Лікарі терапевти в Вінниці

Консультація терапевта в кліниці «Хелс Клінік на Стрілецькій» 150
Консультація терапевта в кліниці «Медичний центр Берегиня» 150
Консультація сімейного лікаря в кліниці «Центр-В» 190
Терапевт
Доктор Щенявська Інна Володимирівна спеціалізується на терапії захворювань різного профілю. Надає пацієнтам консультації терапевта. Проводить діагностику, профілактику та лікування захворювань застудної та вірусної природи виникнення. Постійно консультує пацієнтів з профільних питань, лікує хворих з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, захворюваннями крові, нирок, гастритом і холециститом.
18 серпня '17р.
С первого приема поняла, что нахожусь в надежных руках. Инна Владимировна, спасибо огромное, четкость в работе и внимательность выше всяких похвал ! Большого Вам успеха и здоровья!
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 150 грн.
Вінниця ул. Магістратська, 158
Терапевт
Лікар Мостовой Юрій Михайлович, терапевт, професор. Надає консультації щодо терапії захворювань та вакцинації. Займається діагностуванням та лікуванням вірусної інфекції, гастриту та вегето-судинної дистонії. Директор Медичного центру «Пульс», завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ.
Наталія
09 березеня '17р.
Професіонал з великої літери. Проблему затяжного кашлю, причини якого і - головне - рекомендацій щодо лікування не могли тривалий час з'ясувати Юрій Михайлович вирішив досить швидко і точно.Розпочала лікування, є прогрес
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
40 років досвіду
Лікар вищої категорії Хомчук Наталія Юріївна, вища кваліфікаційна категорія з терапевтії. Закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги з питань профілактики різноманітних захворювань (бронхіт, грип, ГРВІ, панкреатит тощо). Проводить діагностику та терапію інфекційних та вірусних захворювань.
08 листопада '16р.
Хомчук терапевт з високою кваліфікацією і відповідальним ставленням до своєї справи. Звертався до неї - склалася хороша думка про її роботу.
Записатися на прийомОстанній запис був 2017-10-20
Консультація 100 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29 (Карла Маркса)
23 роки досвіду
Лікар Король Тетяна Михайлівна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам терапевтичного профілю з запальними захворюваннями органів грудної клітки, черевної порожнини, сечовидільної системи. Лікар займається проведенням вакцинації, медогляду, оформленням медичної книжки. Спеціалізується на лікуванні гострої респіраторної інфекції та інших вірусних та грибкових уражень дихальної системи. Має ступінь Кандидат медичних наук, доцента.
Гапонова
28 лютого '17р.
Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 195 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 34
Терапевт, Пульмонолог
Лікар Сідоров Андрій Анатолійович, терапевт, пульмонолог. Спеціалізується в галузі діагностування та лікування атопічної бронхіальної астми, вегето-судинної дистонії та вродженого пороку серця. Проводить сегментектомію легенів.
Сергей
11 лютого '17р.
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Педіатр
Дитячий лікар
Лікар Драчук Алла Миколаївна спецалізується у галузі педіатрії. Надає довідки та консультує з питань профілактики, попередження та лікування хвороб дітей, зокрема гострі респіраторні вірусні інфекції, спостерігає за перебігом лікування захворювання. Займається вакцинацією.
Галкина
19 лютого '17р.
Моя дочь растет под наблюдением знающего педиатра. Меня это радует. Я полностью доверяю опыту и знаниям Аллы Михайловны. Она прекрасно ладит с детками. Знакомит родителей с профилактическими мероприятиями против различных вирусов. Отличный специалист. Советую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Педіатр
Дитячий лікар
Лікар Федорова Анна Геннадіївна, педіатр вищої кваліфікаційної категорії. Закінчила ВНМУ ім. М.І. Пирогова. Надає консультаційні послуги з питань профілактики та лікування захворювань різної етиології у дітей. Проводить профілактичні огляди, діагностику та терапію вірусних, інфекційних та інших захворювань.
Надія
07 червеня '17р.
Після звернення до цього лікаря з затяжним кашлем, мене попросила здати аналіз крові. В результаті назначила дуже сильний антибіотик. Через тиждень я зрозуміла, що вагітна і аналіз крові це показував, а вона не звернула уваги. Мій гінеколог рекомендував подати її на суд, але добре що з донечкою все гаразд. А в мене просто був алергічний кашель. А ти Анно, запам'ятай- в аналізі крові жінок повишені лейкоцити можуть свідчити про вагітність.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація 100 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29 (Карла Маркса)
Терапевт
Лікар Колісник Тетяна Іванівна спеціалізується у галузі терапії. Проводить консультації з питань діагностики та лікування різних захворювань, зокрема гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних процесів тощо. Надає послуги оформлення лікарняного листа та вакцинації.
25 лютого '17р.
Хотелось бы выразить благодарность Татьяне Ивановне за ее квалифицированную помощь. Доктор быстро и доступно смогла нормализовать мое низкое артериальное давление. До консультации с врачом чувствовала себя очень плохо, постоянно кружилась голова, во всем теле ощущалась слабость. Спасибо ей!!
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Сімейний лікар, Гастроентеролог
Лікар Приймак Ольга Сергіївна спеціаліст в питаннях терапевтичного та гастроентерологічного профілів. Надає широкий спектр послуг з діагностування та лікування захворювань хронічних бронхітів, бронхіальної астми, пневмонії, патологій внутрішніх органів (черевної порожнини, печінки, нирок). Допомагає пацієнтам у лікуванні підшлункової залози, дискінезії жовчовивідних шляхів, дисбактеріозі кишечника, інфекційних захворюваннях нирок.
Записатися на прийом
Консультація від 150 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Сімейний лікар
Лікар Мельник Наталія Володимирівна пропонує пацієнтам послуги терапевта. Веде консультаційний прийом пацієнтів. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці запальних і інфекційних захворювань загальнотерапевтичного профілю, в тому числі ГРВІ, гельмінтозів. Займається лікуванням запальних хвороб органів дихання, серцево-судинної системи, хвороби шлунка.
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)