Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі терапевти в Полтаві

Терапевт
21 рік досвіду
9,98
Лікар-терапевт здійснює консультаційну та профілактичні роботи з населенням. Займається оформленням лікарняних листів, довідок. Приймає, оглядає пацієнтів, призначає лікарські препарати, вразі необхідності перенаправляє до медичних працівників іншої кваліфікації. Надає медичну допомогу при зараженні гострими распіраторними вірусними інфекціями. Лікує запальні процеси у хворих.
Консультація 100 грн.
Записатися на прийом
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Терапевт, Гематолог
6 років досвіду
9,98
Лікар Недоборенко В. М. спеціалізується у напрямку терапевтії та гематології. Проводить огляд, вивчає анамнез, робить електрокардіографію та призначає лікування по різноманітним захворюванням у своїй сфері діяльності.
Записатися на прийом
Полтава Жовтневий район
Сімейний лікар
11 років досвіду
9,98
Лікар Хижняк Юлія Олександрівна спеціалізується в області сімейної медицини. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням терапевтичного профілю. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної вірусної інфекції, гострих та хронічних захворювань серцево-судинної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, оформленні лікарняного листа та виписуванні довідок в освітні заклади.
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Терапевт
9,98
Лікар Шевченко Людмила Іванівна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями внутрішніх органів різної етіології. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної інфекції, бронхіту, гострих та хронічних гастритів, колітів, виразкової хвороби шлунка, сечокам’яної хвороби. Спеціалізується на оформленні лікарняного листа, проведенні вакцинації та виписуванні довідок.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Терапевт
9,98
Лікар Щербина Тетяна Миколаївна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з патологією внутрішніх органів. Лікар займається лікуванням гострих та хронічних захворювань респіраторної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, лікуванні гострої респіратоної інфекції, оформленні лікарняного листка та виписуванні довідок.
Записатися на прийом
Полтава вул. Степового Фронту, 29
Терапевт
24 роки досвіду
9,98
Лікар Джежелій В. В. спеціалізується в області терапевтії. Підбирає схеми лікування для хворих гастроентерологічною, серцево-судинною, бронхолегеневою патологією. Лікує пневмонію, гастрит, стенокардію та ін.
Консультація 195 грн.
Записатися на прийом
Полтава Жовтневий район
Педіатр
36 років досвіду
9,98
Лікар Траверсе Г. М. спеціалізується у напрямку педіатрії. Має докторський науковий ступінь. Проводить лікарське обстеження дітей з перших днів життя, імунопрофілактику, профілактику ГРВІ, працює з новородженими, лікує бронхіт, пневмонію, ангіну, панкреатит, вітрянку, грип та ін.
Записатися на прийом
Полтава Жовтневий район
Педіатр
20 років досвіду
9,98
Лікар Павленко Вікторія Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям всіх вікових груп, до 18 років. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної системи, терапією гострих та хронічних запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, аудіометрії, виписуванні довідок на момент захворювання в навчальні заклади.
Записатися на прийом
Полтава вул. Фурманова, 8б
Терапевт
31 рік досвіду
9,97
Лікар-терапевт. Муляр Л. А. веде активну наукову діяльність та знається на лікуванні серцево-судинної патології, бронхолегеневої патології та ін. Проводить обстеження пацієнта та призначає схему лікування чи необхідні процедури.
Записатися на прийом
Полтава Жовтневий район