Біопсія шийки матки у Львові (Галицький (Центр) район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Галицькому районі (Центр)
Послуга Ціна
Прицільна біопсія шийки матки від 175
3 відгука
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Після менструації призначили біопсію. Начиталась відгуків і дійшла висновку, що у кожного все індивідуально: когось болить когось ні. На щастя, мене трохи пощипувало. Терпіти можна. Лікар дуже хороший трапився. Увів знеболююче. І швиденько взяв забір клітин, щоб не намучити мене. Чекаю результатів.
Не можу сказати, що процедура аж так безболісна. Звичайно, що боліло. Анестезію дали. Більше боліло від того, як робили анестезію. Сама процедура була менш травматичною. Подруги кажуть, що у мене больова чуттєвість дуже висока, бо їх як комар вкусив. Словом, в кожного своє.
Мені робили біопсію коли лікували ерозію азотом. Давали місцеву анестезію. Трохи неприємно було, але трохи потерпіти і все. Лікар операцію призначив після результатів. Сказав нічого важкого не підіймати, утриматися від сексу. Операція пройшла успішно. Тепер все добре і в інтимному життя і синочка піднімати можу!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
Женя, 13 лютого '17р.

Таких специалистов побольше бы в наши государственные клиники. У него лечилась моя мама, и благодаря его правильно выбранному подходу и методу лечения мама сейчас полностью выздоровела. Дай бог ему и всей его семье крепкого здоровья!

• Прицільна біопсія шийки матки від 175
Працює з 08:00-19:00
7,6
Львів вул. Щерецька, 36
р.Галицький (Центр)
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи. Приймає лікар: Прокопів Маріанна
Лилия, 12 лютого '17р.

Во время беременности проходила УЗИ-диагностику у Чегринец Наталии Александровны. Она такая внимательная, всегда обращается с уважением, очень терпеливая, всегда в прекрасном расположении духа. Старалась всегда на диагностику попасть именно к ней. Спасибо.

• Біопсія шийки матки (з гістологічним заключенням) 500
Працює з 08:30-18:00
7,6
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6
р.Галицький (Центр)
Медичний центр «Джерело» пропонує пацієнтам лікуванням у напрямку гінекологічних, ендокринологічних та проктологічних захворювань. Фахівці центру є кандидатами медичних наук, лікарями вищої та першої категорії. Приймають лікарі: Челак Володимир Іванович, Островська Ольга Володимирівна
Христина, 23 травня '17р.

Лікар Островська чудова приємно іти до неї на прийом рекомендую

• Біопсія шийки матки
Працює з