Приватні лікарі в Вінниці

17 років досвіду
Акушер-гінеколог, має вищу категорію кваліфікації. Кандидат медичних наук, спеціалізується на ультразвукових обстеженнях репродуктивної системи жінок. Консультує, веде вагітних, лікує хвороби шийки матки, у тому числі доброякісні пухлини.
Аліса
13 жовтня '16р.
Дякую за консультацію, усе сподобалося - отримала відповіді на усі мої питання
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
16 років досвіду
Лікар Вноровська Лілія Борисівна займається діагностикою захворювань гінекологічного профілю. Консультує у якості жіночого лікаря. Проводить обстеження за допомогою кольпоскопа та ультразвукових технологій. Також лікує хвороби шийки матки, у тому числі ерозію, міому та ендометріоз. В роботі використовує сучасні технології та інноваційні розробки.
Катерина
11 січня '17р.
Під час останнього планового огляду Лілія Борисівна виявила у мене ерозію шийки матки. Я, звичайно, засмутилася. Але добре, що все сталося вчасно і до раку справа не дійшла. А ерозію після попередньої підготовки видалили за допомогою лазера - швидко і безболісно. Дорога Лілія Борисівна, дякую за все!
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Акушер-гінеколог
16 років досвіду
Лікар Поліщук Ірина Юріївна має першу кваліфікаційну категорію в області акушерства та гінекології. Спеціалізується на клінічній лабораторній діагностиці. Надає послуги консультації. Обстежує, робить гінекологічний мазок та мазок на цитології. Лікує інфекції статевої жіночої системи, у тому числі кандидоз. Виконує обробку шийки матки.
Анастасія
12 вересня '16р.
Проводить огляд дуже обережно та акуратно, перевіряюсь у неї регулярно
Вінниця вул. Грибоєдова, 3
Дерматовенеролог
Дитячий лікар
Лікар Мельник В. В. спеціалізується на лікуванні захворювань дерматовенерологічного профілю, має вищу кваліфікаційну категорію. Проводить терапію висипів на шкірі, псоріазу, екземи, дерматиту, грибкових уражень та захворювань, що передаються статевим шляхом. Проводить комплексні обстеження та профілактичні огляди. Брав участь у практичних та наукових конференціях.
Анжела
09 січня '17р.
Чудовий спеціаліст, завжди знайде причину захворювання та дасть корисні поради.
Записатися на прийомЗа місяць записані 10 пацієнтів
Вінниця вул. Магістратська, 3/7 (колишня "1 Травня")
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Лікар Рудик Наталія Степанівна спеціалізується на проведенні діагностичних обстежень за допомогою ультразвукових технологій. Консультує з приводу проведення УЗД, пояснює деталі процедури, готує до неї пацієнта. Надає послуги ультразвукового обстеження для вагітних. Розшифровує результати діагностики.
Олена
04 травня '17р.
Уважна, тактовна, з досвідом лікар.
Записатися на прийом35 онлайн записів
Вінниця ул. Магістратська, 158
Акушер-гінеколог, Онкогінеколог
13 років досвіду
Лікар гінеколог-онколог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на діагностиці та лікуванні злоякісних пухлин жіночої репродуктивної системи. Доктор медичних наук, займається проведенням хірургічних лапароскопічних операцій з ціллю лікування міоми матки та ендометріозу. Також виконує пластику статевих губ.
Наталія
10 квітня '17р.
Лікар від Бога дуже вдячна Андрію Миколайовичу.
Записатися на прийомЗа місяць записані 10 пацієнтів
Консультація 430 грн.
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Кардіолог
14 років досвіду
Лікар першої категорії Багрій Дмитро Анатолійович спеціалізується в сфері кардіології. Надає повну консультацію відносно стану пацієнта та можливих порушень в роботі серцево-судинної системи. Займається діагностикою та подальшим лікуванням тахікардії, вегетосудинної дистонії, ішемічної хвороби серця, міокардита, перикардита, аритмії, набутих і природжених вад серця, інфаркту міокарда та різноманітних патологічних змін, що виникли у пацієнта як самостійне захворювання чи то ускладнення після інфекційних хвороб. Лікар самостійно проводить електрокардіографію та сцинтиграфію міокарда.
Віктор
08 вересня '16р.
Багрій справив на нас приємне перше враження. Оглянув мою дружину поговорив з нею, переглянув всі її попередні висновки і дослідження, зробив нову ЕКГ, дав нам рекомендації і прописав ліки. Дружина почувається добре.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Дерматолог
25 років досвіду
Дитячий лікар
Доктор Кравцова Ірина Петрівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі дерматології, займається вивченням будови, функцій і захворювань шкіри. Проводить консультації для пацієнтів з різними ураженнями шкіри Лікує вугровий висип, кропив'янку, грибкові ураження шкіри, атопічний дерматит, екзему.
Олена
04 січня '17р.
Мені довго не вдавалося позбутися дерматиту. Завдяки правильно поставленому діагнозу Іриною Петрівною, мені вдалося впоратися з хворобою. Кравцова визначила, що дерматит у мене алергічної природи. Вона призначила мені комплексне лікування, а також дієту. Зараз моє самопочуття набагато краще.
Вінниця вул. Пирогова, 45
Ендокринолог
11 років досвіду
Лікар другої категорії Павлишина Лариса Сергіївна спеціалізується в області ендокринології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу хворим на цукровий діабет, з гіпоталамо-гіпофізарними захворюваннями, на дисфункцію щитоподібної залози, патологію надниркових залоз. Лікар займається проведенням денситометрії, аналізів на визначення цукрового діабету, рівня катехоламінів в крові. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні адреногенітального синдрому.
Юля
13 червеня '16р.
Лариса Сергіївна дійсно лікар по ,,призванию,, грамотна, чуйна, привітна. Дякую Вам.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Вінниця вул. Литвиненко, 40
Педіатр
25 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Рудакова Світлана Віталіївна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в галузі педіатрії. Консультує молодих батьків щодо грудного вигодовування, виховання та догляду за дитиною. Проводить оцінку фізичного і психологічного стану дитини. У своїй роботі використовую сучасні терапевтичні методи. Проводить профілактичні заходи, діагностує інфекційні захворювання у дітей, проводить вакцинації, лікує гельмінтози.
Тетяна
17 січня '17р.
Не легко було знайти гарного педіатра у нашому місті. Після багатьох невдалих спроб ми звернулися до Світлани Віталіївни. Вона допомогла нам подолати інфекцію верхніх дихальних шляхів. Син залишився задоволеним спілкуванням, а я вичерпною консультацією і ефективним лікуванням.
Записатися на прийомЗа місяць записано 4 пацієнта
Вінниця вул. Пирогова, 45