Лікування ерозії шийки матки у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Сихівському районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.
Робила кріодеструкцію після пологів. Тепер все гаразд. Дівчата, не затягуйте з цим. Ерозію обов’язково потрібно лікувати і слідкувати за нею. Бо, не дай Боже ерозія може перерости у рак шийки матки. Коли мені лікар про це розповідав у мене волосся дибки вставало. Тепер уважно за цим слідкую.
Після планового огляду гінеколог діагностував ерозію шийки матки. Порадив кріодеструкцію. На сьогоднішній день припікання струмом може мати багато негативних наслідків. Про це я знала, так як така процедура ускладнила процес зачаття другої дитини у моєї подруги. Тому вирішила зробити кріодеструкцію, тобто замороження. Все пройшло швидко, ерозія не прогресує.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4 р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Лікування ерозії шийки матки
Середня оцінка користувача 3

Години роботи:

Лікування ерозії шийки матки в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський
  • Лікування ерозії шийки матки
Середня оцінка користувача 8.8

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
  • Лікування ерозії шийки матки розчином солковагіну 1 500
Середня оцінка користувача 8.1

Львів вул. Генерала Чупринки, 61 (офіс 28) р.Франківський
  • Медикаментозне лікування ерозії шийки матки
Середня оцінка користувача 8.8

7,6
Львів вул. Щерецька, 36 р.Галицький (Центр)
  • Лікування ерозії шийки матки від 200
  • Кріодеструкція шийки матки 1 000