Біопсія шийки матки у Рівному

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи
Біопсія шийки матки 90 грн
Біопсія шийки матки від 250 грн
Біопсія шийки матки (з морфологічним дослідженням) 650 грн
Знайдено 3 клініки

Сб
Юлія
Для тих хто ще сумнівається на рахунок еко в цій клініці, то не раджу сумніватися)!Ми вірили і у нас маленьке чудо на руках.Звертайтеся до Ірини Царук- вона просто ангел в білому халаті:- чуйна, порядна, лікар з великої букви, таких дійсно мало!!І взагалі весь персонал хороший❤Благодар раджу на всі 100% тим хто бажає діток.
Ірина
Чудові спеціалісти всім рекомендую
Богдан
Викачка грошей не рекомендую! Поліклініка просто ужасна! Ганяють з кабінету в кабінет! Потратив гроші, взнав те шо знав. Видно шо лікарі працюють на виманювання грошей. Будь те готові відати кругленьку суму! Я в державній поліклініці більше взнав чим в Аніко сміх і гріх.
Тетяна
Хороша клініка
6,3
Рівне вул. Княгиницького, 5 А (пов. 3)
Приватний медичний центр "Аніко" проводить діагностику, лікування та реабілітацію за багатьма напрямками.
Благодар
6,1
Рівне вул. Воля, 5
Центр репродукції "Благодар" займається лікуванням жіночого та чоловічого безпліддя, діагностикой органів статевої системи, пропонує програми комплексної терапії. У клініці працюють висококваліфіковані лікарі педіатр, неонатолог, акушер-гінеколог, репродуктолог, уролог, андролог.
  • Біопсія шийки матки (з морфологічним дослідженням) 650
5,8
Рівне вул. Замкова, 23
Медичний кабінет "Сана" створений у 1999 році, спеціалізується в сфері акушерсько-гінекологічної допомоги, проводить діагностику та лікування жіночої репродуктивної системи. Лікарі клініки мають вищу категорію кваліфікації.