Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Приватні лікарі в Вінниці

37
10
9
Людмила
Чудовий лікар - професіонал. Були на прийомі з дитиною. Хочу відмітити, що з перших хвилин спілкування з дитиною була знайдена спільна мова, після процедур дитина вийшла задоволена і зовсм не боялася повторного візиту. А це не мало важливо погодьтесь! Хвороби позбулись швидко і з гарним настроєм.
11 червеня '19 г.
7
Егор
Отличный врач. Быстро и точно определил диагноз и назначил курс лечения. Болезнь прошла . Я очень доволен. Если к дерматологу, то к Владимиру Васильевичу. Рекомендую .
30 листопада '-1 г.
10
Таня Мягка
Дуже задоволена ставленням , "ЛЮДИНА З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ " кваліфікований та досвідчений у своїй справі Чекаю наступного відвідування на кріо терапію ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ !!!
30 листопада '-1 г.
7
Наталя
Потрапила на прийом до Володимира Васильовича і результатом уже задоволена .До цього часу іншим лікарем був поставлений неправильний діагноз і я просто викинула гроші на дорогі препарати ,які не давали ніякого результату .А тут 5 днів недорогого лікування і як кажуть " результат на лицо " . РЕКОМЕНДУЮ!!!!
30 листопада '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку за 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою для клініки)
Дерматовенеролог
10
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Записатися на прийомОстанній запис був 2019-10-22
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (колишня "1 Травня")
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
18 років досвіду
10
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Записатися на прийомОстанній запис був 2019-10-22
Консультація 275 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г )біля міського пологового будинку)
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
15 років досвіду
10
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Записатися на прийомОстанній запис був 2019-10-22
Консультація від 530 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
УЗИ-специалист
8 років досвіду
10
Дитячий лікар
Доктор Юхименко Алена Дмитриевна специализируется в области ультразвуковой диагностики различных систем и внутренних органов у детей. Проводит детальный осмотр, месторасположение, размеры и наличие патологий органов и тканей, делает предварительные заключения, устанавливает диагноз. Владеет навыками УЗИ органов пищеварительной системы, щитовидной железы, лимфатических узлов, печени и почек, органов малого таза.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Дерматолог
27 років досвіду
9,30
Дитячий лікар
Доктор Кравцова Ірина Петрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі дерматології, займається вивченням будови, функцій і захворювань шкіри. Проводить консультації для пацієнтів з різними ураженнями шкіри Лікує вугровий висип, кропив'янку, грибкові ураження шкіри, атопічний дерматит, екзему.
Записатися на прийом32 онлайн записи
Консультація 240 грн.
Педіатр
27 років досвіду
9,25
Дитячий лікар
Лікар Рудакова Світлана Віталіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі педіатрії. Консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Проводить оцінку фізичного і психологічного стану дитини. У своїй роботі використовую сучасні терапевтичні методи. Проводить профілактичні заходи, діагностує інфекційні захворювання у дітей, проводить вакцинації, лікує гельмінтози.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація 240 грн.
Кардіолог
16 років досвіду
9,20
Лікар першої категорії Багрій Дмитро Анатолійович спеціалізується в сфері кардіології. Надає повну консультацію відносно стану пацієнта та можливих порушень в роботі серцево-судинної системи. Займається діагностикою та подальшим лікуванням тахікардії, вегетосудинної дистонії, ішемічної хвороби серця, міокардита, перикардита, аритмії, набутих і природжених вад серця, інфаркту міокарда та різноманітних патологічних змін, що виникли у пацієнта як самостійне захворювання чи то ускладнення після інфекційних хвороб. Лікар самостійно проводить електрокардіографію та сцинтиграфію міокарда.
Записатися на прийомОстанній запис був 2019-10-22
Консультація 230 грн.
Вінниця вул. Київська, 5
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Педіатр
18 років досвіду
9,20
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.
Записатися на прийомОстанній запис був 2019-10-22
Консультація 230 грн.
Вінниця вул. Київська, 5
Уролог, Андролог
37 років досвіду
9,20
Лікар вищої категорії Костюченко Сергій Андрійович спеціалізується в області урології та андрології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням чоловічого безпліддя, аденоми простати, простатиту та циститу. Спеціалізується на проведенні лапароскопічного видалення простати, лазерного та ультразвукового видалення каменів різного діаметру з нирок.
Записатися на прийомОстанній запис був 2019-10-22
Консультація 240 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Онколог, Хірург
19 років досвіду
9,15
Лікар Шевня Богдан Петрович спеціалізується в області хірургії та онкології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам, хворим на онкологічні захворювання. Лікар проводить скринінг раку, визначає лікувальну тактику новоутворень з вибором консервативного чи оперативного методу, діагностує пухлини. Спеціалізується на видаленні доброякісної пухлини молочної залози та видаленні дороякісних та злоякісних пухлин середостіння. Має вищу категорію з онкохірургії. Головний лікар МЦ Альтермедіка.
Записатися на прийомОстанній запис був 2019-10-22
Консультація 300 грн.
Вінниця вул. Литвиненко, 40