Мислович Олег Юрійович

Лікар хірург-флеболог, УЗД фахівець
Лікар вищої категорії
Олег Юрійович хірург-флеболог, а також фахівець ультразвукової діагностики. Успішно лікує варикоз, трофічні виразки. Займається склеротерапією телеангіектазій (судинні зірочки). Спеціалізується на діагностиці захворювань, розробляє профілактичні засоби. Працює за сучасними технологіями, використовує на практиці новітні технології. Розробляє індивідуальні схеми лікування.

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Щирецька, 36/5 р.Залізничний
Ужгород вул. Минайська, 54

Катерина
Мислович О.Ю. ЛІКАР З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ! Той, хто вилікував мене від виразки, яка не гоїлась більше року! Нарешті я можу спокійно гуляти по вулиці, і мене не болять ноги.. Адміністратори у Веромеді, як добрі феї, які з любов’ю та турботою відносяться до кожного пацієнта, не залежно від віку чи статі. Найкраща клініка у Львові Професіонали!
Олександра
Недавно робтла операцію. Дуже задоволеня. Ноги більше не болять. Дякую
Недавно робила операцію ,спеціалісти чудові ,дуже хороший персонал на високому рівні, самопочуття після операції відмінне, дуже задоволена!!!
Настя
Якщо у вас проблеми з венами - звернутьтся у веромед! Тут допоможуть вирішити!) Мислович і Смілка найкращі!
Хотіла б відзначити лікаря Мисловича Олега, дійсно професіонал своєї справи, дійсно гарно проконсультував та надав потрібну допомогу. Також ходила подружка, розповідала що все задовільнило, тому й порадила звернутись в Веромед.
Тоня
Клініка люкс.Персонал люкс Окрема подяка флебологу - Мислович Олегу Юрієвичу.Професіонал з 'великої літери'. Раджу звертатись в цю клініку!
Леся
Дуже толковий лікар! Рекомендую!
Таня
Робила узд вен ніг у Мисловича, дуже задоволена. Дякую.
Оля
Найкращий лікар у сфері флебології!
Олена
Читала багат о відгуків про Мисловича Олега, бо мала проблеми з варикозом. Приїхала з Києва до Львова, щоб зробити операцію. Все пройшло дуже швидко і безболісно. Вважаю даний медичний центрі і данорго лікаря найкращими. Рекомендую всім близьким і тим, хто це читає. Не пожалієте
Юрій
Люблю веромед, дуже крута атмосфера в клініці. Всі удже привітні, пропонують каву та чай. ЛіКАРІ справжні професіонали! Дякую Мисловичу О Ю за здорові ноги!
Олеан
Лікар від Бога!! Дякую вам Олег Юрійович
Тарас
Рекомендую! Якщо є проблеми з варикозом - то до Олега Юрійовича
Ілля
Найкраща клініка у Львові! Найкращі спеціалісти! Якщо лікувати варикоз, то у Веромед! Дякую Олег Юрійовичч)
Наталія
До Олега Юрійовича я потрапила на прийом попередньо записавшись. Він провів огляд моїх ніг, з варикозно розширеними венами і вирішив провести операцію. Все пройшло чудово і закінчилося також добре. Рани загоїлися швидко. Ще деякий час я носила компресійну білизну. Зникли відчуття важкості в ногах, вони не набрякають і не болять.
Після моєї третьої вагітності на стегнаг з'явилася судинна сітка, яка ніби повністю обплітала мою ногу. Звернулася за консультацією до Олега Юрійовича Мисловича.Він у своїй практиці застосовує сучасні методи та нові ефективні препарати. Дуже якісно виправив цей дефект судин. Дякую йому безмежно!
Дуже хороший спеціаліст, детальна консультація і хороший настрій під час обстеження.
Аня
