Лікарі терапевти в Вінниці

Консультація терапевта в кліниці «МЦ Статус» 200
Консультація терапевта в кліниці «МЦ Мое здоровье» 160
Консультація терапевта в кліниці «Хелс Клінік на Стрілецькій» 150
Консультація терапевта в кліниці «Медичний центр Берегиня» 120
Консультація терапевта (лікар вищої категорії, доктор медичних наук) в кліниці «Приватний лікарський консультативний кабінет проф. Чернобрового В. М.» 550
Терапевт
Доктор Щенявська Інна Володимирівна спеціалізується на терапії захворювань різного профілю. Надає пацієнтам консультації терапевта. Проводить діагностику, профілактику та лікування захворювань застудної та вірусної природи виникнення. Постійно консультує пацієнтів з профільних питань, лікує хворих з захворюваннями шлунково-кишкового тракту, захворюваннями крові, нирок, гастритом і холециститом.
Валентина Федорівна
23 жовтня '17р.
Інна Володимирівна - лікар з небагатьох, який дійсно знаходиться на своєму робочому місці!! Не потрібно йти ще до одного, потім до іншого ' спеціаліста' щоб підтвердити діагноз ( це у кращому випадку). Достатньо звернутись тільки до Інни Володимирівни!!! Нехай Господь Бог Вас оберігає та всю Вашу родину! Щастя та терпіння у Вашій не легкій роботі! З повагою Валентина Федорівна!!!
Записатися на прийом4 онлайн записи
Консультація 150 грн.
Вінниця ул. Магістратська, 158
Педіатр
17 років досвіду
Дитячий лікар
Лікар Суханова Наталія Вікторівна, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується за напрямком педіатрія. Проводить оцінку нервово-психічного стану та фізичного розвитку малюка. Володіє всіма сучасними методиками та методами лікування. Лікує гострі респіраторні вірусні інфекції, інфекційні захворювання, дизентерію, кір, коклюш, вітрянку, скарлатину та різні харчову отруєння.
20 лютого '17р.
Завдяки пильності Наталії Вікторівни, ми вчасно дізналися про проблеми розвитку у нашого малюка. Оскільки це наша перша дитина, то самі ми б ніколи не розпізнали б у симптомах тривожний дзвоник. Дуже дякую лікарці, за професіоналізм та увагу.
Записатися на прийом9 онлайн записів
Консультація 300 грн.
Терапевт
Лікар Мостовой Юрій Михайлович, терапевт, професор. Надає консультації щодо терапії захворювань та вакцинації. Займається діагностуванням та лікуванням вірусної інфекції, гастриту та вегето-судинної дистонії. Директор Медичного центру «Пульс», завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ.
Наталія
09 березеня '17р.
Професіонал з великої літери. Проблему затяжного кашлю, причини якого і - головне - рекомендацій щодо лікування не могли тривалий час з'ясувати Юрій Михайлович вирішив досить швидко і точно.Розпочала лікування, є прогрес
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.3
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
42 роки досвіду
Лікар терапевт вищої категорії, консультує з питань гастроентерологічного профілю та дієтології. Складає для пацієнтів раціональну індивідуальну дієту. Проводить консультації пацієнтам терапевтичного профілю - лікування та діагностика гострих та хронічних захворювань.
08 листопада '16р.
Хомчук терапевт з високою кваліфікацією і відповідальним ставленням до своєї справи. Звертався до неї - склалася хороша думка про її роботу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 175 грн.
Вінниця вул. Олега Антонова, 29
24 роки досвіду
Лікар Король Тетяна Михайлівна спеціалізується в області терапії. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам терапевтичного профілю з запальними захворюваннями органів грудної клітки, черевної порожнини, сечовидільної системи. Лікар займається проведенням вакцинації, медогляду, оформленням медичної книжки. Спеціалізується на лікуванні гострої респіраторної інфекції та інших вірусних та грибкових уражень дихальної системи. Має ступінь Кандидат медичних наук, доцента.
Гапонова
28 лютого '17р.
Каждый год регулярно прохожу медицинский осмотр у Король Татьяны Михайловны. С ней приятно иметь дело. Она внимательная, вежливая, грамотная. Хотелось, чтобы таких специалистов было больше. Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Консультація 195 грн.
Вінниця вул. Пирогова, 34
Терапевт, Пульмонолог
Лікар Сідоров Андрій Анатолійович, терапевт, пульмонолог. Спеціалізується в галузі діагностування та лікування атопічної бронхіальної астми, вегето-судинної дистонії та вродженого пороку серця. Проводить сегментектомію легенів.
Сергей
11 лютого '17р.
Наша семья очень благодарна Андрею Анатольевичу. Мало того, что он нас принял в выходной день (т.к мы иногородние). Внимательно изучил наши мед. документы с большой историей. Очень понятно, грамотно, доступно рассказал и показал нам нашу проблему, назначил хорошее лечение.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Педіатр
Дитячий лікар
Лікар Драчук Алла Миколаївна спецалізується у галузі педіатрії. Надає довідки та консультує з питань профілактики, попередження та лікування хвороб дітей, зокрема гострі респіраторні вірусні інфекції, спостерігає за перебігом лікування захворювання. Займається вакцинацією.
Галкина
19 лютого '17р.
Моя дочь растет под наблюдением знающего педиатра. Меня это радует. Я полностью доверяю опыту и знаниям Аллы Михайловны. Она прекрасно ладит с детками. Знакомит родителей с профилактическими мероприятиями против различных вирусов. Отличный специалист. Советую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Терапевт
Лікар Колісник Тетяна Іванівна спеціалізується у галузі терапії. Проводить консультації з питань діагностики та лікування різних захворювань, зокрема гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних процесів тощо. Надає послуги оформлення лікарняного листа та вакцинації.
25 лютого '17р.
Хотелось бы выразить благодарность Татьяне Ивановне за ее квалифицированную помощь. Доктор быстро и доступно смогла нормализовать мое низкое артериальное давление. До консультации с врачом чувствовала себя очень плохо, постоянно кружилась голова, во всем теле ощущалась слабость. Спасибо ей!!
Записатися на прийом
Вінниця Хмельницьке шосе, 101а
Сімейний лікар, Гастроентеролог
Лікар Приймак Ольга Сергіївна спеціаліст в питаннях терапевтичного та гастроентерологічного профілів. Надає широкий спектр послуг з діагностування та лікування захворювань хронічних бронхітів, бронхіальної астми, пневмонії, патологій внутрішніх органів (черевної порожнини, печінки, нирок). Допомагає пацієнтам у лікуванні підшлункової залози, дискінезії жовчовивідних шляхів, дисбактеріозі кишечника, інфекційних захворюваннях нирок.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Консультація від 150 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)
Сімейний лікар
Лікар Мельник Наталія Володимирівна пропонує пацієнтам послуги терапевта. Веде консультаційний прийом пацієнтів. Спеціалізується на діагностиці, лікуванні та профілактиці запальних і інфекційних захворювань загальнотерапевтичного профілю, в тому числі ГРВІ, гельмінтозів. Займається лікуванням запальних хвороб органів дихання, серцево-судинної системи, хвороби шлунка.
Записатися на прийом
Консультація 150 грн.
Вінниця вул. Стрілецька, 1 (офіс 166)