Приватні лікарі в Вінниці

Бура Оксана Анатолівна
Дякую за чудову консультацію у лікаря Богдана Петровича лікар ,своєї спеціалізації.
25 грудня '23 г.
Світлана
Хочу висловити, щиру подяку лікарю Мельнику Володимиру Васильовичу за професіоналізм в роботі, за людянісь, уважність. Ви лікар від Бога,майстер своєї справи. Успіхів Вам та благополуччя в діяльності. Рекомендую.
Анастасія
Неймовірний лікар! Раджу усім не втрачати час як я на походи до десяток «зірок» дерматології Вінниці, а відразу звертатися до професіонала Володимира Васильовича! Це єдиний лікар, який поставив мені правильний діагноз за 8 років проблем зі шкірою та призначив ефективне лікування, яке дало результат! Це звісно індивідуально, але у моєму випадку, я уявити не могла, що після кожної консультації дерматолога чек у аптеці може бути меншим 1500 грн. Жодних «кремів після кремів» - лікар призначив доступні ліки, більшість з натуральними компонентами. Єдине, за що шкодую, що не звернулася до цього лікаря раніше!
Катя
Чудовий лікар,уважний,все гарно пояснив,рекомендую тепер усім. Щиро дякую.
Дерматовенеролог
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (кол. 1 Травня)
Хірург, Пластичний хірург, Онколог, Маммолог, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Богдан Петрович спеціалізується в галузі класичної та пластичної хірургії, онкології, маммології, УЗД. Проводить широкий спектр оперативних втручань з метою лікування, діагностики, реконструкції та естетики. Має великий досвід хірургічного лікування аденоматозу, мастопатії, фіброаденом та кіст різної локації.
Записатися на прийом31 онлайн запис
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Ендоскопіст, Дитячий гастостроентеролог
Доктор діагност, дитячий гастроентеролог, педіатр першої кваліфікаційної категорії, надає консультативні послуги з діагностування та лікування хвороби Крона, гастриту, коліту, виразкової хвороби, поліпа анального каналу. Займається проведенням ендоскопічних досліджень, колоноскопії і бронхоскопії. Руденко Геннадій Миколайович фахівець в області дитячої гастроентерології.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар другої категорії Загороднюк Оксана Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики для вагітних, зокрема матки, молочних залоз; органів черевної порожнини та органів малого тазу, нирок і сечового міхура.
Гінеколог
Ірина Анатоліївна Дощин спеціалізується в галузі акушерства та гінекології. Веде консультаційний прийом жінок з питань варіантів контрацепції, планування вагітності, лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Лікар займається діагностикою та веденням вагітності, лікуванням ерозії та дисплазії шийки матки.
Ревматолог, кардіолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням дистрофічних та запальних уражень суглобів. Спеціалізується на терапії серцево-судинних патологій. Здійснює ведення пацієнтів протягом усього періоду лікування. Лікує артрити, хворобу Бехтерева, остеопороз, васкуліт, подагру та остеоартроз.
Гастроентеролог, Терапевт, Гепатолог
Доктор медичних наук Головченко Олександр Іванович, гастроентеролог вищої категорії. Консультує з питань попередження, виявлення та лікування проблем печінки, хвороби Крона, виразкового коліту та інших патологій ШКТ. Надає послуги аналізу крові на гастропанель. Виконує холецистостомію, біопсію та резекцію частки печінки.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
Невролог
Займається лікуванням епілепсії, головного болю, захворювань ЦНС, судинних патологій. Володіє методами єлектронної діагностики неврологічних патологій.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Вінниця вул. Магістратська, 20
Ревматолог-кардіолог
Психолог, психотерапевт
Специалист занимается проведением психологических консультаций, специализируется на психотерапии. Принимает пациентов с тревожностью, нервозностью, фобиями, паническими атаками, бессонницей и депрессией. Регулярно повышает свою квалификацию на курсах по психологии и психотерапии.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Консультація тільки онлайн 2000