Відеокольпоскопія в Хмельницькому

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Відеокольпоскопія 250
Знайдено 2 клініки

Працюють по:

Сб Нед
Світлана
Супер лікар,та чудова людина.
Не перестаю удивляться мастерству медсестрички которая набирает кровь! Легко, почти безболезненно и быстро! Хожу только в Миламед, в других местах вену находят на пятый раз.
Юлія
Кордонська Ніна Іванівна - приємна людина та досвідчений лікар! Прийшла по рекомендації іншого лікаря, залишилась задоволена. Завжди все доступно розповідає та ефективно проводить лікування!! Раджу всім!!
галина
Корддонська Ніна Іванівна Досвідчений високопрофесійний спеціаліст і приємна та щира людина. Була у неї на консультації і залишилась задоволена. Все пояснила, на всі запитання свої я отримала професійну консультацію. На наступний раз планую звертатися тільки до цього лікаря. Вдячна лікарю та привітному персоналу кланіки. Всім здоров'я та успіху!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,6
Хмельницький вул. Соборна, 29
Медичний центр "МілаМед" створений у 2005 році, займається ефективними методами діагностики та терапії захворювань по 9 напрямкам у медицині.
  • Відеокольпоскопія у жінок 250
  • Відеокольпоскопія повторно 200
Працює з 09:00-18:00
Хмельницький м. Кам'янець-Подільський, пр-т. Грушевського, 21в
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Кам’янець-Подільському є філією міжнародної мережі клінік. В медичному центрі виконуються діагностика, лікування та профілактика хвороб за напрямками педіатрія, гінекологія, отоларингологія, хірургія, урологія, дерматологія, проктологія, косметологія. Тут працюють кваліфіковані спеціалісти першої та другої категорії.
  • Відеокольпоскопія у жінок 270
Працює з 08:00-22:00