Яріш Тетяна

Терапевт, Гастроентеролог
Лікар першої кваліфікаційної категорії, спеціаліст з гастроентерології. Займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту, а також корекцією способу життя та призначенням дієтичного харчування при захворюваннях різних органів та систем. Надає лікарську допомогу пацієнтам, що страждають виразковою хворобою шлунка, 12-палої кишки, гастритом, дуоденітом, захворюваннями печінки та підшлункової залози, анемією, артеріальною гіпертензією та ін. Володіє методиками ендоскопічних досліджень органів шлунково-кишкового тракту: езофагогастродуоденоскопії, ректороманоскопії.

Львів вул. Пилипа Орлика, 4 р.Шевченківський

Ірина
11 травня '18р.
Була на прийомі в Яріш Тетяни. Вона є дуже уважним і хорошим лікарем.Все детально розпитала і виписала лікування, яке допомагає. Рекомендую звертатися до цього лікаря.
Іра
Чудовий лікар.Який вислухає.порадить.знайде причину.ще й хвилюється за результат.Дякую вам.Тетяно Іванівно.ваша обізнаність не лише в галузі гастроентерології .допомогла нам вилікувати донечку.Дай вам Бог здоров'я і ще багато років працювати.
Мар'яна
13 травня '21р.
Дуже хороший спеціаліст
Надія
Хороший лікар!Рекомендую!
Ніна
Спеціально пишу відгук через тривалий термін після лікування в пані Тетяни. За її рекомендаціями пройшла обстеження та лікувалася майже два місяці. Почуваюся дуже добре. Щиро вдячна цій людині за професійний підхід, людяність та увагу. Рекомендую всім не тягнути з проблемами зі здоров'ям та звертатися до цього фахівця.
08.05.2017
30 листопада '-1р.
Проблеми з органами травлення почалися у мене в студентські роки. Яріш Тетяна допомогла мені наладити процеси шлунково-кишкового тракту. Також дала багато корисних рекомендацій по харчування. Зараз я вже здорова, завдяки кваліфікованому медику, Яріш Тетяні.
15.05.2017
30 листопада '-1р.
Виразка дванадцятиперстної кишки з’явилася у мене не дуже давно. Я зразу записалася на консультацію до Яріш Тетяни. Призначене нею лікування і дієта допомогли мені ви здоровіти. Тетяна - досвідчений лікар. Я щиро вдячна цій людині за допомогу.

• 2001 р. - Львівський державний медичний університет ім. Данила Галицького по спеціальністі "Терапія, спеціалізація гастроентерологія".

Курси

• 2016 р. - Спеціалізація по гастроентерологія та ендоскопія;
  • 2013 р. - ПАЦ по терапії.