Була на прийомі в цього лікаря під час вагітності, так як з'явились вузлики, лікар все детально оглянув, пояснив, задоволена цим лікарем
Данило
Дякую лікарю Мисловичу О.Ю. за гарно виконану операцію і за мої ноги.Не болять,не крутять,не набрякають - можу спокійно працювати
Віта
Олег Юрійович робив мені операцію на Варикоз.Дуже ЗАДОВОЛЕНА його роботою.Дай Вам Боже здоровя лікарю.Ніколи Вас не забуду.Все супер.
Даниїл
Дякую лікарю за професіоналізм.
Данило
Був на прийомі в Мисловича Олега Юрійовича. Лікар мені дуже сподобався.Все чітко пояснив,зробив УЗД на вени.Видно що професіонал.РЕКОМЕНДУЮ.
Віка
Щиро ДЯКУЮ лікарю Мисловичу за мої ноги.Дивлюсь і не можу налюбоватись. Справді лікар від Бога
Вікторія
Щиро дякую лікарю за мої гарні ніжки.Операція пройшла успішно.Всім буду Вас рекомендувати.Лікар супер.
Тетяна
Дякую Ви найкращі.Всім буду рекомендувати
Дмитро
Дуже хороший лікар.Дійсно професіонал своєї справи.Варикозу як і не було.Зараз можу ходити в шортах і ноги не болять.
Павло
25 травня '21р.
Дякую ЛІКАРЮ.Всім буду рекомендувати
Микола
08 квітня '21р.
Олег Юрійович справжній професіонал своєї справи.Після проведеної операції варикозу як і не було.Ноги не набрякають і не болять.Вузлів не видно.Дуже ДЯКУЮ ЛІКАРЮ.
Олег
06 квітня '21р.
Дякую Олегу Юрійовичу за консультацію.Дуже змістовна і повноцінна.Ноги вже не болять.
Орест
Постійно турбував біль в ногах, було видно варикозно розширені вени, а також на ногах мав судинні зірочки. Був на консультації в Мисловича Олега Юрійовича, він провів узд ноги і вирішили робити операцію. Операція проводилась під місцевою анастезією, лазером. Під час операції була душевна, позитивна атмосфера і всі попередні хвилювання пройшли. Не було ніякого болю, розрів, шрамів і навіть госпіталізації! Сама операція тривала близько 35 хвилин і після процедури я одразу став на ноги і ходив по біговій доріжці! Дякую Вам, Олег Юрійович! Ви спеціаліст з великої літери! Всім рідним і близьким Вас рекомендую!
Юрій
Дякую лікарю.В мене був Варикоз,робив лазерну коагуляцію Олег Юрійович .Результатом дуже задоволений - вузлів як не було,судоми не турбують,набряки пройшли.Дуже хороший спеціаліст. Рекомендую.
Юрій
Дуже дякую лікарю.Він дійсно професіонал.Дбайливий,уважний.
Мар'яна
Один з кращих лікарів, в якого я була! Олег Юрійович, щиро дякую вам за ваш професіоналізм!

• 2006 р. - Львівськоий національний медичний університет імені Данила Галицького, медичний факультет № 1, по спеціальності лікувальна справа;
  • 2009 р. - інтернатура на базі ФПДО за спеціальністю "Хірургія".

Курси

• 2008, 2009 рр.- майстер-клас "Актуальні питання флебології";
  • 2010 р. – учасник III зїзду судинних хірургів і ангіологів України;
  • 2011 р. - курси УЗД "доплерографія магістральних судин";
  • 2013 р. - атестат за спеціальністю "Ультразвукова діагностика";
  • 2013 р. – Україно-французький семінар "Варикозна хвороба вен нижніх кінцівок", ННЦ "Институт кардіології ім. акад. М.Д. Стражеско";
  • Учасник IV, V, VI Всеукраїнської конференції з міжнародною участю "Сухаревскі читаня: ангіологія і судинна хірургія сьогодні";
  • Учасник семінару "Лазерні технології в хірургіїї варикозної хвороби".

• Член асоціації судинних хірургів, флебологів та ангіологів України