Ехокор на Угорській

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Медичний центр «Ехокор на Угорській» було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном. Багатопрофільний центр приймає пацієнтів будь-якого віку. На його території працюють профільні спеціалісти з багаторічним досвідом.

Медичний заклад надає наступні види послуг:

• лікування захворювань серця, шлунково-кишкового тракту, сечовивідної системи, органів дихання, неврологічних розладів, розладів сну;
  • комплексне ультразвукове обстеження;
  • електроенцефалографія;
  • електронейроміографія;
  • електрокардіографія;
  • дослідження за Холтером;
  • лімфодренажні масажі;
  • антицелюлітні масажі.

На території центру приймають гастроентерологи, урологи, неврологи, кардіологи та інші. Профільні спеціалісту проводять лікування з використанням встановлених європейських стандартів. Кожен пацієнт консультується індивідуально. Центр працює лише з традиційними методиками терапії, у основі яких лежить медикаментозне лікування.

Центр працює з понеділка по суботу. За необхідності лікаря можна викликати додому. Медичний заклад є єдиним у Західній Україні, що лікує порушення дихання уві сні.

Для запису на діагностику та консультативний прийом звертайтесь по вказаним номерам телефонів.

Ехокор на Угорській, вартість послуг:

• Забір мазка на флору 90
  • Забір мазка на цитологію 90
  • Консультація кардіолога 800
  • Виїзна консультація кардіолога 2 500
  • Кардіологічний пакет №1: консультація, електрокардіограма, ехокардіограма. 1 600
  • Кардіологічний пакет №2: консультація, електрокардіограма 950
  • Полісомнографія+підбірCPAP (змішана) 11 900
  • Підбір CPAP ( прізмалаб+полісомнографія) 13 800
  • Консультація дитячого невролога 800
  • Консультація онлайн невролога 800
  • Консультація отоларинголога, к.м.н. із ендоскопічним обстеженням носа та отоскопією 800
  • Проміжна консультація отоларинголога, к.м.н. із контролем лікування (протягом 1 тижня від останньої консультації) 500
  • Туалет ЛОР органів 200

