Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі терапевти в Полтаві

9
8,0
Терапевт
8,70
Лікар першої категорії Шевченко Людмила Іванівна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями внутрішніх органів різної етіології. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної інфекції, бронхіту, гострих та хронічних гастритів, колітів, виразкової хвороби шлунка, сечокам’яної хвороби. Спеціалізується на оформленні лікарняного листа, проведенні вакцинації та виписуванні довідок.
Вікторія
24 травня '18р.
10
Була на прийомі. Рекомендую звертатися до цього лікаря.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 10
Полтава вул. Степового фронту, 29
Сімейний лікар
12 років досвіду
8,35
Лікар першої категорії Хижняк Юлія Олександрівна спеціалізується в області сімейної медицини. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням терапевтичного профілю. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної вірусної інфекції, гострих та хронічних захворювань серцево-судинної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, оформленні лікарняного листа та виписуванні довідок в освітні заклади.
Виктория
02 грудня '17р.
10
Очень довольна лечением.Все на высшем уровне.Теперь знаем- наша семья будет здорова.Спасибо.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Педіатр
21 рік досвіду
8,32
Лікар вищої категорії Павленко Вікторія Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу дітям всіх вікових груп, до 18 років. Лікар займається лікуванням гострої респіраторної системи, терапією гострих та хронічних запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, аудіометрії, виписуванні довідок на момент захворювання в навчальні заклади.
Олена
09 лютого '17р.
10
Павленко дуже привітна жінка, та досвідчений лікар-педіатр. Я задоволена її відношенням до моєї дитини та результатами роботи. Чула дуже схвальні відгуки відносно Вікторії Анатоліївни і від інших батьків. Так що, поважаю її та іншим раджу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Терапевт, Гастроентеролог
32 роки досвіду
8,05
Лікар-терапевт. Муляр Л. А. веде активну наукову діяльність та знається на лікуванні серцево-судинної патології, бронхолегеневої патології та ін. Проводить обстеження пацієнта та призначає схему лікування чи необхідні процедури.
Віктор Семенович
08 листопада '16р.
9
У мене був сильний кашель, нічого не допомогало. Лариса Анатоліївна допомогла. Дякую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Сінна, 37
Терапевт
7,85
Лікар першої категорії Щербина Тетяна Миколаївна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з патологією внутрішніх органів. Лікар займається лікуванням гострих та хронічних захворювань респіраторної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні вакцинації, лікуванні гострої респіратоної інфекції, оформленні лікарняного листка та виписуванні довідок. Займає посаду завідуючої терапевтичним відділенням.
Татьяна Олеговна
21 серпня '16р.
7
Консультировалась по поводу прививки от гриппа. Результатом довольна.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Степового фронту, 29
Терапевт, Гастроентеролог
25 років досвіду
7,60
Лікар вищої категорії Джежелій В. В. спеціалізується в області терапевтії. Підбирає схеми лікування для хворих гастроентерологічною, серцево-судинною, бронхолегеневою патологією. Лікує пневмонію, гастрит, стенокардію та ін.
Зоя
06 вересня '16р.
8
Консультувався під час хвороби. Чуйна та уважна людина. Буду звертатися ще.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Полтава вул. Сінна, 37
Терапевт, Гематолог
7 років досвіду
7,10
Лікар другої категорії Недоборенко В. М. спеціалізується у напрямку терапії та гематології. Проводить огляд, вивчає анамнез, робить електрокардіографію та призначає лікування по різноманітним захворюванням у своїй сфері діяльності.
Галина
22 серпня '16р.
9
Придерживаюсь рекомендации, боль в желудке больше не появляется. Спасибо
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Сінна, 37