Терапевти в Вінниці

Консультація лікаря-терапевта (бесіда, огляд, аналіз наявних даних, при необхідності направлення на дообстеження) в клініці «Хелс Клінік» 400
Консультація терапевта в клініці «Oxford Medical» 450
Онлайн-консультація лікаря в клініці «Моє здоров'я» 350
Консультація лікаря-терапевта (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр» 400
Консультація лікаря терапевта-кардіолога в клініці «IPF» 400
Консультація лікаря-терапевта (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр на Соборній» 400
Консультація лікаря-терапевта (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр в Барі» 400
Консультація лікаря-терапевта (бесіда) протягом 20 хв. в кліниці «МЕДОК (MEDOK), медичний центр на Зодчих» 400
Обращалась к врачу с ОРВИ. Симптомы исчезли уже на второй день после начала лечения.
09 жовтня '16 г.
Віталій
Тетяна Іванівна, я рада що ваші рекомендації мені стали в нагоді. Ви уважний, турботливий і висококваліфікований лікар. Дякую Вам і всього самого найкращого!
08 вересня '16 г.
Хотелось бы выразить благодарность Татьяне Ивановне за ее квалифицированную помощь. Доктор быстро и доступно смогла нормализовать мое низкое артериальное давление. До консультации с врачом чувствовала себя очень плохо, постоянно кружилась голова, во всем теле ощущалась слабость. Спасибо ей!!
25 лютого '17 г.
Михаил
Отличный пульмонолог, знает свое дело.
16 жовтня '16 г.
Константин
Андрій Анатолійович - досвідчений і талановитий лікар. Велике спасибі за уважне ставлення і професійне лікування! Рекомендую - будете задоволені лікуванням у цього фахівця.
05 жовтня '16 г.
Сергей
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
11 лютого '17 г.
Гастроентеролог, Терапевт, Гепатолог
Доктор медичних наук Головченко Олександр Іванович, гастроентеролог вищої категорії. Консультує з питань попередження, виявлення та лікування проблем печінки, хвороби Крона, виразкового коліту та інших патологій ШКТ. Надає послуги аналізу крові на гастропанель. Виконує холецистостомію, біопсію та резекцію частки печінки.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-03-19
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (оф. 166)
Терапевт, кардіолог, лікар УЗД
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Займається складанням індивідуальних графіків вакцинації. Проводить профілактичні медичні огляди. Лікує гастрит, хронічний бронхіт, холецистит, цистит, отит, риніт, анемію, аритмію серця, гіпертонічну хворобу, стенокардію та інші хвороби.
Терапевт
Доктор Щенявська Інна Володимирівна спеціалізується на терапії захворювань різного профілю. Надає пацієнтам консультації терапевта. Проводить діагностику, профілактику та лікування захворювань застудної та вірусної природи виникнення. Постійно консультує пацієнтів з профільних питань, лікує хворих з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, захворюваннями крові, нирок, гастритом і холециститом.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Терапевт; Кардіолог
Лікар терапевт, кардіолог першої категорії, кандидат медичних наук. Юлія Павлівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань внутрішніх органів та серцево-судинної системи.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Консультація 500/550 грн.
Терапевт
Лікар терапевт вищої категорії, консультує з питань гастроентерологічного профілю та дієтології. Складає для пацієнтів раціональну індивідуальну дієту. Проводить консультації пацієнтам терапевтичного профілю - лікування та діагностика гострих та хронічних захворювань.
Записатися на прийом15 онлайн записів
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
Терапевт, Пульмонолог
Лікар Сідоров Андрій Анатолійович, терапевт, пульмонолог. Спеціалізується в галузі діагностування та лікування атопічної бронхіальної астми, вегето-судинної дистонії та вродженого пороку серця. Проводить сегментектомію легенів.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Терапевт
Лікар Мостовой Юрій Михайлович, терапевт, професор. Надає консультації щодо терапії захворювань та вакцинації. Займається діагностуванням та лікуванням вірусної інфекції, гастриту та вегето-судинної дистонії. Директор Медичного центру «Пульс», завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Терапевт, кардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на кардіології та терапії. Проводить ЕКГ, лікування та профілактику серцево-судинних захворювань. Також Альона Іванівна лікує такі захворювання, як: гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ), пневмонія, бронхіальна астма, гострий та хронічний гастрит, панкретит, пептична виразка шлунку та дванадцятипалої кишки, гастроезофагеальна рефлюксна хвороба (ГЕРХ), хронічний холецистит та ін.
Вінниця вул. М. Ващука, 20Б
Педіатр
Лікар Драчук Алла Миколаївна спецалізується у галузі педіатрії. Надає довідки та консультує з питань профілактики, попередження та лікування хвороб дітей, зокрема гострі респіраторні вірусні інфекції, спостерігає за перебігом лікування захворювання. Займається вакцинацією.