Чернов Александр Павлович

Кардиолог
Врач высшей категории
Врач специализируется на терапии нарушений со стороны сердечно-сосудистой системы. Работает с врожденными и приобретенными патологиями. Специализируется на комплексной диагностике функциональных отклонений. Проводит терапию ишемической болезни сердца, инфаркта, гипертонической болезни. Принимает пациентов в плановом порядке.

Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.

• 1996–2002 гг. — Ивано-Франковская государственная медицинская академия. Специальность по диплому: лечебное дело.

• Ассоциация кардиологов Украины.