Бевз Оксана Володимирівна

Терапевт, Гастроентеролог
лікар вищої категорії
кандидат медичних наук
Спеціаліст Бевз Оксана Володимирівна – терапевт, гастроентеролог. Досвід роботи 22 роки. Лікар вищої категорії, кандидат медичних наук. Спеціалізується на захворюваннях травної системи. Розробляє індивідуальні схеми терапії за допомогою сучасних лікарських препаратів. Володіє навиками лікування захворювань статевої та серцево-судинної системи.

Марічка
Гарний спеціаліст. Уважно вивчила результати досліджень та аналізів. Розповіла, в чому полягає моя проблема, призначила схему лікування. Відповіла на мої запитання. Пояснила все доступною мовою. Лікар викликає довіру, логічна в своїх діях.

• 1994 р. — Львівський державний медичний інститут, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 1998 р. — клінічна ординатура по терапії в Львівському державному медичному інституті;
  • Науковий ступінь — Кандидат медичних наук.

Курси

• Курси "Новітні технології в вищій медичній освіті. Пропедевтика внутрішньої медицини", Національний медичний університет ім. А.А. Богомольця, факультет післядипломної освіти;
  • Курси-стажування "Функціональна діагностика", Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, факультет післядипломної освіти.

• Член Асоціації кардіологів;
  • Член Асоціації терапевтів.