досвіду
Лікар першої категорії Багрій Дмитро Анатолійович спеціалізується в сфері кардіології. Надає повну консультацію відносно стану пацієнта та можливих порушень в роботі серцево-судинної системи. Займається діагностикою та подальшим лікуванням тахікардії, вегетосудинної дистонії, ішемічної хвороби серця, міокардита, перикардита, аритмії, набутих і природжених вад серця, інфаркту міокарда та різноманітних патологічних змін, що виникли у пацієнта як самостійне захворювання чи то ускладнення після інфекційних хвороб. Лікар самостійно проводить електрокардіографію та сцинтиграфію міокарда.
Віктор
08 вересня '16р.
Багрій справив на нас приємне перше враження. Оглянув мою дружину поговорив з нею, переглянув всі її попередні висновки і дослідження, зробив нову ЕКГ, дав нам рекомендації і прописав ліки. Дружина почувається добре.
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Келецька, 99б
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Педіатр
17 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.
17 січня '18р.
Замечательный специалист!!! Всем своим подругам всегда рекомендую, обратившысь раз , все всегда довольны, и выбирают Татьяну Анатольевну как семейного врача. Очень внемательная, безотказная, всегда подскажет, поможет. А самое главное , всегда поставит правельный диагноз! С рождения лечу у нее ребенка, толковей специалиста я не знаю.Всем рекомендую!!!!
Консультація 200 грн.
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Уролог, Андролог
36 років досвіду
Лікар вищої категорії Костюченко Сергій Андрійович спеціалізується в області урології та андрології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, аденоми простати, простатиту та циститу. Спеціалізується на проведенні лапароскопічного видалення простати, лазерного та ультразвукового видалення каменів різного діаметру з нирок.
Олександр
21 жовтня '16р.
Якщо вже Сергій Андрійович не допоможе, то інші лікарі тим більше будуть безсилі. Хоча я такого собі не уявляю, Костюченко обов’язково грамотне лікування призначить, все буде добре. Перевірив на собі!
Вінниця вул. Литвиненко, 40