Біопсія шийки матки у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Шевченківському районі
Біопсія шийки матки з патоморфологічним дослідженням 1480 грн
Знайдено 4 клініки

Сб Нед Цілодобово
Інна
Після менструації призначили біопсію. Начиталась відгуків і дійшла висновку, що у кожного все індивідуально: когось болить когось ні. На щастя, мене трохи пощипувало. Терпіти можна. Лікар дуже хороший трапився. Увів знеболююче. І швиденько взяв забір клітин, щоб не намучити мене. Чекаю результатів.
Віталіна
Не можу сказати, що процедура аж так безболісна. Звичайно, що боліло. Анестезію дали. Більше боліло від того, як робили анестезію. Сама процедура була менш травматичною. Подруги кажуть, що у мене больова чуттєвість дуже висока, бо їх як комар вкусив. Словом, в кожного своє.
Ліна
Мені робили біопсію коли лікували ерозію азотом. Давали місцеву анестезію. Трохи неприємно було, але трохи потерпіти і все. Лікар операцію призначив після результатів. Сказав нічого важкого не підіймати, утриматися від сексу. Операція пройшла успішно. Тепер все добре і в інтимному життя і синочка піднімати можу!
9,6
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
  • Біопсія шийки матки з патоморфологічним дослідженням 1 480
5,9
Львів пр. Чорновола, 43а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Біопсія шийки матки + штрих з цервікального каналу 1 500
  • Биопсия ш\м от 450
5,7
Львів вул Професора Ковалика, 1а
р.Шевченківський
Дитяча поліклініка Веселка — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
  • Біопсія шийки матки + штрих з цервікального каналу 1 500
  • Пайпель біопсія ендометрію з гістологічним дослідженням 1 800