Лікування ерозії шийки матки у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Сихівському районі
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Катерина
Я ще не народжувала, але у мене виявили ерозію шийки матки. Лікар заборонила припікати струмом, бо це небезпечно це для жінки без дітей. Ерозія була на початкових стадіях. На прийомі гінеколог за допомогою ватного тампону і такого препарату як Солковагіл зробила мені припікання. Слава Богу ерозія не прогресує. Дякую грамотному лікареві.
Леся
Робила кріодеструкцію після пологів. Тепер все гаразд. Дівчата, не затягуйте з цим. Ерозію обов’язково потрібно лікувати і слідкувати за нею. Бо, не дай Боже ерозія може перерости у рак шийки матки. Коли мені лікар про це розповідав у мене волосся дибки вставало. Тепер уважно за цим слідкую.
Магдалена
Після планового огляду гінеколог діагностував ерозію шийки матки. Порадив кріодеструкцію. На сьогоднішній день припікання струмом може мати багато негативних наслідків. Про це я знала, так як така процедура ускладнила процес зачаття другої дитини у моєї подруги. Тому вирішила зробити кріодеструкцію, тобто замороження. Все пройшло швидко, ерозія не прогресує.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Лікування ерозії шийки матки" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
У районах міста
Львів вул. Антоновича, 102 р.Франківський

Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65 р.Франківський

Львів вул. Зелена, 51 р.Личаківський

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський

Львів вул. Дрогобицька, 8

Години роботи:

Львів вул. Щерецька, 36 р.Галицький (Центр)

Години роботи:

Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)

Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45А р.Шевченківський