Сторінка 4. Терапевти у Львові

Іван
Допомагає в лікуванні захворювання серця, мене все задовольняє
03 травня '16 г.
Николай
Батя как стал у Мельничук наблюдаться с больным сердцем, так многие проблемы со здоровьем исчезли. Хороший и ответственный врач.
24 червеня '16 г.
Тетяна
Лікує нашу дочку) Дай Бог їй здоров'я самій, велику роботу робить
11 вересня '16 г.
Мила
Замечательный врач. очень понравилось ее отношение к детям. Редко такое встретишь. Лечение помогло. Большое спасибо за оказанную помощь.
29 вересня '16 г.
Катерина Ярославівна має багато маленьких пацієнтів, батьки яких тільки її послуги підтримують. Ми з чоловіком одні з них. Завжди відчуваємо підтримку її, та знаємо, що лікар надасть вчасну допомогу і дитина буде здорова.
10 лютого '17 г.
Олена
Приємна лікарка, знає, що робить. Щиро вдячна за допомогу.
09 вересня '16 г.
Терапевт, УЗД-фахівець
Автор праць у періодичних журналах. Участь в асоціаціях Асоціація превентивної та антиейджинг медицини Член Української гастроентерологічної асоціації Лікування захворювань Жовчнокам'яна хвороба Панкреатит холецистит Цироз Тиреоїдит Жировий гепатоз печінки Виконувані процедури огляд пацієнта ультразвукове дослідження органів черевної порожнини та заочеревинного простору, щитоподібної залози, шкіри та м’яких тканин призначення та корекція лікування в залежності від діагнозу лікування поліпів жовчного міхура лікування кіст печінки лікування кіст нирок лікування пієлоектазії лікування вузлового зоба, колоїдного зоба
Терапевт, кардіолог
Лікар спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів із серцево-судинними патологіями. Виконує ехокардіографію та електрокардіограму. Лікує ГРВІ, грип, хронічний бронхіт, гастрит, анемію, ішемічну хворобу серця, стенокардію та серцеву недостатність.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Педіатр
Викликати лікаря додому
Терапевт
Терапевт, УЗД-спеціаліст
Гастроентеролог, терапевт
Практичний досвіт та сучасні підходи до роботи у галузі гастроентерології. На її рахунку безліч консультацій та результативних лікувань. Лікар знає як вирішити будь яку задачу. З нею Ваше здоров’я в безпеці!