Біопсія шийки матки у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи во Франківському районі
Послуга Ціна
Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу 980
3 відгука
Знайдено 3 клініки

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Після менструації призначили біопсію. Начиталась відгуків і дійшла висновку, що у кожного все індивідуально: когось болить когось ні. На щастя, мене трохи пощипувало. Терпіти можна. Лікар дуже хороший трапився. Увів знеболююче. І швиденько взяв забір клітин, щоб не намучити мене. Чекаю результатів.
Не можу сказати, що процедура аж так безболісна. Звичайно, що боліло. Анестезію дали. Більше боліло від того, як робили анестезію. Сама процедура була менш травматичною. Подруги кажуть, що у мене больова чуттєвість дуже висока, бо їх як комар вкусив. Словом, в кожного своє.
Мені робили біопсію коли лікували ерозію азотом. Давали місцеву анестезію. Трохи неприємно було, але трохи потерпіти і все. Лікар операцію призначив після результатів. Сказав нічого важкого не підіймати, утриматися від сексу. Операція пройшла успішно. Тепер все добре і в інтимному життя і синочка піднімати можу!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,3
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
  • Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу 980
Працює з 08:00-19:00
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Біопсія шийки матки з вишкрібанням цервікального каналу 980
Працює з 08:00-19:00
7,2
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • Біопсія шийки матки 350
Працює з 09:00-18:00