Відмітка "10" – найвища оцінка
Нев'ярчук Юрій Романович
Все супер!
Олена
Вже не перший раз клініка тішить своєю привітністю. Записувались до отоларинголога з дитиною. Чітко і ретельно оглянув, розказав проблеми і дав рекомендації щодо догляду . Лікар не призначав непотрібних аналізів і досліджень. Дитині після лікування значно легше . Сильний нежить пройшов буквально за 3 дні . Клініка чиста, простора,адміністрація при вході скерувала до кабінету ,зайшли згідно свого запису на конкретну годину .
Андрій
Добрий день , хочу порекомендувати дану клініку. Гарне , ввічливе ставлення до людей , кваліфіковані спеціалісти . Окремо хочу подякувати кардіологу Огірко Олесю Богдановичу , лікар який вміє вислухати і надасть влучні рекомендації і поради щодо лікування . Дякую .
Роман
Хочу сказати велике спасибі кардіологу медичного центру "Ехокор", а саме Огірко О. Б. Справді дуже кваліфікований спеціаліст, досить зрозуміло, лаконічно й доступно все пояснює, проводить обстеження й назначає дієве і водночас доступне лікування. Також рекомендую хорошого невропатолога цього закладу від якого отримав хороше обстеження й призначення лікування. Це досвідчений спеціаліст Романюк Н. Р. Залишились надзвичайно приємні спогади від неодноразового відвідування медичного центру "Ехокор"
Вікторія
Лікар від Бога
Дуже хороший спеціаліст! Зверталися з батьком до цього лікаря. Вона призначила додаткові методи обстеження. та за їхніми результатами поставила діагноз. Тепер мені абсолютно зрозуміло, з чим боротися. Лікування допомогло. Рекомендую!
Таня Х.
Нещодавно у мене з'явилися не приємні відчуття в ділянці серця. Я звернувся до цього спеціаліста, вона мене оглянула та обстежила. Розпитала про спосіб життя. Пояснила, що якщо так багато палити, буде ставати дедалі гірше. Це справило на мене враження, покинув. Лікар хороший!
Марія Олексіївна
спокійний,уважний до пацієнта,дає рекомендації,до яких хочеться прислухатись
Звернулася, до Окань Тетяни Миколаївної, оскільки чула багато позитивних відгуків про цього лікаря, і залишилася дуже задоволеною. Лікар дуже уважний і досвідчений. Сподобався підхід до пацієнта! Тетяна Миколаївна дуже кваліфікований спеціаліст, дуже дякую цьому лікарю за цінні поради!
Тетяна П.
Все життя займалася спортом, тому навіть подумати не могла, що у старості буду страждати мігренню та головними болями. Дякувати богу, що є такі фахівці, як Наталя Петрівна. Вона допомогла мені позбавитися страждань та подарувала повноцінне життя.
Ореста
Чудовий лікар. Надзвичайно інтеллігентний і толерантний. Таких лікар дуже мало. Дякую такому лікареві що він працює в Украіні.
Звернулася до Тетяни Миколаївни з проханням провести ультразвукові дослідження судин. Оскільки відчувала в ногах болі після тривалого ходіння на підборах. Виявилося, що маю проблема не лише з судинами ,а і з суглобами. Дякую Тетяні миколаївні за вчасну діагностику та подальше лікування.
Ірина
Маю вроджені проблеми з серцем . Встановлений клапан. Окань Тетяна Миколаївна без перебільшення лікар від Бога. Довго не могла визначитися з новим лікарем та місце проведення УЗІ серця. Тетяна Миколаївна чітко визначила функціональні зміни в серці та клапанному апараті. Встановила оптимальний для мене курс лікування. Під час лікування панувала атмосфера підтримки та допомоги.
Олена
Сидяча робота має свої мінуси, я стала підмічати,що частіше стала боліти спина та шия. А останнім часом біль взагалі терпіти не можна, пішла в Ехор, де мене записали до Наталі Романівни. Дякуючи ій, вдалося діагностувати проблему доки вона ще не почала прогресувати. Зараз, завдяки лікуванню болі ніякої немає і життя стало комфортнішим. Дякую!
Таня
Врач понравился, проходила у него исследование головного мозга. Классный специалист, делает все быстро, никакого дискомфорта не было. И что самое главное, сразу может сказать все хорошо или нет. Не нужно трястись перед приемом к профильному врачу.
Віта
Огірко Олесь Богданович, першокласний лікар кардіолог. Практикуючий лікар кардіолог з 15 річним стажем. Довго не могла знайти лікаря для мами в якої часто були серцеві напади, консультації в інших спеціалістів не давали результатів. Пан Олесь провів необхідні дослідження, після чого поставив діагноз та призначив якісне лікування, після якого стан мами значно покращився.
До Наталі Романівни звернулись з проблемою протрузії. Вона провела повну діагностику, та після підтвердження діагнозу написала курс лікування. Хоч протрузія дисків повністю не піддається лікуванню, але больові симптоми зменшено та і хвороба більше не прогресує. Тепер ходжу до неї для підтримання результату.
Іван
Я довгий час спостерігаюся у Олеся Богдановича, бо маю вроджену серцеву недостатність. Зараз мій стан значно покращився. Роботою лікаря більш ніж задоволений. Якісне лікування, призначене та зкореговане з урахуванням особливостей кожного пацієнта.
Лена
Тарас Романович проводил мне УЗИ печени. Изучил орган вдоль и поперек. И что самое главное, ответил на многие мои вопросы. Большинство специалистов УЗИ даже не удосуживаются открыть рот. Спасибо за вашу человечность!
Вероника
16 квітня '18р.
В центре Эхокор работает наш семейный врач. Нравится в ней все, и отношение к пациентам и назначаемое лечение. Если вызываем на дом, приезжает быстро. Это особенно удобно, так как у меня трое детей.
Артем
Хочу посоветовать клинику «Эхокор» всем, у кого есть проблемы неврологического характера. В результате стресса начались сильнейшие головные боли, аритмия, пропал сон. Невропатолог направил меня на эхоэнцефалографию, результаты исследования оказались в норме, и затем назначил медикаментозную терапию.
Роман Петрович
Хочу отметить медицинский центр Эхокор. Врач-флеболог, к которому я записался по поводу варикоза нижних конечностей, подробно и понятно обрисовала суть проблемы. Первичная консультация была продуктивна и полезна. Приемом остался доволен на 100%.Теперь, в свою очередь, рекомендую эту клинику своим знакомым.
Кирилл
В марте 2018 года обратился в центр Эхокор к кардиологу с сильной одышкой. Врач настоял на том, чтобы я сделал ЭКГ, диагноз неутешительный. Тут же было назначено лечение. Сейчас чувствую себя хорошо, иду на поправку.
Полина
Последние несколько месяцев отец все чаще стал жаловаться на потерю остроты зрения, головокружения и боль в мышцах. Когда я поняла, что он не пойдет в клинику, вызвала невропатолога на дом. Врач осмотрел отца, назначил дуплексное сканирование сосудов головы и шеи. Диагноз получили неутешительный — васкулит. Доктор сказал, что нужно срочно начинать лечение, и назначил лекарственные препараты, диету, физиотерапевтические процедуры. Сейчас состояние отца улучшилось, продолжаем лечение.
Валентина Егоровна
Регулярно хожу на прием к кардиологу в медицинский центр Эхокор после операции на сердце. Меня устраивает сервис и обслуживание. При этом, несмотря на возраст, продолжаю жизнь в прежнем активном темпе.
Обратилась в Эхокор по поводу процедуры холтеровского мониторирования ЭКГ. Обычная электрокардиография не показала никаких отклонений в работе сердца, хотя по вечерам у меня все равно наблюдалась тяжесть в левом подреберье. После выполнения процедуры мне поставили точный диагноз «стенокардия» и назначили лечение.
София
Несколько последних лет страдала вегето-сосудистой дистонией по гипотоническому типу. Часто кружилась голова, ощущался упадок сил. Лечилась в нескольких клиниках, безрезультатно. И только в центре «Эхокор» невропатолог смог разработать такую программу лечения, которая мне действительно помогла. Кроме медикаментозной терапии мне прописали массаж и плавание. Мое самочувствие значительно улучшилось. Спасибо врачу!
Богдан
Лікар чудовий.Вміє вислухати і дати пораду,шо на даний час є дуже рідкісним.Всім раджу звертатися
Сергій
30 квітня '17р.
Класна клініка
Михайло
Задоволений! Був на прийомі в невропатолога.
Микола
Незручно про таке писати, але що було то було. Не міг нормально сходити до туалету. Ніби сечовипускання починалось нормально, а вже при завершенні процесу постійно відчував різкий біль. Менше вживав води, бо кожен похід до туалету був справжньою мукою. На наступний день записався до уролога. Пройшов усі діагностичні дослідження, які лікар приписав. Діагноз — камінці у сечовому міхурі. Лікар сказав, що операції не потрібно, бо камінці дуже дрібні. Призначив медикаментозну терапію. За рекомендаціями лікаря пив багато води. Хвороба відступила. Не зволікайте. Зволікання призведе до операції.

Лікарі клініки Ехокор на Угорській

• Невролог
  • Отоларинголог
  • Терапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00