Лікарі терапевти в Вінниці

Консультація терапевта в кліниці «Салютем» 160
Консультація терапевта в кліниці «МЦ Статус» 150
Консультація терапевта в кліниці «МЦ Мое здоровье» 140
Дитячий лікар
Лікар Федишина Тетяна Анатоліївна спеціалізується в області педіатрії. Проводить повну консультацію з приводу дитячих захворювань. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій та запальних захворювань. Лікує ревматичні та ендокринні хвороби, хвороби органів травлення, дихання, імунодефіцити. Проводить різні види планової вакцинації дітей, попередньо надав всю необхідну консультацію. Володіє процедурою аудіометрії дитині, надає всі необхідні довідки для подальшого лікування чи відновлення стану здоров’я малюка.
Любов
02 вересня '16р.
Тетяна Анатоліївна педіатр з великої літери! Потрапили на консультацію до Федишиної за рекомендацією моєї подруги, залишилися дуже задоволені. Вивчила медкартку дитини, не мучила нас аналізами. Призначене їй лікування вже приносить перші плоди - синові помітно краще.
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Дитячий лікар
Лікар першої категорії Наліжітая Тетяна Сергіївна спеціалізується в області педіатрії. Надає повну консультацію з виявлення, запобігання та лікування дитячих захворювань. Лікує діатез, алергічні стани, дефіцитні захворювання, хвороби органів дихання та травлення у дітей. Консультує стостовно можливих серцевих вад та серцево-судинних захворювань. Займається дитячими ревматичними хворобами, хворобами нирок та крові. Спеціалізується на плановій на позаплановій вакцинації дитини, проводить аудіометрію. Лікує гострі форми респіраторних вірусних інфекцій. До компетенції лікаря входить ведення вагітності пацієнток, слідкування за їх станом під час виношування плода, пологів та періоду доглядання за немовля.
Юлія
01 серпня '16р.
Тетяна Сергіївна спостерігає нашу дитину з 5 років. Чудовий педіатр - добрий, чуйний, відповідальний. Побільше б таких лікарів і наші діти були би здорові. Дякуємо!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Вінниця вул. Пирогова, 3а
Вінниця вул. Академіка Ющенко, 8
Вінниця вул. Келецька, 99б
Дитячий лікар
Лікар Федорова Анна Геннадіївна, педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги з питань профілактики та лікування захворювань різної етиології у дітей. Проводить профілактичні огляди, діагностику та терапію вірусних, інфекційних та інших захворювань.
Надія
01 лютого '17р.
Відчуваємо себе дуже впевнено під наглядом Федорової. Ніколи ніяких ускладнень не було у нас ні з вакцинацією дитини, та взагалі всі проблеми швидко вирішуються. Анна дуже гарний педіатр, та вихована людина.
Консультація 100 грн.
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
9 років досвіду
Лікар Дячук Роман Сергійович спеціалізується в області сімейної медицини та ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями терапевтичного профілю, проводить вакцинацію. Лікар займається лікуванням запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики головного мозку, органів черевної порожнини, органів малого тазу, нирок та серця. Має першу категорію з сімейної медицини.
Георгий
17 липня '16р.
Огромное спасибо Дячуку за высокий профессионализм, компетентность и доброжелательное отношение ко мне. Желаю ему крепкого здоровья и много благодарных пациентов.
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
Записатися на прийомЗа місяць записано 2 пацієнта
Консультація 250 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 45
Терапевт
Лікар Мостовой Юрій Михайлович, терапевт, професор. Надає консультації щодо терапії захворювань та вакцинації. Займається діагностуванням та лікуванням вірусної інфекції, гастриту та вегето-судинної дистонії. Директор Медичного центру «Пульс», завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ.
Наталія
09 березеня '17р.
Професіонал з великої літери. Проблему затяжного кашлю, причини якого і - головне - рекомендацій щодо лікування не могли тривалий час з'ясувати Юрій Михайлович вирішив досить швидко і точно.Розпочала лікування, є прогрес
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
40 років досвіду
Лікар вищої категорії Хомчук Наталія Юріївна, вища кваліфікаційна категорія з терапевтії. Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги з питань профілактики різноманітних захворювань (бронхіт, грип, ГРВІ, панкреатит тощо). Проводить діагностику та терапію інфекційних та вірусних захворювань.
08 листопада '16р.
Хомчук терапевт з високою кваліфікацією і відповідальним ставленням до своєї справи. Звертався до неї - склалася хороша думка про її роботу.
Консультація 100 грн.
Вінниця пров. Карла Маркса, 29
23 роки досвіду
Лікар Король Тетяна Михайлівна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам терапевтичного профілю з запальними захворюваннями органів грудної клітки, черевної порожнини, сечовидільної системи. Лікар займається проведенням вакцинації, медогляду, оформленням медичної книжки. Спеціалізується на лікуванні гострої респіраторної інфекції та інших вірусних та грибкових уражень дихальної системи. Має ступінь Кандидат медичних наук, доцента.
Гапонова
28 лютого '17р.
Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Соборна, 46а
Терапевт, Пульмонолог
Лікар Сідоров Андрій Анатолійович, терапевт, пульмонолог. Спеціалізується в галузі діагностування та лікування атопічної бронхіальної астми, вегето-судинної дистонії та вродженого пороку серця. Проводить сегментектомію легенів.
Сергей
11 лютого '17р.
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Дитячий лікар
Лікар Драчук Алла Миколаївна спецалізується у галузі педіатрії. Надає довідки та консультує з питань профілактики, попередження та лікування хвороб дітей, зокрема гострі респіраторні вірусні інфекції, спостерігає за перебігом лікування захворювання. Займається вакцинацією.
Галкина
19 лютого '17р.
Моя дочь растет под наблюдением знающего педиатра. Меня это радует. Я полностью доверяю опыту и знаниям Аллы Михайловны. Она прекрасно ладит с детками. Знакомит родителей с профилактическими мероприятиями против различных вирусов. Отличный специалист. Советую.
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а