Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Вінниці

56
10
10
Тая
Чудовий лікар, кваліфікований спеціаліст своєї справи та гарна людина! Тільки найкращі відгуки
30 листопада '-1 г.
10
Гончарук Галина
Лікар від Бога, дуже чудова людина, завжди консультуємося з ним мы пацієнти з 2 місяців, зараз нам 4,8 завдяки йому в нас все добре. Здоров'я йому
30 листопада '-1 г.
10
Юлія Дзісь
Неймовірний лікар від Бога! чудовий, життєрадісний!!! Нехай Господь дарує довгі роки життя і здоров’я міцного!!!
30 листопада '-1 г.
10
Ірина
Дуже хороший спеціаліст, у Вінниці всі мамки його знають як класного лікаря.
16 серпня '19 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Уролог
10
Доктор Оперчук Дмитро Олександрович – уролог, с багатовіковим досвідом роботи. Спеціалізується на захворюваннях сечостатевої системи. Допомагає чоловікам позбавитись від неприємних симптомів та повністю подолати хворобу. Лікар розробляє індивідуальні схеми терапії, що підвищує їх ефективність. Спеціалізується на лікуванні хвороб як гострої, так і у хронічній стадії. Приймає пацієнтів у приватному порядку. Постійно підвищує кваліфікацію, працює с інноваційними методами лікування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-04
Консультація 270 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
Дитячий ортопед-травматолог
23 роки досвіду
10
Дитячий лікар
Лікар Бойко Ігор Михайлович – дитячий ортопед-травматолог. Спеціалізується на порушеннях опорно-рухового апарату. Проводить лікування переломів, відновлює цілісність кісткових структур. Розробляє індивідуальні схеми терапії. Надає екстрену допомогу. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Записатися на прийом118 онлайн записів
Консультація 350 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Акушер-гінеколог
33 роки досвіду
10
Лікар працює з вагітними жінками, проводить оцінку їх стану, веде підготовку до полового процесу. Усуває ускладнення, що виникають після пологів. Проводить консультації по плануванню вагітності, займається відновленням менструального циклу. Усуває основні запальні на інфекційні захворювання.
Записатися на прийом74 онлайн записи
Консультація 350 грн.
Вінниця вул. Соборна, 20
Вінниця вул. Келецька, 104
Невролог
29 років досвіду
10
Врач невролог первой квалификационной категории, специализируется на диагностикровании и лечении различных патологий и заболеваний спинного и головного мозга. Занимается терапией болезней периферической нервной системы и вегетососудистой дистонии. Фальштинский Руслан Викторович специалист по паравертебральной блокаде, лечению цервикалгии, дорсалгии, инсультов, невралгии, воспаления седалищного нерва.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-04
Консультація 270 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
10 років досвіду
10
Лікар другої категорії Загороднюк Оксана Сергіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з гінекологічними захворюваннями, вагітним. Лікар займається веденням вагітності на всіх термінах, лікуванням захворювань шийки матки, дисфункції яєчників. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики для вагітних, зокрема матки, молочних залоз; органів черевної порожнини та органів малого тазу, нирок і сечового міхура.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-04
Консультація от 300 грн.
Акушер-гінеколог, Гінеколог
29 років досвіду
10
Має велику лікарську практику в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Спеціалізується на сучасних методиках діагностування та лікування гінекологічних захворювань: дисплазії шийки матки, ерозії шийки матки. Проводить радіохвильової коагуляції шийки матки апаратом "Фотек", фотокольпоскопію. Надає допомогу в плануванні вагітності.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-04
Консультація 500 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Отоларинголог, Сурдолог
15 років досвіду
10
Дитячий лікар
Дитячий отоларинголог першої категорії, сурдолог, спеціалізується на терапії захворювань вуха, горла та носа, а також адаптації пацієнтів з проблемами слуху, має другу атестаційну категорію. Проводить профілактичні огляди, діагностику та лікування проблем зі слухом, гнійних процесів у носових пазухах, запальних хвороб горла. Є автором наукових публікацій та посібників для студентів.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-04
Консультація 300 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Дерматовенеролог
10
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-04
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (колишня "1 Травня")
Отоларинголог
23 роки досвіду
10
Лікар-отоларинголог вищої категорії, спеціалізується на лікуванні хронічних та гострих захворювань органів слуху, нюху та запальних процесів у горлі. Проводить діагностичні огляди, надає направлення на лабораторні аналізи, призначає лікування медикаментозними та фізіотерапевтичними методами. Виконує процедури з видалення сірчаної пробки та чужорідних предметів.
Записатися на прийом81 онлайн запис
Консультація 300 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Гастроэнтеролог
45 років досвіду
10
Доктор гастрэнтеролог, высшей квалификационной квалификации, проводит диагностирование острых и хронических форм заболеваний органов пищеварительной системы (панкреатита, энтероколита, холецистита, язвенной и желчекаменной болезней). Кавка Светлана Алексеевна специалист в выявлении в организме Helicobacter pylori. Составляет индивидуальные порграммы лечения каждого пациента.
Записатися на прийомОстанній запис був 2020-04-04
Консультація 300 грн.
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г )біля міського пологового будинку)