Лікарі терапевти у Рівному

Педіатр-неонатолог
Дитячий лікар
Педіатр-неонатолог, головний лікар центру Нагірна Ірина Василівна спеціалізується на лікуванні дитячих захворювань та на контролі за доглядом дитини у його перший рік життя. Консультує стосовно стану здоров’я немовля, а також щодо профілактичних заходів різноманітних хвороб. Лікує запальні захворювання, гострі респіраторні вірусні інфекції. Проводить масаж немовлят. Практикує планову та позапланову вакцинацію. Контролює розвиток, ріст, вагу дитини у перший рік його життя. Виявляє та лікує будь-які відхилення в здоров’ї малюка. Діагностує вади зору та слуху. Досліджує слух, завдяки камертону. Спеціалізується на лікуванні контактного дерматита.Надає довідку та напрям до інших спеціалістів для подальшого лікування.
Мар'яна
02 липня '17р.
Дуже хороший спеціаліст і людина! Лікувала після стрімких пологів мою маленьку племінничку і допомогла врятувати її життя! І коли народилась в мене донечка, я постійно зверталась за консультацією до Ірини Василівни і отримувала кваліфіковану допомогу! Дякуємо Вам!
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-12-17
Терапевт
7 років досвіду
Спеціаліст-терапевт виконує функцію сімейного доктора. Поводить консультаційну діяльність в питаннях загального стану організму, попередження інфекційних захворювань. Займається лікуванням гострої распіраторної вірусної інфекції. Надає професійну допомогу хворим з тахікардією, з наявними підшкірними інфекціями. Проводить огляд пацієнтів, виявляє можливі недуги, в разі необхідності направляє до лікаря вужчої кваліфікації.
василь
10 квітня '17р.
Хам та неук. Не рекомендую.