Чернов Олександр Павлович

Кардіолог
21 рік досвіду
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на терапії порушень з боку серцево-судинної системи. Працює з вродженими і набутими патологіями. Спеціалізується на комплексній діагностиці функціональних відхилень. Проводить терапію ішемічної хвороби серця, інфаркту, гіпертонічної хвороби. Приймає пацієнтів в плановому порядку.

Герман
Це найкращий лікар, за весь час мого спілкування з гінекологами. Цього лікарю, та людині з великої літери, я можу довірити і тіло, і душу. Побільше б таких високопрофесійних лікарів. Консультуюся та лікуюся лише у неї. Щиро вдячна!
Ринат
Прийом тривав цілу годину, лікар ретельно вивчила всі мої аналізи, УЗД, після чого дуже докладно описала ситуацію. Такого докладного пояснення мені ще ніхто не робив. Лікар викликає прихильність до себе і підносить інформацію з позитивної сторони, що для мене дуже важливо.

• 1996-2002 рр. — Івано-Франківська державна медична академія. Спеціальність диплому: лікувальна справа.

• Асоціація кардіологів України.