Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі терапевти в Хмельницькому

Послуга Ціна
Консультація терапевта в кліниці «МилаМед» 200
Консультация терапевта в кліниці «Призма ОН» 150
10
8,0
Терапевт
8,30
Лікар Цибульска Наталія Михайлівна спеціалізується в області терапії. Консультує, проводить профілактичні огляди та ставить діагноз. Займається лікуванням неускладнених форм запалень та інфекцій життєво важливих систем людини. Також виписує направлення до вузькопрофільних спеціалістів. Діагностує та лікує грип та ГРВІ.
Таня
28 вересня '17р.
10
Чудовий Терапевт...дуже уважна,турботлива і дуже-дуже приємна людина)))Дякую Вам))))
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Консультація 200 грн.
Хмельницький вул. Соборна, 29
Терапевт
37 років досвіду
7,90
Терапевт другої категорії займається питаннями загального стану людського організму. Поводить профілактику, діагности, лікувальну справу щодо внутрішніх недугів. Оглядає пацієнта та встановлює причини ненормального самопочуття. При виявленні серйозних відхилень, направляє до спеціаліста вужчої кваліфікації. Вводить внутрішньо м’язові ін’єкції, оформлює лікарняні листи, довідки. Допомагає подолати гострі респіраторні вірусні інфекції.
Женя
23 серпня '16р.
9
Назначила препараты, рассказала, как их принимать. Все четко и профессионально.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 195 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)
Педіатр, Гематолог
10 років досвіду
7,85
Дитячий лікар
Лікар другої категорії Зелінська Марія спеціалізується в медицині педіатрії та гематології. Надає медичні послуги для маленьких пацієнтів (оцінює нервово-психічний розвиток, фізичні якості дитини, визначає рівень готовності до навчання в школі, розподіляє до групи здоров’я). Займається лікувальною справою, надаючи допомогу при анемії, гострій распіраторній вірусній інфекції. Проводить аналізи крові на вміст заліза. Здійснює усунення симптомів запальних процесів.
Ульяна
31 січня '18р.
8
Читаю і здивована, що Марина Олегівна - лікар ДРУГОЇ категорії. Я у неї двох діток лікую і, по практиці, в нас притензій нуль, то куди вище? Бажаємо Вам, Марина Олегівна, терпіння, успіхів, здоров'я і дякуємо за ефективні консультації!!!
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-24
Хмельницький вул. Зарічанська, 3/2
Терапевт, УЗД-спеціаліст
6,55
Лікар-терапевт діагностує та лікує неускладнені форми інфекційних та запальних хвороб життєво важливих систем організму. Спеціалізується на терапії захворювань органів черевної порожнини. Веде консультативний прийом, проводить огляди та ультразвукову діагностику травної системи. Лікує такі хвороби, як гастрит та холецистит.
Інна
07 січня '17р.
6
Про Івана Игоревича багато хороших відгуків. Вирішила і я свій додати. Лікувала у нього холецистит. Залишилася задоволена його підходом. Він все робить не за стандартною схемою, а з урахуванням твоєї ситуації. Ось тому і результат гарний.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 150 грн.
Хмельницький вул. Зарічанська, 30 (жіноча консультація №2, каб. № 11, 14)