Приватні лікарі в Вінниці

17 років досвіду
Акушер-гінеколог, має вищу категорію кваліфікації. Кандидат медичних наук, спеціалізується на ультразвукових обстеженнях репродуктивної системи жінок. Консультує, веде вагітних, лікує хвороби шийки матки, у тому числі доброякісні пухлини.
Аліса
13 жовтня '16р.
Дякую за консультацію, усе сподобалося - отримала відповіді на усі мої питання
Дерматовенеролог
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Анжела
09 січня '17р.
Чудовий спеціаліст, завжди знайде причину захворювання та дасть корисні поради.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-08-18
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (колишня "1 Травня")
Акушер-гінеколог
16 років досвіду
Лікар Поліщук Ірина Юріївна має першу кваліфікаційну категорію в області акушерства та гінекології. Спеціалізується на клінічній лабораторній діагностиці. Надає послуги консультації. Обстежує, робить гінекологічний мазок та мазок на цитології. Лікує інфекції статевої жіночої системи, у тому числі кандидоз. Виконує обробку шийки матки.
Анастасія
12 вересня '16р.
Проводить огляд дуже обережно та акуратно, перевіряюсь у неї регулярно
Записатися на прийом61 онлайн запис
Консультація 300 грн.
16 років досвіду
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Вінниця Хмельницьке шосе, 96г
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
13 років досвіду
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Наталія
10 квітня '17р.
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
Консультація 430 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Олена
04 травня '17р.
Уважна, тактовна, з досвідом лікар.
Вінниця ул. Магістратська, 158
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Доктор диагност, гинеколог, специализируется на ультразвуковых обследованиях репродуктивной системы женщин. Оказывает консультативные услуги по лечению заболеваний шейки матки, доброкачественных опухолей, ведет беременных. Специалист в терапии эрозии, миомы, эндометриоза. Шиманская Ирина Михайловна основывается в работе на современные технологии и инновационные разработки
Валентина
25 липня '17р.
Дуже хороший кваліфікований спеціаліст і надзвичайно уважна, тактовна, доброзичлива з пацієнтами; вміє вислухати, підібрати правильне лікування і підтримати психологічно.
Дерматолог
25 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор Кравцова Ірина Петрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі дерматології, займається вивченням будови, функцій і захворювань шкіри. Проводить консультації для пацієнтів з різними ураженнями шкіри Лікує вугровий висип, кропив'янку, грибкові ураження шкіри, атопічний дерматит, екзему.
Олена
04 січня '17р.
Мені довго не вдавалося позбутися дерматиту. Завдяки правильно поставленому діагнозу Іриною Петрівною, мені вдалося впоратися з хворобою. Кравцова визначила, що дерматит у мене алергічної природи. Вона призначила мені комплексне лікування, а також дієту. Зараз моє самопочуття набагато краще.
Консультація 200 грн.
Педіатр
25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Рудакова Світлана Віталіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі педіатрії. Консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Проводить оцінку фізичного і психологічного стану дитини. У своїй роботі використовую сучасні терапевтичні методи. Проводить профілактичні заходи, діагностує інфекційні захворювання у дітей, проводить вакцинації, лікує гельмінтози.
Тетяна
17 січня '17р.
Не легко було знайти гарного педіатра у нашому місті. Після багатьох невдалих спроб ми звернулися до Світлани Віталіївни. Вона допомогла нам подолати інфекцію верхніх дихальних шляхів. Син залишився задоволеним спілкуванням, а я вичерпною консультацією і ефективним лікуванням.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Консультація 200 грн.
Кардіолог
14 років досвіду
Лікар першої категорії Багрій Дмитро Анатолійович спеціалізується в сфері кардіології. Надає повну консультацію відносно стану пацієнта та можливих порушень в роботі серцево-судинної системи. Займається діагностикою та подальшим лікуванням тахікардії, вегетосудинної дистонії, ішемічної хвороби серця, міокардита, перикардита, аритмії, набутих і природжених вад серця, інфаркту міокарда та різноманітних патологічних змін, що виникли у пацієнта як самостійне захворювання чи то ускладнення після інфекційних хвороб. Лікар самостійно проводить електрокардіографію та сцинтиграфію міокарда.
Віктор
08 вересня '16р.
Багрій справив на нас приємне перше враження. Оглянув мою дружину поговорив з нею, переглянув всі її попередні висновки і дослідження, зробив нову ЕКГ, дав нам рекомендації і прописав ліки. Дружина почувається добре.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Вінниця вул. Келецька, 99б