Терапевти у Тернополі

Консультація терапевта в клініці «Oxford Medical» 550
Консультація терапевта в кліниці «Оксфорд медікал (Oxford Medical) на Руській» 550
Марія
Світлана Петрівна дуже допомогла мені! Я все жалілася на серце, а виявилося що проблема у шлунково-кишковому тракті! Дякую за допомогу і бажаю усього найкращого!
13 червеня '17 г.
Надія
Доброго дня. Перший раз довелося побувати на прийомі у цього лікаря з чоловіком. Скромна, толерантна, вихована людина, яка знає, яке місце вона посідає в даному центрі. До здоров"я пацієнта підходить психологічно підготовляючи його.Рекомендує по професійному щодо даних обстежень, які потрібно пройти, кожному обстеженню є аргумент з точки медицини щодо даної паталогії. Лікар грамотний і знаючий. Бажаю продовжувати і розвиватися у по даній спеціальності. Успіхів і здоров'я Уляні Михайлівні. Бажаю кожному потрапити на прийом до цього лікаря.
11 травня '18 г.
Михайло
За 15 років мого лікування перший раз потрапив на прийом до молодого лікаря Уляни Михайлівни.Ще такої консультації і обстеження щодо мого здоров'я не проводив навіть лікар з 20- річним стажем своєї праці. Хочу подякувати лікарю і розвиватися далі у галузі медицини.
11 травня '18 г.
Терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань органів дихальної, травної та серцево-судинної систем. Займається оформленням лікарняних листків непрацездатності. Консультує з питань вакцинації. Лікує бронхіт та бронхіальну астму, ГРВІ, грип, анемію, алергію, тонзиліт, пневмонію.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Терапевт, кардіолог
Лікар спеціалізується на виявленні та терапії захворювань терапевтичного профілю. Виконує електрокардіографію, займається розшифровкою результатів дослідження. Лікує стенокардію, аритмію, атеросклероз, пневмонію, хронічний бронхіт, анемію, ГРВІ, грип, харчові отруєння, шкірні висипання.
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
УЗД-фахівець, терапевт