Романчук Юлія Ігорівна

Терапевт, лікар-УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань дихальної, серцево-судинної, травної, сечовидільної, кровотворної систем. Навчає принципів здорового харчування. Допомагає розібратися в причинах поганого самопочуття(відсутності енергії, загальної слабкості, швидкої втомлюваності, випадіння волосся) та позбутися дефіцитів вітамінів та мінералів. Проводить ультразвукову діагностику відповідно до сучасних рекомендацій.

Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський

Ігор
Був на прийомі у Юлії Ігорівни для проведення комплексного УЗД дослідження та консультації лікаря-терапевта. Візитом задоволений на 100% та можу рекомендувати лікаря. Юлія Ігорівна чудовий спеціаліст. Особливо хочу відзначити те, що вона дуже детально і розгорнуто відповіла на усі мої запитання, описувала результати УЗД дослідження та надала рекомендації для лікування. Обов'язково буду звертатись до цього лікаря і надалі.
Карина
Хотіла б подякувати Юлії Ігорівні за якісне УЗД. Була приємно вражена, що лікар не просто мовчки зробила обстеження і видала заключення, а й детально розпитувала, що турбує, порадила, в чому може бути причина і що потрібно зробити. В процесі обстеження розповіла, що бачить, показувала і пояснювала мені також. Однозначно рекомендую всім.

• Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького 2012-2018 рр.
  • Спеціалізація «Ультразвукова діагностика»,2022 р.

• Сертифікат «4 кроки до здорового харчування», 2022 р;
  • Сертифікат «Коронавірусна інфекція: факти проти паніки» 2022 р;
  • Сертифікат « Як працює охорона здоров´я» 2022 р;
  • Сертифікат «Метаболічний синдром: вивчаємо наслідки, прогнозуємо ризики» 2022 р;
  • Сертифікат « Застосування дієтичних добавок: коли?кому?та з якою метою?, 2022 р;
  • Сертифікат «Хвороби-сирітки в кардіології»;
  • Сертифікат «Pro Gastro», 2022 р;
  • Сертифікат «Дні нутриціології та дієтології у Львові», 2022 р; 2023 р;
  • Сертифікат «Pro щитовидну залозу», 2023 р;
  • Сертифікат « Pro Gastro: кишечник і не тільки», 2023 р;
  • Сертифікат « Basic Life Support», 2023 р;
  • Сертифікат «Ультразвукова діагностика гострого апендициту», 2023 р;
  • Сертифікат « Невідкладні стани у практиці сімейного лікаря», 2023 р;
  • Сертифікат «Все про роботу на апараті УЗД: від кнопкології до ультразвукових артефактів», 2023 р;
  • Сертифікат «Pro Gastro: патології печінки»,2023 р;
  • Сертифікат «Pro Анемії», 2023 р.

Терапевт, лікар УЗД надає послуги

• Консультація лікаря-терапевта;
  • Консультація по здоровому харчуванню;
  • УЗД щитоподібної залози;
  • УЗД органів черевної порожнини ( печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка);
  • УЗД органів заочеревинного простору ( нирки, сечовий міхур);
  • УЗД мʼяких тканин;